Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Kuki TV dostala nový vzhled a podporu více platforem

24.3.2019, Jáchym Šlik, aktualita
Internetová televize Kuki prochází velkými změnami. Nové uživatelské rozhraní, které klade větší důraz na vyhledávání pořadů, je pouze jednou z nich. Služba se také rozšířila na televizory LG, Apple TV a do webových prohlížečů.
Provozovatelé internetové televize Kuki oznámili zatím největší změny od vzniku této služby. Na nové verzi měli vývojáři pracovat více než rok a do beta testování zapojili více než 300 uživatelů. Kuki zůstává službou, kde lze živě sledovat až stovku televizních kanálů, mnohem větší důraz ovšem nyní klade na obsah, který si uživatel přehraje pořady podle libosti.
 
 
Pro snadnější orientaci bylo přidáno vyhledávání podle názvů pořadů, žánrů, uživatelského hodnocení nebo jmen herců a tvůrců. U každého titulu se zobrazuje podrobný popis včetně hodnocení z filmových databází. Kuki Kino nyní údajně zahrnuje 34 tisíc titulů všech žánrů o délce 26 tisíc hodin. To je podle provozovatelů až šestkrát více než nabízí Netflix.
 
Každý člen rodiny si může nastavení přizpůsobit podle sebe, přičemž předvolby se ukládají napříč zařízeními. nastavit lze třeba kvalitu obrazu při přehrávání, preferovaný jazyk u audio stop a titulků či pořadí kanálů. Kuki také provedl rebranding, který zahrnuje nový vizuální styl. Vévodí mu fialová barva a téma vesmíru.
 
 
Novou verzi Kuki lze vyzkoušet nyní ve webovém prohlížeči (Firefox či Chrome), od 25. března potom začnou být dostupné první nové aplikace. Jako první bude dostupná pro Android TV, u dalších platforem bude záviset na délce schvalovacího procesu. Kromě televizí od Samsungu, set-top boxu Kuki a mobilních zařízení s Androidem nebo iOS, bude služba nově dostupná také pro televizory LG (od 2017) a Apple TV.
 
Zdroj: Tisková zpráva