Kuki TV dostala nový vzhled a podporu více platforem

Kuki TV dostala nový vzhled a podporu více platforem
, , aktualita
Internetová televize Kuki prochází velkými změnami. Nové uživatelské rozhraní, které klade větší důraz na vyhledávání pořadů, je pouze jednou z nich. Služba se také rozšířila na televizory LG, Apple TV a do webových prohlížečů.
K oblíbeným
reklama
Provozovatelé internetové televize Kuki oznámili zatím největší změny od vzniku této služby. Na nové verzi měli vývojáři pracovat více než rok a do beta testování zapojili více než 300 uživatelů. Kuki zůstává službou, kde lze živě sledovat až stovku televizních kanálů, mnohem větší důraz ovšem nyní klade na obsah, který si uživatel přehraje pořady podle libosti.
 
 
Pro snadnější orientaci bylo přidáno vyhledávání podle názvů pořadů, žánrů, uživatelského hodnocení nebo jmen herců a tvůrců. U každého titulu se zobrazuje podrobný popis včetně hodnocení z filmových databází. Kuki Kino nyní údajně zahrnuje 34 tisíc titulů všech žánrů o délce 26 tisíc hodin. To je podle provozovatelů až šestkrát více než nabízí Netflix.
 
Každý člen rodiny si může nastavení přizpůsobit podle sebe, přičemž předvolby se ukládají napříč zařízeními. nastavit lze třeba kvalitu obrazu při přehrávání, preferovaný jazyk u audio stop a titulků či pořadí kanálů. Kuki také provedl rebranding, který zahrnuje nový vizuální styl. Vévodí mu fialová barva a téma vesmíru.
 
 
Novou verzi Kuki lze vyzkoušet nyní ve webovém prohlížeči (Firefox či Chrome), od 25. března potom začnou být dostupné první nové aplikace. Jako první bude dostupná pro Android TV, u dalších platforem bude záviset na délce schvalovacího procesu. Kromě televizí od Samsungu, set-top boxu Kuki a mobilních zařízení s Androidem nebo iOS, bude služba nově dostupná také pro televizory LG (od 2017) a Apple TV.
 
Zdroj: Tisková zpráva


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Samsung uvede na trh další microLED TV, tentokrát s až 292" a 8K Samsung uvede na trh další microLED TV, tentokrát s až 292" a 8K
Samsung začátkem roku představil televizor The Wall Luxury, který využívá technologii microLED a modulární konstrukci. Nyní víme, že se tento model začne prodávat v červenci a v několika úhlopříčkách.
13.6.2019, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář
Nová služba Rakuten Sports funguje i v ČR Nová služba Rakuten Sports funguje i v ČR
Provozovatel online videopůjčovny Rakuten TV přidává službu určenou sportovním fanouškům, která umožní sledovat zápasy japonské fotbalové ligy po celém světě. Není vyžadováno žádné předplatné a brzy bude databáze rozšířena o další sporty.
13.6.2019, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář
Xiaomi má v nabídce také soundbar. Co umí a kolik stojí? Xiaomi má v nabídce také soundbar. Co umí a kolik stojí?
Méně známým produktem v nabídce Xiaomi je soundbar. Nabízí docela slušné parametry ukryté v elegantním těle a kombinované se zajímavou cenou. Horší je to ovšem s dostupností, takže při objednání do ČR se může soundbar prodražit.
13.6.2019, aktualita, Jáchym Šlik
Nový horor Stevena Spielberga na Quibi pustíte jen v noci Nový horor Stevena Spielberga na Quibi pustíte jen v noci
Na nové streamovací službě Quibi by se měl objevit nový horor od slavného režiséra Stevena Spielberga. Ten bude zajímavý zejména tím, že jej nebude možné přehrát přes den, ale pouze v noci po západu Slunce.
11.6.2019, aktualita, Milan Šurkala
Skylink spustil nový e-shop, prodává v něm také přehrávač Tesla MediaBox QX4 Skylink spustil nový e-shop, prodává v něm také přehrávač Tesla MediaBox QX4
Skylink v červnu spustil internetový obchod, kde umožňuje zákazníkům objednat vybavení pro příjem satelitní a internetové televize. Kromě zvýhodněných satelitních kompletů nabízí multimediální přehrávač pro využívání služby Skylink Live TV.
10.6.2019, aktualita, Jáchym Šlik