Kuki TV dostala nový vzhled a podporu více platforem

Kuki TV dostala nový vzhled a podporu více platforem
, , aktualita
Internetová televize Kuki prochází velkými změnami. Nové uživatelské rozhraní, které klade větší důraz na vyhledávání pořadů, je pouze jednou z nich. Služba se také rozšířila na televizory LG, Apple TV a do webových prohlížečů.
K oblíbeným
reklama
Provozovatelé internetové televize Kuki oznámili zatím největší změny od vzniku této služby. Na nové verzi měli vývojáři pracovat více než rok a do beta testování zapojili více než 300 uživatelů. Kuki zůstává službou, kde lze živě sledovat až stovku televizních kanálů, mnohem větší důraz ovšem nyní klade na obsah, který si uživatel přehraje pořady podle libosti.
 
 
Pro snadnější orientaci bylo přidáno vyhledávání podle názvů pořadů, žánrů, uživatelského hodnocení nebo jmen herců a tvůrců. U každého titulu se zobrazuje podrobný popis včetně hodnocení z filmových databází. Kuki Kino nyní údajně zahrnuje 34 tisíc titulů všech žánrů o délce 26 tisíc hodin. To je podle provozovatelů až šestkrát více než nabízí Netflix.
 
Každý člen rodiny si může nastavení přizpůsobit podle sebe, přičemž předvolby se ukládají napříč zařízeními. nastavit lze třeba kvalitu obrazu při přehrávání, preferovaný jazyk u audio stop a titulků či pořadí kanálů. Kuki také provedl rebranding, který zahrnuje nový vizuální styl. Vévodí mu fialová barva a téma vesmíru.
 
 
Novou verzi Kuki lze vyzkoušet nyní ve webovém prohlížeči (Firefox či Chrome), od 25. března potom začnou být dostupné první nové aplikace. Jako první bude dostupná pro Android TV, u dalších platforem bude záviset na délce schvalovacího procesu. Kromě televizí od Samsungu, set-top boxu Kuki a mobilních zařízení s Androidem nebo iOS, bude služba nově dostupná také pro televizory LG (od 2017) a Apple TV.
 
Zdroj: Tisková zpráva


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Další film s agentem 007 ponese titul "No Time To Die" Další film s agentem 007 ponese titul "No Time To Die"
Tvůrci přístího filmu o agentovi 007 opět "popustili uzdu" nezměrné fantazii a poněkolikáté pojmenovali film velmi podobně jako předchozí díly. Připravovaný 25. díl se totiž bude jmenovat "No Time To Die".
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Bude Matrix 4, zahraje si v něm Reeves i Anne-Moss Bude Matrix 4, zahraje si v něm Reeves i Anne-Moss
Už od vzniku posledního dílu Matrixu se spekuluje nad tím, zda bude čtvrtý díl této ságy. Nyní je jasno. Matrix 4 bude a zahraje si v něm Keanu Reeves i Carrie Anne-Moss, které známe z předchozích dílů.
22.8.2019, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Sony a Marvel mají rozepře: existence Spider-Mana v MCU ohrožena Sony a Marvel mají rozepře: existence Spider-Mana v MCU ohrožena
Finance možná způsobí, že se už Spider-Man neobjeví v dalších filmech od Marvel Studios. Společnosti Disney, která vlastní Marvela, a Sony, která vlastní práva na Spider-Mana, se totiž nedohodly na dalším postupu. Kvůli penězům.
21.8.2019, aktualita, Milan Šurkala
Apple TV+ nejpozději v listopadu za $9,99 měsíčně Apple TV+ nejpozději v listopadu za $9,99 měsíčně
Oficiální uvedení Apple TV+ na sebe ještě nechává čekat, na internet ale prosakují další informace. Hovoří se např. o tom, že se tak stane do listopadu a také to, že bude stát $9,99 měsíčně. Prosakují ale i informace o připravovaných seriálech.
21.8.2019, aktualita, Milan Šurkala
Netflix připravuje 3dílný dokument o Billu Gatesovi Netflix připravuje 3dílný dokument o Billu Gatesovi
Netflix připravuje spoustu vlastního obsahu a jedním z nich bude i 3dílná dokumentární série o Billu Gatesovi. Ta se ale nebude věnovat primárně jeho působení v Microsoftu jako spíše jeho působení poté.
21.8.2019, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře