www.tvfreak.cz
>
>
>

Kevin Spacey zaplatí pokutu 31 mil. USD za sexuální skandál při House of Cards

Kevin Spacey zaplatí pokutu 31 mil. USD za sexuální skandál při House of Cards
, , aktualita
Seriál House of Cards byl předčasně ukončen kvůli sexuálním skandálům hlavního protagonisty Kevina Spaceyho. Ten bude muset zaplatit pokutu 31 mil. USD za problémy, které tím způsobil produkční společnosti.
K oblíbeným
reklama
Kevin Spacey měl za svůj život mnoho hlavních rolí a před pár lety to byl především seriál House of Cards. Ten ale nakonec skončil docela neslavně. Kvůli sexuálním skandálům byl Spacey ze seriálu vyhozen a 6. série, která už byla napsána a ze které už byly v roce 2017 natočeny dva díly, tak musela být napsána znovu a natočena už bez Spaceyho. 
 
Kevin Spacey v House of Cards
 
Také byla zkrácena z původně plánovaných 13 epizod na pouhých 8 a seriál po této sérii skončil. Produkční společnosti MRC to pochopitelně moc radosti neudělalo, byl to velmi neslavný konec slavného seriálu. Také šlo o nemalý ušlý zisk, který by seriál pravděpodobně ještě dosáhl. Vše tedy došlo až k soudům a nárokům o náhradu škody. Skončilo to nakonec tak, že Spacey (a jeho společnosti M. Profitt Productions a Trigger Street Productions) nakonec bude muset kvůli skandálu zaplatit 31 mil. USD (cca 700 mil. Kč). Náhrada škod pro produkční společnost činí 29,5 mil. USD, 1,2 mil. USD jsou poplatky za advokáty a 235 tisíc USD další náklady.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Netflix získal dalších 8,3 milionů uživatelů, čekalo se ale více Netflix získal dalších 8,3 milionů uživatelů, čekalo se ale více
Streamovací služba Netflix zveřejnila výsledky za poslední čtvrtletí. Přestože dokázala získat dalších 8,3 milionu uživatelů, očekávalo se více a zpomalující nárůst se projevil v panice akcionářů a výrazném propadu hodnoty firmy.
21.1.2022, aktualita, Milan Šurkala
YouTube Originals končí, Premium bude i za levnější roční předplatné YouTube Originals končí, Premium bude i za levnější roční předplatné
Po necelých 6 letech existence YouTube Originals tento program končí. Streamovací službě, kterou brzy opustí její vedoucí, se nikdy nepodařilo výrazněji prorazit a zůstanou po ní jen dva podpůrné fondy.
19.1.2022, aktualita, Milan Šurkala
Sony představuje televize Bravia XR A95K s technologií QD-OLED Sony představuje televize Bravia XR A95K s technologií QD-OLED
Sony představilo svou první QD-OLED televizi Bravia XR A95K. Ta má kombinovat vysoký kontrast OLED technologie s vysokým jasem typickým pro QLED. V podstatě tak jde o QLED s OLED podsvícením.
12.1.2022, aktualita, Milan Šurkala
Vizio uvádí herní televize M-Series, zvládnou až 240 Hz Vizio uvádí herní televize M-Series, zvládnou až 240 Hz
Vizio přichází na trh s novými herními chytrými televizemi M-series Quantum X LCD TV. Ty se mají pochlubit možností dosáhnout až 240Hz obnovovací frekvence, chybět nebude ani funkce variabilní frekvence (VRR).
11.1.2022, aktualita, Milan Šurkala
Hisense uvádí nové televize vrcholící řadou U9H se 120 Hz a Mini LED Hisense uvádí nové televize vrcholící řadou U9H se 120 Hz a Mini LED
Společnost Hisense také představila na veletrhu CES 2022 několik novinek. Ukázala prémiové modely řad U9H, U8H, U7H a U6H, nicméně nezapomněla ani na cenově příznivější modely A7H, A6H a A4H.
9.1.2022, aktualita, Milan Šurkala