www.tvfreak.cz
>
>
>
>

Ke QLED TV přidá Samsung bezplatnou instalaci i prémiový servis

Ke QLED TV přidá Samsung bezplatnou instalaci i prémiový servis
, , aktualita
QLED TV od Samsungu si hledají další cestu ke svým zákazníkům, tentokrát skrze nadstandardní služby. Výrobce přidá bezplatnou dopravu i instalaci televizoru, servis Moje QLED TV potom umožňuje opravu zařízení přímo u zákazníka nebo zapůjčení nahrádní televize.reklama
Po cenových výhodách přichází další zajímavá akce týkající se letošních Samsung QLED TV. Tentorkát se jedná o několik nadstandardních služeb, které jsou zákazníkovi poskytovány zdarma. Pokud je televizor zakoupen ve značkové prodejně nebo oficiálním internetovém obchodě, může nový majitel požádat o jeho profesionální instalaci, a to přímo přes prodejce nebo na infolince 800 24 24 77. Následně si s technikem domluví vhodný čas, vyzvedne televizor u prodejce a dopraví jej na danou adresu. Potom podle požadavků zákazníka umístí televizor na zeď, stolek, stojan či jiné místo, zapojí i nainstaluje vše potřebné a ukáže mu ovládání. V případě zájmu také může odvézt starý televizor k ekologické likvidaci.
 
 
Další užitečnou službou může být prémiový servis, díky kterému odpadá složitá doprava televizoru do servisního střediska i dlouhé čekání na samotnou opravu. Zákazník může požádat o to, aby byla QLED TV opravena přímo u něj doma. Pokud by technik zjistil, že oprava na místě není možná a její odhadovaná délka přesahuje 48 hodin, bude po dobu opravy zákazníkovi bezplatně zapůjčena náhradní QLED TV. Služby prémiového servisu mohou využít ti, kteří si zařízení zakoupili v České republice nebo na Slovensku.
 
Pro majitele QLED TV je připravena také speciální bezplatná infolinka 800 24 24 77, která poskytuje rady s nastavením či řešením technických problémů. Také je možné využít novou interaktivní službu Live Assistant, která funguje na bázi videochatu.
 
Zdroj: Tisková zpráva Samsung


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Loewe Bild X: jak si představuje televizor blízké budoucnosti? Loewe Bild X: jak si představuje televizor blízké budoucnosti?
Společnost Loewe ukázala koncept Bild X, který by se už v příštím roce mohl proměnit v realitu. Ukazuje televizor s minimalistickým designem, který má obrazovku oddělenou od ostatních komponentů a postrádá vlastní audiosystém.
17.10.2017, aktualita, Jáchym Šlik
Qmedia: přehrávejte obsah z QNAP NAS na Android TV Qmedia: přehrávejte obsah z QNAP NAS na Android TV
Společnost QNAP vydala inovovanou aplikaci pro zařízení s Android TV, která umožňuje na televizoru procházet soubory z datového úložiště NAS a přehrávat na velké obrazovce videa, fotografie či hudbu.
17.10.2017, aktualita, Jáchym Šlik
Tidal na 3 měsíce zdarma k novým soundbarům od Samsungu Tidal na 3 měsíce zdarma k novým soundbarům od Samsungu
Samsung přináší příjemný bonus při nákupu některého z nových soundbarů řady Sound+ s označením HW-MSxxx. Zákazníci mohou požádat o voucher na tříměsíční bezplatné vyzkoušení služby Tidal pro streamování hudby ve vysoké kvalitě.
17.10.2017, aktualita, Jáchym Šlik
Casio uvedlo superodolnou akční kameru GZE-1 Casio uvedlo superodolnou akční kameru GZE-1
Společnost Casio uvedla velmi zajímavě tvarovanou akční kameru GZE-1 nové řady Gz EYE. Tento model vypadá jako oko a nabídne i extrémní odolnost. Bez újmy přežije 4metrový pád na tvrdou desku a ponoření do 50metrové hloubky.
16.10.2017, aktualita, Milan Šurkala
Samsung vrací až 20 800 Kč při nákupu QLED TV Samsung vrací až 20 800 Kč při nákupu QLED TV
Nenalákal vás Samsung ještě k nákupu své QLED TV? Pak má v zásobě další marketingovou akci. Tentokrát může vrátit formou tzv. cashbacku od 1 500 do 20 800 Kč při nákupu nového televizoru, záleží na vybraném modelu a úhlopříčce.
9.10.2017, aktualita, Jáchym Šlik