Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Kuki TV zavádí ovládání hodinkami a programové novinky

2.2.2021, Jáchym Šlik, aktualita
Diváci IPTV Kuki mohou jako první využívat ovládání pomocí chytrých hodinek Garmin. Operátor také do nabídky zařadil slovenský kanál Markíza International a dočasně odemkl dokumentární History2 HD.
Služba Kuki TV si v posledních týdnech připravila pro své zákazníky několik zajímavých novinek. Začneme technologickým zlepšovákem, který dosud na českém trhu nebyl dostupný. Jedná se o aplikaci pro chytré hodinky Garmin, která sice neumožňuje sledovat televizní vysílání, ale lze s její pomocí dálkově ovládat Kuki TV. Ze svého zápěstí tak můžete zobrazit seznam TV kanálů, spustit živý pořad, přehrát rozkoukanou relaci nebo zobrazit a spustit filmy, ale také dříve nahrané pořady a jejich přetáčení i výběr uživatelského profilu.
 
 
Příslušný widget lze stáhnout zdarma z Connect IQ Store. Vývojáři tuto verzi stále označují jako zkušební, proto ocení zpětnou vazbu od uživatelů. Zpočátku byla aplikace Kuki dostupná pro 25 modelů, převážně z řady Fenix. Po dnešní aktualizaci na verzi 1.91 se ovšem kompatibilita rozšířila na hodinky od Garminu s nižší pamětí, i když tyto modely nemusí podporovat všechny funkce. Jedná se o všechny zástupce z řad MARQ a D2 Delta, stejně jako vybrané hodinky Forerunner. Před prvním použitím dálkového ovladače je potřeba provést spárování s vaším účtem Kuki.
 
Kuki v únoru rozšiřuje programovou nabídku o dva kanály. Markíza International HD přináší seriály, reality show, dokumenty, zpravodajství a další pořady z vlastní tvorby ve slovenštině. Šlágr Premium HD potom vysílá melodické písničky od českých i zahraničních interpretů, proto potěší hlavně starší diváky. Oba nové kanály jsou součástí tarifů Kuki větší a Kuki extra.
 
I tento měsíc Kuki nabízí dárek v podobě kanálu na promo pozici, který tak mohou sledovat všichni diváci bez ohledu na předplacený tarif. Po celý únor se jedná o dokumentární kanál History 2 HD, který je sesterským kanálem History HD. Vysílá pouze v angličtině. V nabídce jsou dokumenty s různou historickou tématikou, který se dotýkají vědy, vojenství nebo dokonce konspiračních teorií. Mezi aktuálně vysílané pořady patří Záhadné nálezy, 101 vynálezů, které změnily svět nebo Letečtí stíhači v boji. Promo pozici najdou diváci Kuki na úplném konci programové nabídky.
 
Zdroj: Tiskové zprávy


reklama
reklama