Klipsch představil čtyři dřevěné soundbary v nové řadě Cinema

Klipsch představil čtyři dřevěné soundbary v nové řadě Cinema
, , aktualita
Klipsch přichází na trh s novou řadou soundbarů Cinema, která zahrnuje modely 400, 600, 800 a 1200. Svou výbavou zasahují od nižší přes střední až po vyšší třídu, která podporuje Dolby Atmos a HDMI eARC.
K oblíbeným
reklama
Zájemci o nový soundbar, kteří si za kvalitu rádi připlatí, mohou do svého hledáčku přidat čtyři novinky od americké značky Klipsch. Jsou součásti nové řady Cinema, která cílí nejen na filmové, fanoušky, ale najde své uplatnění také při poslechu hudby nebo hraní her. Na výběr jsou čtyři modely z různých cenových kategorií. Všechny soundbary mají dřevěné tělo v černé barvě a jsou dodávány spolu s bezdrátovým subwooferem.
 
 
Základní model Klipsch Cinema 400 umožní snadný upgrade zvuku z televizoru. O 2.1kanálové audio se pár 1" výškových reproduktorů Klipsch Tractrix (25 mm) a dvojice 3" středopásmových měničů (76 mm) v kombinaci s 8" bezdrátovým subwooferem (203 mm). Nechybí virtuální prostorový zvuk, zvýraznění dialogů, noční režim ani podpora formátů Dolby Audio. Na trh se dostane tento měsíc s cenovkou 379 liber, v přepočtu 11 000 Kč.
 
Klipsch Cinema 600 staví na základech předchozího modelu, ale rozšiřuje zvuk na 3.1kanálový. Samostatný středový kanál umožňuje dosáhnout jasnějších dialogů. Navíc obsahuje jeden výškový měnič, dva další středové měniče a větší 10" subwoofer. Pokud by chtěl uživatel upgradovat sestavu na 5.1kanálový zvuk, může si dokoupit reproduktory Klipsch Surround 3. Soundbar Cinema 600 je dodáván s dálkovým ovladačem, který obsahuje podsvícená tlačítka a pohybové senzory. Cena byla stanovena na 549 liber a některé české obchody již novinku nabízejí za odpovídajících 15 990 Kč.

 
Klipsch Cinema 800 se proti předchozím modelům chlubí podporou Dolby Atmos. I přes konfiguraci 3.1 (zahrnuje 10" bezdrátový subwoofer) zvládne vytvořit prostorový zvuk odpovídající systému 7.1.4. I v tomto případě lez připojit volitelné reproduktory Surround 3. Podpora Wi-Fi, Amazon Alexa, Google Assistant a Spotify Connect umožňuje soundbar integrovat do chytré domácnosti, zatímco HDMI eARC a přenos videa v 8K rozlišení nebrání připojení k nejnovějším televizorům a dalším produktům pro domácí kino. Cinema 800 se začne prodávat začátkem roku 2021 za 899 liber, tedy asi 26 000 Kč.
 
 
Vlajková loď Klipsch Cinema 1200 zvládne vytvořit plně prostorový zvuk 5.1.4 s Dolby Atmos. Konfigurace zahrnuje integrované reproduktory směřující nahoru, dvojici bezdrátových reproduktorů a ještě 12" bezdrátový subwoofer. Jinak je výbava stejná jako u modelu Cinema 800. Cena se v tomto případě vyšplhala na 1 450 liber, v přepočtu 43 000 Kč. Prodej odstartuje začátkem příštího roku.
 
Zdroj: Forbes.com


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Při nákupu soundbaru k nové OLED TV vrací Philips až 15 000 Kč Při nákupu soundbaru k nové OLED TV vrací Philips až 15 000 Kč
Společnost TP Vision vyhlásila cashback, který lze uplatnit při nákupu vybraných Philips OLED TV. Pokud k nim přidáte soundbar stejné značky, můžete získat zpět až 15 000 Kč. Akce je platná do konce března.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Letošní televize Philips vyladí zvuk na míru uživateli. Stačí krátký test Letošní televize Philips vyladí zvuk na míru uživateli. Stačí krátký test
Sluch se u každého člověka liší, několik přednastavených profilů zvuku proto obvykle nestačí. Philips zahájil spolupráci se společností Mimi Hearing Technologies a v televizorech pro rok 2021 nabídne možnost vytvoření osobního sluchového profilu.
5.3.2021, aktualita, Jáchym Šlik
Brzy ve vašich televizích. MediaTek oznámil nový 4K čipset s AI Brzy ve vašich televizích. MediaTek oznámil nový 4K čipset s AI
MediaTek MT9638 je nejnovější čipset pro Smart TV. Kromě toho, že podporuje současné technologie pro lepší kvalitu obrazu a zvuku, se může pochlubit jednotkou pro zpracování AI. Nechybí ani připojení přes Wi-Fi 6.
4.3.2021, aktualita, Jáchym Šlik
Zjevení mezi UHD Blu-ray přehrávači. Nováček Reavon představil 2 modely Zjevení mezi UHD Blu-ray přehrávači. Nováček Reavon představil 2 modely
Po velmi dlouhé době se na trhu objeví nové UHD Blu-ray přehrávače. Postarala se o ně nová francouzská značka Reavon, která oznámila modely UBR-X100 a UBR-X200 určené pro náročnější klientelu.
4.3.2021, aktualita, Jáchym Šlik2 komentáře
Skládací microLED TV z Rakouska váží 1,3 tuny a stojí víc než celý dům Skládací microLED TV z Rakouska váží 1,3 tuny a stojí víc než celý dům
Na trh míří C SEED M1, 165" microLED TV s unikátní skládací konstrukcí. Pokud televize není používána, složí se do podlahy. Kromě vysoké hmotnosti je ovšem další překážkou astronomická cena.
4.3.2021, aktualita, Jáchym Šlik