Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Audio a domácí kina
Kamery
Multimediální centra
Projektory
Streaming videa
Televize
Ostatní
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně  |  Svět audia

Leadtek uvádí hybridní TV box

, , aktualita
Leadtek uvádí hybridní TV box
Společnost Leadtek se rozhodla nám přinést nové zařízení s označením WinFast PalmTop DTV200 H. Jde o hybridní televizní box pro zachytávání analogového či digitálního vysílání televize i rádia připojitelného k PC pomocí rozhraní USB 2.0.
Leadtek uvádí hybridní TV box
Leadtek WinFast PalmTop DTV200 H tedy zvládá příjem signálu HD DVB-T a analogového signálu standardu NTSC, SECAM a PAL. Vychutnat si tedy můžeme vysílání v HDTV a také zvuk formátu Dolby Digital AC3. K počítači jej budeme moci připojit pomocí rozhraní USB 2.0 s tím, že se se svými malými rozměry dle firmy tento model hodí především pro notebooky.Do nich si budeme moci také díky WinFast PalmTop DTV200 H přenášet video z různých zdrojů, například videorekordérů, kamer, herních konzolí, apod. Tyto možnosti asi nejlépe osvětlí následující schéma.Do jednotného AV vstupu se tedy může zapojit stereo audio a pak také S-Video a kompozitní video. Leadtek dále nabízí funkce WinFast PVR2, kam patří TimeShift, časové nahrávaní, časové zapnutí / vypnutí, EPG (Electronic Program Guide) a TwinView přístupné z jednoduchého menu.

Mezi příslušenství pak patří anténa pro příjem signálů DVB-T a FM, potřebná AV kabeláž a univerzální dálkový ovladač s podporou Windows Media Center. Kromě toho je to také balík aplikací WinFast Mobile Video Express (WinFast MoViE) pro tvorbu 3D alb, konvertování videa pro formáty využitelné v zařízeních iPod a PSP a také tu je Orb se streamováním videa.

Zdroj: TZ Leadtek