www.tvfreak.cz
>
>
>
>

Ke QLED TV přidá Samsung bezplatnou instalaci i prémiový servis

Ke QLED TV přidá Samsung bezplatnou instalaci i prémiový servis
, , aktualita
QLED TV od Samsungu si hledají další cestu ke svým zákazníkům, tentokrát skrze nadstandardní služby. Výrobce přidá bezplatnou dopravu i instalaci televizoru, servis Moje QLED TV potom umožňuje opravu zařízení přímo u zákazníka nebo zapůjčení nahrádní televize.reklama
Po cenových výhodách přichází další zajímavá akce týkající se letošních Samsung QLED TV. Tentorkát se jedná o několik nadstandardních služeb, které jsou zákazníkovi poskytovány zdarma. Pokud je televizor zakoupen ve značkové prodejně nebo oficiálním internetovém obchodě, může nový majitel požádat o jeho profesionální instalaci, a to přímo přes prodejce nebo na infolince 800 24 24 77. Následně si s technikem domluví vhodný čas, vyzvedne televizor u prodejce a dopraví jej na danou adresu. Potom podle požadavků zákazníka umístí televizor na zeď, stolek, stojan či jiné místo, zapojí i nainstaluje vše potřebné a ukáže mu ovládání. V případě zájmu také může odvézt starý televizor k ekologické likvidaci.
 
 
Další užitečnou službou může být prémiový servis, díky kterému odpadá složitá doprava televizoru do servisního střediska i dlouhé čekání na samotnou opravu. Zákazník může požádat o to, aby byla QLED TV opravena přímo u něj doma. Pokud by technik zjistil, že oprava na místě není možná a její odhadovaná délka přesahuje 48 hodin, bude po dobu opravy zákazníkovi bezplatně zapůjčena náhradní QLED TV. Služby prémiového servisu mohou využít ti, kteří si zařízení zakoupili v České republice nebo na Slovensku.
 
Pro majitele QLED TV je připravena také speciální bezplatná infolinka 800 24 24 77, která poskytuje rady s nastavením či řešením technických problémů. Také je možné využít novou interaktivní službu Live Assistant, která funguje na bázi videochatu.
 
Zdroj: Tisková zpráva Samsung


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
CES 2018: Samsung ukáže 8K TV, LG představí Crystal Sound OLED? CES 2018: Samsung ukáže 8K TV, LG představí Crystal Sound OLED?
Korejská média přinášejí spekulace, jaké novinky v oblasti televizorů přivezou na veletrh CES 2018 společnosti Samsung a LG. Těšit se můžeme na modely s více než 100" úhlopříčkou, 8K TV, srolovatelné TV nebo Crystal Sound OLED.
11.12.2017, aktualita, Jáchym Šlik
Sharp chce vytvořit japonskou alianci proti LG a Samsungu Sharp chce vytvořit japonskou alianci proti LG a Samsungu
Japonci by se chtěli dostat zpátky na trůn v kategorii televizorů, ale konkurence z Jižní Korei je velmi silná. Sharp proto přišel s návrhem, aby spolu s konkurenčním Japan Display utvořili spojenectví.
11.12.2017, aktualita, Jáchym Šlik
Philips příští rok představí levnější OLED TV a vlajkovou LCD TV Philips příští rok představí levnější OLED TV a vlajkovou LCD TV
Společnost TP Vision si zaregistrovala na pět desítek nových modelů televizorů značky Philips, které by měly být představeny v roce 2018. Nejzajímavější z nich je několik OLED TV a po několika letech také LCD TV z řady 9.
10.12.2017, aktualita, Jáchym Šlik
tvOS 11.2 přidává automatické nastavení HDR a snímkování na Apple TV 4K tvOS 11.2 přidává automatické nastavení HDR a snímkování na Apple TV 4K
Na světě je další minoritní aktualizace tvOS. Na Apple TV 4K i čtvrtou generaci Apple TV míří tvOS 11.2, které na první jmenovaný model přináší automatické nastavení dynamického rozsahu a snímkovací frekvence.
10.12.2017, aktualita, Jáchym Šlik
Rollei ActionCam 530: akční kamera se dvěma bateriemi Rollei ActionCam 530: akční kamera se dvěma bateriemi
Společnost Rollei uvedla na trh svou vlajkovou loď mezi akčními kamerami ActionCam 530, která kombinuje malé rozměry se 4K rozlišením při 30 fps, stabilizací obrazu a dvěma akumulátory pro dlouhou výdrž.
10.12.2017, aktualita, Jáchym Šlik