Klipsch představil čtyři dřevěné soundbary v nové řadě Cinema

Klipsch představil čtyři dřevěné soundbary v nové řadě Cinema
, , aktualita
Klipsch přichází na trh s novou řadou soundbarů Cinema, která zahrnuje modely 400, 600, 800 a 1200. Svou výbavou zasahují od nižší přes střední až po vyšší třídu, která podporuje Dolby Atmos a HDMI eARC.
K oblíbeným
reklama
Zájemci o nový soundbar, kteří si za kvalitu rádi připlatí, mohou do svého hledáčku přidat čtyři novinky od americké značky Klipsch. Jsou součásti nové řady Cinema, která cílí nejen na filmové, fanoušky, ale najde své uplatnění také při poslechu hudby nebo hraní her. Na výběr jsou čtyři modely z různých cenových kategorií. Všechny soundbary mají dřevěné tělo v černé barvě a jsou dodávány spolu s bezdrátovým subwooferem.
 
 
Základní model Klipsch Cinema 400 umožní snadný upgrade zvuku z televizoru. O 2.1kanálové audio se pár 1" výškových reproduktorů Klipsch Tractrix (25 mm) a dvojice 3" středopásmových měničů (76 mm) v kombinaci s 8" bezdrátovým subwooferem (203 mm). Nechybí virtuální prostorový zvuk, zvýraznění dialogů, noční režim ani podpora formátů Dolby Audio. Na trh se dostane tento měsíc s cenovkou 379 liber, v přepočtu 11 000 Kč.
 
Klipsch Cinema 600 staví na základech předchozího modelu, ale rozšiřuje zvuk na 3.1kanálový. Samostatný středový kanál umožňuje dosáhnout jasnějších dialogů. Navíc obsahuje jeden výškový měnič, dva další středové měniče a větší 10" subwoofer. Pokud by chtěl uživatel upgradovat sestavu na 5.1kanálový zvuk, může si dokoupit reproduktory Klipsch Surround 3. Soundbar Cinema 600 je dodáván s dálkovým ovladačem, který obsahuje podsvícená tlačítka a pohybové senzory. Cena byla stanovena na 549 liber a některé české obchody již novinku nabízejí za odpovídajících 15 990 Kč.

 
Klipsch Cinema 800 se proti předchozím modelům chlubí podporou Dolby Atmos. I přes konfiguraci 3.1 (zahrnuje 10" bezdrátový subwoofer) zvládne vytvořit prostorový zvuk odpovídající systému 7.1.4. I v tomto případě lez připojit volitelné reproduktory Surround 3. Podpora Wi-Fi, Amazon Alexa, Google Assistant a Spotify Connect umožňuje soundbar integrovat do chytré domácnosti, zatímco HDMI eARC a přenos videa v 8K rozlišení nebrání připojení k nejnovějším televizorům a dalším produktům pro domácí kino. Cinema 800 se začne prodávat začátkem roku 2021 za 899 liber, tedy asi 26 000 Kč.
 
 
Vlajková loď Klipsch Cinema 1200 zvládne vytvořit plně prostorový zvuk 5.1.4 s Dolby Atmos. Konfigurace zahrnuje integrované reproduktory směřující nahoru, dvojici bezdrátových reproduktorů a ještě 12" bezdrátový subwoofer. Jinak je výbava stejná jako u modelu Cinema 800. Cena se v tomto případě vyšplhala na 1 450 liber, v přepočtu 43 000 Kč. Prodej odstartuje začátkem příštího roku.
 
Zdroj: Forbes.com


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Netflix překonal magickou hranici 200 milionů předplatitelů Netflix překonal magickou hranici 200 milionů předplatitelů
Streamovací služba Netflix slaví velké úspěchy. Přestože je na trhu se streamováním narváno k prasknutí, Netflixu se povedlo pokořit magickou hranici 200 milionů předplatitelů a roste dál. Není to špatné ani po finanční stránce.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Apple prodlužuje bezplatné období streamovací služby TV+ do července Apple prodlužuje bezplatné období streamovací služby TV+ do července
Kvůli koronavirové pandemii má Apple omezené možnosti tvořit vlastní obsah pro streamovací službu TV+. Už podruhé tak prodlužuje bezplatné období pro vyzkoušení, které bude končit až v červenci letošního roku.
20.1.2021, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Denon Home Sound Bar 550 slibuje prostorový zvuk bez dalších reproduktorů Denon Home Sound Bar 550 slibuje prostorový zvuk bez dalších reproduktorů
Denon začne prodávat prémiový soundbar, který je sice skromný svými rozměry, ale nikoliv funkcemi. Uživatelům nabídne prostorový zvuk Dolby Atmos a DTS:X, nebo konektor HDMI eARC. Nechybí kompatibilita se systémem HEOS.
18.1.2021, aktualita, Jáchym Šlik
TCL oznámilo nové miniLED TV s HDMI 2.1 a Google TV TCL oznámilo nové miniLED TV s HDMI 2.1 a Google TV
Evropské nabídce televizí TCL pro rok 2021 bude vévodit 8K TV s technologií miniLED „OD Zero“. Dočkáme se ovšem i dalších modelů , které budou cenově dostupnější a některé z nich konečně nabídnou i HDMI 2.1.
17.1.2021, aktualita, Jáchym Šlik
OLED TV čeká další zmenšení. Letos přijdou 42" modely OLED TV čeká další zmenšení. Letos přijdou 42" modely
Letos se na trhu objeví první 42palcové OLED TV. Dosud nejmenší úhlopříčka přitom činila 48 palců. Zároveň byly představeny první OLED TV s 83palcovými panely od LG Display. Přesto společnost odkládá konec výroby LCD.
16.1.2021, aktualita, Jáchym Šlik