www.tvfreak.cz
>
>
>
>
>

Leadtek uvádí hybridní TV box

Leadtek uvádí hybridní TV box
, , aktualita
Společnost Leadtek se rozhodla nám přinést nové zařízení s označením WinFast PalmTop DTV200 H. Jde o hybridní televizní box pro zachytávání analogového či digitálního vysílání televize i rádia připojitelného k PC pomocí rozhraní USB 2.0.
K oblíbeným
reklama
Leadtek WinFast PalmTop DTV200 H tedy zvládá příjem signálu HD DVB-T a analogového signálu standardu NTSC, SECAM a PAL. Vychutnat si tedy můžeme vysílání v HDTV a také zvuk formátu Dolby Digital AC3. K počítači jej budeme moci připojit pomocí rozhraní USB 2.0 s tím, že se se svými malými rozměry dle firmy tento model hodí především pro notebooky.Do nich si budeme moci také díky WinFast PalmTop DTV200 H přenášet video z různých zdrojů, například videorekordérů, kamer, herních konzolí, apod. Tyto možnosti asi nejlépe osvětlí následující schéma.Do jednotného AV vstupu se tedy může zapojit stereo audio a pak také S-Video a kompozitní video. Leadtek dále nabízí funkce WinFast PVR2, kam patří TimeShift, časové nahrávaní, časové zapnutí / vypnutí, EPG (Electronic Program Guide) a TwinView přístupné z jednoduchého menu.

Mezi příslušenství pak patří anténa pro příjem signálů DVB-T a FM, potřebná AV kabeláž a univerzální dálkový ovladač s podporou Windows Media Center. Kromě toho je to také balík aplikací WinFast Mobile Video Express (WinFast MoViE) pro tvorbu 3D alb, konvertování videa pro formáty využitelné v zařízeních iPod a PSP a také tu je Orb se streamováním videa.

Zdroj: TZ Leadtek
reklama
Nejnovější články
Netflix asi uvede streamování her: Přichází Mike Verdu ze Zyngy, FB a EA Mobile Netflix asi uvede streamování her: Přichází Mike Verdu ze Zyngy, FB a EA Mobile
Streamovací služba Netflix možná bude mít ještě širší záběr něž dnes. Poslední události totiž napovídají tomu, že by mohla přijít se systémem streamování her. Zda to bude obdoba Apple Arcade nebo něčeho podobného, to ukáže až čas.
16.7.2021, aktualita, Milan Šurkala
Marvelovka Black Widow: úspěšný start i na streamovací službě Disney Plus Marvelovka Black Widow: úspěšný start i na streamovací službě Disney Plus
Marvelovka Black Widow se Scarlett Johansson se konečně dostala do kin. Nebylo to ale jenom tam. Současně byla uvedena i na streamovací službu Disney Plus, kde zaznamenala velký divácký úspěch.
12.7.2021, aktualita, Milan Šurkala
Netflix v červenci 2021: všechny nové seriály a filmy z originální produkce Netflix v červenci 2021: všechny nové seriály a filmy z originální produkce
Netflix přivítá letní prázdniny hororovou trilogií Ulice strachu s herci ze Stranger Things, polské mysteriózní krimi Bažina 1997 nebo příběh odehrávající se v době černobylské havárie. Přijde také nová řada reality show Too Hot to Handle.
2.7.2021, aktualita, Jáchym Šlik
Pro náročné: Panasonic uvede laserový projektor s 240 Hz a 5 200 lumeny Pro náročné: Panasonic uvede laserový projektor s 240 Hz a 5 200 lumeny
Panasonic oznámil nový laserový projektor PT-FRQ50 pro plynulý a detailní obraz. Díky upscalingu umí vytvořit obraz v rozlišení až 4K. S tímto projektorem se ovšem nesetkáte v obývacích, určen je hlavně pro firemní zákazníky.
30.6.2021, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář
HBO Max poprvé expanduje mimo USA, ale zatím vynechává ČR HBO Max poprvé expanduje mimo USA, ale zatím vynechává ČR
Platforma HBO Max se objevilo ve 39 nových oblastech Latinské Ameriky a Karibiku. Diváci budou mít možnost zvolit i nový mobilní plán s nižší cenou. Do Evropy se náhrada za HBO GO rozšíří později v roce 2021.
30.6.2021, aktualita, Jáchym Šlik