www.tvfreak.cz
>
>
>
>

Ke QLED TV přidá Samsung bezplatnou instalaci i prémiový servis

Ke QLED TV přidá Samsung bezplatnou instalaci i prémiový servis
, , aktualita
QLED TV od Samsungu si hledají další cestu ke svým zákazníkům, tentokrát skrze nadstandardní služby. Výrobce přidá bezplatnou dopravu i instalaci televizoru, servis Moje QLED TV potom umožňuje opravu zařízení přímo u zákazníka nebo zapůjčení nahrádní televize.
reklama
Po cenových výhodách přichází další zajímavá akce týkající se letošních Samsung QLED TV. Tentorkát se jedná o několik nadstandardních služeb, které jsou zákazníkovi poskytovány zdarma. Pokud je televizor zakoupen ve značkové prodejně nebo oficiálním internetovém obchodě, může nový majitel požádat o jeho profesionální instalaci, a to přímo přes prodejce nebo na infolince 800 24 24 77. Následně si s technikem domluví vhodný čas, vyzvedne televizor u prodejce a dopraví jej na danou adresu. Potom podle požadavků zákazníka umístí televizor na zeď, stolek, stojan či jiné místo, zapojí i nainstaluje vše potřebné a ukáže mu ovládání. V případě zájmu také může odvézt starý televizor k ekologické likvidaci.
 
 
Další užitečnou službou může být prémiový servis, díky kterému odpadá složitá doprava televizoru do servisního střediska i dlouhé čekání na samotnou opravu. Zákazník může požádat o to, aby byla QLED TV opravena přímo u něj doma. Pokud by technik zjistil, že oprava na místě není možná a její odhadovaná délka přesahuje 48 hodin, bude po dobu opravy zákazníkovi bezplatně zapůjčena náhradní QLED TV. Služby prémiového servisu mohou využít ti, kteří si zařízení zakoupili v České republice nebo na Slovensku.
 
Pro majitele QLED TV je připravena také speciální bezplatná infolinka 800 24 24 77, která poskytuje rady s nastavením či řešením technických problémů. Také je možné využít novou interaktivní službu Live Assistant, která funguje na bázi videochatu.
 
Zdroj: Tisková zpráva Samsung


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Vuze XR Dual: 360° kamerka schopná i 180° 3D záznamu Vuze XR Dual: 360° kamerka schopná i 180° 3D záznamu
Vuze XR Dual je velmi zajímavou kamerkou pro dva druhy záznamu. Umí totiž nejen 360° 2D režim, ale také 3D záznam s úhlem záběru 180°.  Má totiž výklopné objektivy. A nechybí ani 5,7K rozlišení.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Walmart uvažuje o streamování filmů: konkurence Amazonu a Netflixu? Walmart uvažuje o streamování filmů: konkurence Amazonu a Netflixu?
Obchodní řetězec Walmart se vydal na boj s konkurenčním Amazonem. Nejenže se dal dohromady s Microsoftem, ale chystá také levnější alternativu streamovacím službám Netflix a Amazon Prime Video.
19.7.2018, aktualita, Milan Šurkala
Sony Channel Editor: udělejte si pořádek v TV kanálech Sony Channel Editor: udělejte si pořádek v TV kanálech
Sony vydalo program, pomocí kterého lze pohodlněji editovat seznam naladěných televizních programů. Budete k tomu potřebovat podporovaný televizor, USB flash disk a počítač. Nástroj navíc umí česky.
19.7.2018, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář
Apple konečně vydal AirPlay 2. Jaké reproduktory ho podporují? Apple konečně vydal AirPlay 2. Jaké reproduktory ho podporují?
Po měsících napjatého očekávání byl zpřístupněn bezdrátový audio protokol Apple Airplay 2. Pro jeho využívání musíte mít zařízení iOS 11.4 či tvOS 11.4 a některý z podporovaných reproduktorů – přinášíme jejich seznam.
2.6.2018, aktualita, Jáchym Šlik
Letošní Sony TV se naučily Dolby Vision Letošní Sony TV se naučily Dolby Vision
Na vybrané televizory Sony u roku 2018 míří aktualizace, která přidává podporu standardu Dolby Vision. Nový firmware přináší pár dalších drobných novinek, a to také na modely z předchozích let.
2.6.2018, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář