Kuki TV dostala nový vzhled a podporu více platforem

Kuki TV dostala nový vzhled a podporu více platforem
, , aktualita
Internetová televize Kuki prochází velkými změnami. Nové uživatelské rozhraní, které klade větší důraz na vyhledávání pořadů, je pouze jednou z nich. Služba se také rozšířila na televizory LG, Apple TV a do webových prohlížečů.
K oblíbeným
reklama
Provozovatelé internetové televize Kuki oznámili zatím největší změny od vzniku této služby. Na nové verzi měli vývojáři pracovat více než rok a do beta testování zapojili více než 300 uživatelů. Kuki zůstává službou, kde lze živě sledovat až stovku televizních kanálů, mnohem větší důraz ovšem nyní klade na obsah, který si uživatel přehraje pořady podle libosti.
 
 
Pro snadnější orientaci bylo přidáno vyhledávání podle názvů pořadů, žánrů, uživatelského hodnocení nebo jmen herců a tvůrců. U každého titulu se zobrazuje podrobný popis včetně hodnocení z filmových databází. Kuki Kino nyní údajně zahrnuje 34 tisíc titulů všech žánrů o délce 26 tisíc hodin. To je podle provozovatelů až šestkrát více než nabízí Netflix.
 
Každý člen rodiny si může nastavení přizpůsobit podle sebe, přičemž předvolby se ukládají napříč zařízeními. nastavit lze třeba kvalitu obrazu při přehrávání, preferovaný jazyk u audio stop a titulků či pořadí kanálů. Kuki také provedl rebranding, který zahrnuje nový vizuální styl. Vévodí mu fialová barva a téma vesmíru.
 
 
Novou verzi Kuki lze vyzkoušet nyní ve webovém prohlížeči (Firefox či Chrome), od 25. března potom začnou být dostupné první nové aplikace. Jako první bude dostupná pro Android TV, u dalších platforem bude záviset na délce schvalovacího procesu. Kromě televizí od Samsungu, set-top boxu Kuki a mobilních zařízení s Androidem nebo iOS, bude služba nově dostupná také pro televizory LG (od 2017) a Apple TV.
 
Zdroj: Tisková zpráva


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Vloni se prodalo 157 milionů Smart TV, většina z nich měla Tizen Vloni se prodalo 157 milionů Smart TV, většina z nich měla Tizen
Smart TV v roce 2018 tvořily většinu prodaných televizorů, jak tvrdí analýza společnosti Strategy Analytics. A nejspokojenější může být Samsung, každý pátý model totiž využíval jeho systém Tizen.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Sony na svých televizích tajně podporuje HDR10+ Sony na svých televizích tajně podporuje HDR10+
Ačkoliv Sony ve specifikacích o formátu HDR10+ nikde nehovoří, ve skutečnosti jej některé jeho modely televizorů podporují. Tuto spekulaci potvrdili redaktoři německého webu. kteří otestovali přehrávání filmu v praxi.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Prohlédněte si seznam všech filmů a seriálů v Disney+ Prohlédněte si seznam všech filmů a seriálů v Disney+
Do startu služby pro streamování videa Disney+ sice zbývá více než půl roku, ale už nyní byl zveřejněn kompletní seznam filmů a seriálů, které na diváky čekají. Nejzajímavější je samozřejmě část s originály, které se exkluzivně objeví v Disney+.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Trabantem tam a zase zpátky: poslední cesta Přibáně? Trabantem tam a zase zpátky: poslední cesta Přibáně?
Cesta žlutého cirkusu Dana Přibáně skončila. Do kin zamířil poslední díl série, který ukončil putování žlutých Trabantů příjezdem do Prahy, kde je uvítala kvanta fanoušků. Jaký je však tento poslední film, na to se podívá naše recenze.
18.4.2019, recenze, Milan Šurkala
Známe české ceny a dostupnost nových soundbarů od Samsungu Známe české ceny a dostupnost nových soundbarů od Samsungu
Před pár týdny představené soundbary Samsung HW-Q70R a HW-Q60R už velmi brzy zamíří do českých obchodů. Tuzemské zastoupení nyní potvrdilo, kdy a za kolik si první letošní modely budeme moct zakoupit.
15.4.2019, aktualita, Jáchym Šlik