Kuki TV zavádí ovládání hodinkami a programové novinky

Kuki TV zavádí ovládání hodinkami a programové novinky
, , aktualita
Diváci IPTV Kuki mohou jako první využívat ovládání pomocí chytrých hodinek Garmin. Operátor také do nabídky zařadil slovenský kanál Markíza International a dočasně odemkl dokumentární History2 HD.
K oblíbeným
reklama
Služba Kuki TV si v posledních týdnech připravila pro své zákazníky několik zajímavých novinek. Začneme technologickým zlepšovákem, který dosud na českém trhu nebyl dostupný. Jedná se o aplikaci pro chytré hodinky Garmin, která sice neumožňuje sledovat televizní vysílání, ale lze s její pomocí dálkově ovládat Kuki TV. Ze svého zápěstí tak můžete zobrazit seznam TV kanálů, spustit živý pořad, přehrát rozkoukanou relaci nebo zobrazit a spustit filmy, ale také dříve nahrané pořady a jejich přetáčení i výběr uživatelského profilu.
 
 
Příslušný widget lze stáhnout zdarma z Connect IQ Store. Vývojáři tuto verzi stále označují jako zkušební, proto ocení zpětnou vazbu od uživatelů. Zpočátku byla aplikace Kuki dostupná pro 25 modelů, převážně z řady Fenix. Po dnešní aktualizaci na verzi 1.91 se ovšem kompatibilita rozšířila na hodinky od Garminu s nižší pamětí, i když tyto modely nemusí podporovat všechny funkce. Jedná se o všechny zástupce z řad MARQ a D2 Delta, stejně jako vybrané hodinky Forerunner. Před prvním použitím dálkového ovladače je potřeba provést spárování s vaším účtem Kuki.
 
Kuki v únoru rozšiřuje programovou nabídku o dva kanály. Markíza International HD přináší seriály, reality show, dokumenty, zpravodajství a další pořady z vlastní tvorby ve slovenštině. Šlágr Premium HD potom vysílá melodické písničky od českých i zahraničních interpretů, proto potěší hlavně starší diváky. Oba nové kanály jsou součástí tarifů Kuki větší a Kuki extra.
 
I tento měsíc Kuki nabízí dárek v podobě kanálu na promo pozici, který tak mohou sledovat všichni diváci bez ohledu na předplacený tarif. Po celý únor se jedná o dokumentární kanál History 2 HD, který je sesterským kanálem History HD. Vysílá pouze v angličtině. V nabídce jsou dokumenty s různou historickou tématikou, který se dotýkají vědy, vojenství nebo dokonce konspiračních teorií. Mezi aktuálně vysílané pořady patří Záhadné nálezy, 101 vynálezů, které změnily svět nebo Letečtí stíhači v boji. Promo pozici najdou diváci Kuki na úplném konci programové nabídky.
 
Zdroj: Tiskové zprávy


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Samsung představí 76" Micro LED TV, uvádí i 75" odolnou venkovní TV Terrace Samsung představí 76" Micro LED TV, uvádí i 75" odolnou venkovní TV Terrace
Samsung představil několik novinek dé své nabídky televizí. Dostane se na menší a o něco levnější televize Micro LED, ukázány byly také nové varianty Neo QLED a máme zde i venkovní odolnou televizi Terrace se 75" úhlopříčkou.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
HBO GO v březnu 2021: nejlepší nové filmy a seriály HBO GO v březnu 2021: nejlepší nové filmy a seriály
V březnu si můžete na HBO GO uspořádat maraton všech dílů Pána prstenů a Hobita. Premiéru bude mít čtyřhodinový akční snímek Liga spravedlnosti Zacka Snydera, stejně jako nový seriál se Supermanem.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Srolovatelnou TV LG Rollable OLED R si prý zatím koupilo 10 lidí Srolovatelnou TV LG Rollable OLED R si prý zatím koupilo 10 lidí
LG prodává v Koreji srolovatelnou televizi Signature Rollable OLED R, konkrétně jde o 65" variantu 65RX OLED TV. Její cena je ale doslova astronomická, a tak není divu, že si ji údajně pořídilo jen 10 lidí.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Sony A90J: kolik budou stát vlajkové OLED TV? Sony A90J: kolik budou stát vlajkové OLED TV?
Již tento měsíc vstoupí na vybrané evropské trhy série A90J od Sony. Prozatím ve dvou úhlopříčkách, na třetí z nich si zákazníci počkají. Cena je nakonec nižší, než se předpokládalo. Konečně totiž známé oficiální ceny v eurech.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Skylink odemyká sportovní kanály a rozšiřuje originální obsah na Skylink 7 Skylink odemyká sportovní kanály a rozšiřuje originální obsah na Skylink 7
Od dnešního dne jsou ve volném vysílání Skylinku k dispozici dva sportovní kanály a jeden další pro kutily. Operátor také oznámil rozšíření obsahu na svém vlastním programu Skylink 7. kde mohou diváci sledovat několik nových seriálů.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik