Kuki TV dostala nový vzhled a podporu více platforem

Kuki TV dostala nový vzhled a podporu více platforem
, , aktualita
Internetová televize Kuki prochází velkými změnami. Nové uživatelské rozhraní, které klade větší důraz na vyhledávání pořadů, je pouze jednou z nich. Služba se také rozšířila na televizory LG, Apple TV a do webových prohlížečů.
K oblíbeným
reklama
Provozovatelé internetové televize Kuki oznámili zatím největší změny od vzniku této služby. Na nové verzi měli vývojáři pracovat více než rok a do beta testování zapojili více než 300 uživatelů. Kuki zůstává službou, kde lze živě sledovat až stovku televizních kanálů, mnohem větší důraz ovšem nyní klade na obsah, který si uživatel přehraje pořady podle libosti.
 
 
Pro snadnější orientaci bylo přidáno vyhledávání podle názvů pořadů, žánrů, uživatelského hodnocení nebo jmen herců a tvůrců. U každého titulu se zobrazuje podrobný popis včetně hodnocení z filmových databází. Kuki Kino nyní údajně zahrnuje 34 tisíc titulů všech žánrů o délce 26 tisíc hodin. To je podle provozovatelů až šestkrát více než nabízí Netflix.
 
Každý člen rodiny si může nastavení přizpůsobit podle sebe, přičemž předvolby se ukládají napříč zařízeními. nastavit lze třeba kvalitu obrazu při přehrávání, preferovaný jazyk u audio stop a titulků či pořadí kanálů. Kuki také provedl rebranding, který zahrnuje nový vizuální styl. Vévodí mu fialová barva a téma vesmíru.
 
 
Novou verzi Kuki lze vyzkoušet nyní ve webovém prohlížeči (Firefox či Chrome), od 25. března potom začnou být dostupné první nové aplikace. Jako první bude dostupná pro Android TV, u dalších platforem bude záviset na délce schvalovacího procesu. Kromě televizí od Samsungu, set-top boxu Kuki a mobilních zařízení s Androidem nebo iOS, bude služba nově dostupná také pro televizory LG (od 2017) a Apple TV.
 
Zdroj: Tisková zpráva


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Panasonic uvedl 4K60p kamery HC-X1500 a HC-X2000 s 24× zoomem Panasonic uvedl 4K60p kamery HC-X1500 a HC-X2000 s 24× zoomem
V nabídce videokamer společnosti Panasonic se objevují dva nové modely HC-X1500 a HC-X2000. Oba dva mají objektiv s 24× optickým zoomem a potěší také schopností záznamu ve 4K rozlišení při 60p.
17.1.2020, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
NBC uvede streamovací službu Peacock zdarma, za $5 i za $10 NBC uvede streamovací službu Peacock zdarma, za $5 i za $10
Streamovacích služeb není asi nikdy dost, a tak televize NBC brzy uvede svou vlastní. Ta ponese název Peacock a bude možné ji sledovat i zdarma. Pokud ale zaplatíte, dostanete lepší služby, více obsahu a můžete se i zbavit reklam.
17.1.2020, aktualita, Milan Šurkala
Black Widow od Marvela má další trailer Black Widow od Marvela má další trailer
Marvel uvolnil další trailer na film Black Widow, který zamíří do kin v květnu letošního roku. Zatímco ten minulý více napovídal o minulosti Natashy Romanoff, tentokrát se dozvíme více i o hlavním protivníkovi.
14.1.2020, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Panasonic HZ2000: televize s podporou Filmmaker Mode Panasonic HZ2000: televize s podporou Filmmaker Mode
Nová OLED televize Panasonic HZ2000 přináší hollywoodskou kvalitu obrazu do obýváku díky podpoře Dolby Vision IQ a Filmmaker Mode, který umožňuje zobrazit film tak, jak to chtěli tvůrci filmu a ne výrobce televize.
14.1.2020, aktualita, Milan Šurkala
TCL má nové QLED televize včetně 8K X91 TCL má nové QLED televize včetně 8K X91
Mezi produktovými novinkami společnosti TCL, které byly představeny na veletrhu CES 2020, bylo i několik QLED televizí. Máme tu 8K model X91 i levnější 4K HDR varianty v řadách C81 a C7. Všechny mají systém umělé inteligence.
14.1.2020, aktualita, Milan Šurkala