KFA2 uvádí zařízení pro HD streamování

KFA2 uvádí zařízení pro HD streamování
, , aktualita
Společnost KFA2 si připravila produkt s jednoduchým názvem Stream HD, který je určen pro bezdrátové streamování multimédií do jakéhokoliv zobrazovacího zařízení, které disponuje rozhraním HDMI. Využít tak můžeme třeba televizor, nebo projektor.
K oblíbeným
reklama
KFA2 u svého Stream HD slibuje přenos HD videa v rozlišení až 1080p i audia bez znatelného zpoždění, a to bezdrátově na vzdálenost až 10 metrů, přičemž není zapotřebí zajistit přímý výhled z vysílače na přijímač (tedy bez překážek).Vysílač tedy využije HDMI výstup zdrojového zařízení, které dodá signál a pomocí USB portu se zajistí i jeho napájení. Signál pak putuje vzduchem k přijímači, který je již nutné napájet pomocí AC adaptéru. Takový produkt se, jak KFA2 doufá, bude hodit především do domácností, ale využijí jej také uživatelé pro účely prezentací, apod.Specifikace:
  • podpora HDMI 1.3 v rozlišení 720p či 1080p (Full HD)
  • zpoždění (latence) pod 1 ms
  • podpora oblíbených audio formátů včetně 7.1kanálového PCM, DTS & Dolby Digital
  • využití 5GHz pásma (společně se standardem Wi-Fi 802.11a/n)
  • šifrované přenosy
  • kompatibilní s WHDI 1.0 a HDCP 2.0
  • bez nutnosti instalace ovladače, ale pouze pro OS Windows.

Na zařízení je poskytnuta standardní dvouletá záruka. Na evropské trhy by již mělo dorazit brzo, ale cena oznámena nebyla.

Zdroj: TZ KFA2
reklama
Nejnovější články
Netflix asi uvede streamování her: Přichází Mike Verdu ze Zyngy, FB a EA Mobile Netflix asi uvede streamování her: Přichází Mike Verdu ze Zyngy, FB a EA Mobile
Streamovací služba Netflix možná bude mít ještě širší záběr něž dnes. Poslední události totiž napovídají tomu, že by mohla přijít se systémem streamování her. Zda to bude obdoba Apple Arcade nebo něčeho podobného, to ukáže až čas.
16.7.2021, aktualita, Milan Šurkala
Marvelovka Black Widow: úspěšný start i na streamovací službě Disney Plus Marvelovka Black Widow: úspěšný start i na streamovací službě Disney Plus
Marvelovka Black Widow se Scarlett Johansson se konečně dostala do kin. Nebylo to ale jenom tam. Současně byla uvedena i na streamovací službu Disney Plus, kde zaznamenala velký divácký úspěch.
12.7.2021, aktualita, Milan Šurkala
Netflix v červenci 2021: všechny nové seriály a filmy z originální produkce Netflix v červenci 2021: všechny nové seriály a filmy z originální produkce
Netflix přivítá letní prázdniny hororovou trilogií Ulice strachu s herci ze Stranger Things, polské mysteriózní krimi Bažina 1997 nebo příběh odehrávající se v době černobylské havárie. Přijde také nová řada reality show Too Hot to Handle.
2.7.2021, aktualita, Jáchym Šlik
Pro náročné: Panasonic uvede laserový projektor s 240 Hz a 5 200 lumeny Pro náročné: Panasonic uvede laserový projektor s 240 Hz a 5 200 lumeny
Panasonic oznámil nový laserový projektor PT-FRQ50 pro plynulý a detailní obraz. Díky upscalingu umí vytvořit obraz v rozlišení až 4K. S tímto projektorem se ovšem nesetkáte v obývacích, určen je hlavně pro firemní zákazníky.
30.6.2021, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář
HBO Max poprvé expanduje mimo USA, ale zatím vynechává ČR HBO Max poprvé expanduje mimo USA, ale zatím vynechává ČR
Platforma HBO Max se objevilo ve 39 nových oblastech Latinské Ameriky a Karibiku. Diváci budou mít možnost zvolit i nový mobilní plán s nižší cenou. Do Evropy se náhrada za HBO GO rozšíří později v roce 2021.
30.6.2021, aktualita, Jáchym Šlik