Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Joker láká na poslední trailer

31.8.2019, Milan Šurkala, aktualita
Už za pár týdnů vtrhne do kin film Joker, který se má věnovat především tomu, jak vlastně Joker v Gothamu vznikl a proč je tak šílený. Tvůrci tak zveřejnili poslední trailer k hodně očekávanému filmu.
Počátkem dubna se objevil první trailer k filmu Joker, nyní se objevuje ten poslední. Film by měl totiž vtrhnout do kin už za pár týdnů, konkrétně 4. října 2019. Roli šíleného Jokera, resp. Arthura Flecka, si zde střihne Joaquin Phoenix, přičemž film se bude věnovat především psychologické stránce jeho osobnosti. Ukáže Arthura jako zlomeného muže, kterému se všichni smějí, a který dochází do psychologické poradny. Očividně mu však moc nepomohla.
 
 
Film tak má pokračovat tím, jak se z tohoto muže stane jeden z mnoha kriminálních klaunů sužujících Gotham, až to dotáhne na největší postrach tohoto města. Také zde bude věnován prostor Thomasovi Waynovi, otci Bruce Wayna, tedy pozdějšího Batmana. Role Thomase připadla na Bretta Cullena, ačkoli si ji měl v tomto filmu původně zahrát Alec Baldwin. Otázkou je, nakolik se tu budou tvůrci věnovat samotné vraždě rodičů Bruce Wayna a Batmanovi jako takovému.
 


Autor: Milan Šurkala
Vystudoval doktorský program v oboru informatiky a programování se zaměřením na počítačovou grafiku. Nepřehlédněte jeho seriál Fotíme s Koalou o základech fotografování.