www.tvfreak.cz
>
>
>
>

Ke QLED TV přidá Samsung bezplatnou instalaci i prémiový servis

Ke QLED TV přidá Samsung bezplatnou instalaci i prémiový servis
, , aktualita
QLED TV od Samsungu si hledají další cestu ke svým zákazníkům, tentokrát skrze nadstandardní služby. Výrobce přidá bezplatnou dopravu i instalaci televizoru, servis Moje QLED TV potom umožňuje opravu zařízení přímo u zákazníka nebo zapůjčení nahrádní televize.
reklama
Po cenových výhodách přichází další zajímavá akce týkající se letošních Samsung QLED TV. Tentorkát se jedná o několik nadstandardních služeb, které jsou zákazníkovi poskytovány zdarma. Pokud je televizor zakoupen ve značkové prodejně nebo oficiálním internetovém obchodě, může nový majitel požádat o jeho profesionální instalaci, a to přímo přes prodejce nebo na infolince 800 24 24 77. Následně si s technikem domluví vhodný čas, vyzvedne televizor u prodejce a dopraví jej na danou adresu. Potom podle požadavků zákazníka umístí televizor na zeď, stolek, stojan či jiné místo, zapojí i nainstaluje vše potřebné a ukáže mu ovládání. V případě zájmu také může odvézt starý televizor k ekologické likvidaci.
 
 
Další užitečnou službou může být prémiový servis, díky kterému odpadá složitá doprava televizoru do servisního střediska i dlouhé čekání na samotnou opravu. Zákazník může požádat o to, aby byla QLED TV opravena přímo u něj doma. Pokud by technik zjistil, že oprava na místě není možná a její odhadovaná délka přesahuje 48 hodin, bude po dobu opravy zákazníkovi bezplatně zapůjčena náhradní QLED TV. Služby prémiového servisu mohou využít ti, kteří si zařízení zakoupili v České republice nebo na Slovensku.
 
Pro majitele QLED TV je připravena také speciální bezplatná infolinka 800 24 24 77, která poskytuje rady s nastavením či řešením technických problémů. Také je možné využít novou interaktivní službu Live Assistant, která funguje na bázi videochatu.
 
Zdroj: Tisková zpráva Samsung


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Levné GoPro Hero (2018) se možná ukazuje na prvních fotkách Levné GoPro Hero (2018) se možná ukazuje na prvních fotkách
GoPro v loňském roce slíbilo, že letos přinese levnější model akční kamery, která nahradí Hero Session. A nyní po internetu začala kolovat dvojice fotografií, která by novinku měla ukazovat spolu s několika základními parametry.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
LG vytvořilo OLED světla, která nahradí reproduktory LG vytvořilo OLED světla, která nahradí reproduktory
Novinku od LG Display vlastně můžeme označit jako tři v jednom. Osvětlí totiž místnost, zároveň jako reproduktor a ještě ozdobí místnost jako netradiční designový prvek. Použity byly přitom technologie známé z televizorů.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Pioneer VSX-933: nový AV receiver zvládne upscaling videa do 4K Pioneer VSX-933: nový AV receiver zvládne upscaling videa do 4K
Na český trh se dostal nový AV receiver od Pioneer, který zajistí špičkový zvuk až do sestavy 7.1 a podporuje vstupy z mnoha přístrojů, mnoho hudebních formátů a dokonce také umí přepočítávat videosignál do 4K rozlišení.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Nexus Player nedostane Android P ani jiné aktualizace Nexus Player nedostane Android P ani jiné aktualizace
Nexus Player má své dny sečtené. Tedy alespoň z pohledu softwarové podpory. Google totiž potvrdil, že na zařízení nepošle Android P ani žádné další bezpečnostní aktualizace. Jednalo se ovšem o nejdéle podporované zařízení s Androidem.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Hlavní novinky Samsung QLED TV pro rok 2018 na videích Hlavní novinky Samsung QLED TV pro rok 2018 na videích
Pojďme si ještě jednou prohlédnout letošní QLED TV od Samsungu. Výrobce zveřejnil pět videí, na kterých ukazuje hlavní novinky. Patří mezi ně například hlubší kontrast nebo Ambient Mode.
21.3.2018, aktualita, Jáchym Šlik