Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Ke QLED TV přidá Samsung bezplatnou instalaci i prémiový servis

2.10.2017, Jáchym Šlik, aktualita
QLED TV od Samsungu si hledají další cestu ke svým zákazníkům, tentokrát skrze nadstandardní služby. Výrobce přidá bezplatnou dopravu i instalaci televizoru, servis Moje QLED TV potom umožňuje opravu zařízení přímo u zákazníka nebo zapůjčení nahrádní televize.
Po cenových výhodách přichází další zajímavá akce týkající se letošních Samsung QLED TV. Tentorkát se jedná o několik nadstandardních služeb, které jsou zákazníkovi poskytovány zdarma. Pokud je televizor zakoupen ve značkové prodejně nebo oficiálním internetovém obchodě, může nový majitel požádat o jeho profesionální instalaci, a to přímo přes prodejce nebo na infolince 800 24 24 77. Následně si s technikem domluví vhodný čas, vyzvedne televizor u prodejce a dopraví jej na danou adresu. Potom podle požadavků zákazníka umístí televizor na zeď, stolek, stojan či jiné místo, zapojí i nainstaluje vše potřebné a ukáže mu ovládání. V případě zájmu také může odvézt starý televizor k ekologické likvidaci.
 
 
Další užitečnou službou může být prémiový servis, díky kterému odpadá složitá doprava televizoru do servisního střediska i dlouhé čekání na samotnou opravu. Zákazník může požádat o to, aby byla QLED TV opravena přímo u něj doma. Pokud by technik zjistil, že oprava na místě není možná a její odhadovaná délka přesahuje 48 hodin, bude po dobu opravy zákazníkovi bezplatně zapůjčena náhradní QLED TV. Služby prémiového servisu mohou využít ti, kteří si zařízení zakoupili v České republice nebo na Slovensku.
 
Pro majitele QLED TV je připravena také speciální bezplatná infolinka 800 24 24 77, která poskytuje rady s nastavením či řešením technických problémů. Také je možné využít novou interaktivní službu Live Assistant, která funguje na bázi videochatu.
 
Zdroj: Tisková zpráva Samsung