www.tvfreak.cz
>
>
>

Joker láká na poslední trailer

Joker láká na poslední trailer
, , aktualita
Už za pár týdnů vtrhne do kin film Joker, který se má věnovat především tomu, jak vlastně Joker v Gothamu vznikl a proč je tak šílený. Tvůrci tak zveřejnili poslední trailer k hodně očekávanému filmu.
K oblíbeným
reklama
Počátkem dubna se objevil první trailer k filmu Joker, nyní se objevuje ten poslední. Film by měl totiž vtrhnout do kin už za pár týdnů, konkrétně 4. října 2019. Roli šíleného Jokera, resp. Arthura Flecka, si zde střihne Joaquin Phoenix, přičemž film se bude věnovat především psychologické stránce jeho osobnosti. Ukáže Arthura jako zlomeného muže, kterému se všichni smějí, a který dochází do psychologické poradny. Očividně mu však moc nepomohla.
 
 
Film tak má pokračovat tím, jak se z tohoto muže stane jeden z mnoha kriminálních klaunů sužujících Gotham, až to dotáhne na největší postrach tohoto města. Také zde bude věnován prostor Thomasovi Waynovi, otci Bruce Wayna, tedy pozdějšího Batmana. Role Thomase připadla na Bretta Cullena, ačkoli si ji měl v tomto filmu původně zahrát Alec Baldwin. Otázkou je, nakolik se tu budou tvůrci věnovat samotné vraždě rodičů Bruce Wayna a Batmanovi jako takovému.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Simpsonovi mají na Disney+ velký problém, formát 16:9 Simpsonovi mají na Disney+ velký problém, formát 16:9
Start streamovací služby Disney+ nebyl zrovna hladký. Zaznamenala problémy s připojením a nyní je potíž se seriálem Simpsonovi. Ti totiž kvůli převedení do formátu 16:9 přichází o spoustu vizuálních vtipů.
13.11.2019, aktualita, Milan Šurkala6 komentářů
Disney+ je zde, přináší Star Wars ve 4K HDR Disney+ je zde, přináší Star Wars ve 4K HDR
Streamovací služba Disney+ byla právě spuštěna a je k dispozici v několika prvních zemích. Najdeme zde i několik marvelovek a poprvé také Star Wars ve 4K HDR formátu, a to včetně původní trilogie.
12.11.2019, aktualita, Milan Šurkala
Xiaomi uvádí chytré televize Mi TV 5 a Mi TV 5 Pro Xiaomi uvádí chytré televize Mi TV 5 a Mi TV 5 Pro
Čínské Xiaomi představuje další nové produkty a těmi je dvojice chytrých televizí Mi TV 5 a pokročilejší verze Mi TV 5 Pro. Ty budou prodávány s úhlopříčkami 55" až 75" a v případě verze Pro půjde o QLED panel.
8.11.2019, aktualita, Milan Šurkala
The Mandalorian, nový seriál ze světa Star Wars za 4 dny The Mandalorian, nový seriál ze světa Star Wars za 4 dny
Už jen pouhé čtyři dny nás dělí od uvedení nového seriálu s motivy Hvězdných válek (Star Wars). Ponese název The Mandalorian a bude vyprávět příběhy osamělého nájemného zabijáka po pádu Impéria.
8.11.2019, aktualita, Milan Šurkala
Netflix potvrzuje uvedení Zaklínače 20. prosince novým trailerem Netflix potvrzuje uvedení Zaklínače 20. prosince novým trailerem
Už dlouho víme, že Netflix připravuje seriál The Witcher (Zaklínač), který by se měl představit ještě letos. Nyní už víme, že to bude 20. prosince díky dalšímu traileru, který byl uvolněn k seriálu. A vy se na něj nyní můžete podívat.
5.11.2019, aktualita, Milan Šurkala