www.tvfreak.cz
>
>
>

Joker láká na poslední trailer

Joker láká na poslední trailer
, , aktualita
Už za pár týdnů vtrhne do kin film Joker, který se má věnovat především tomu, jak vlastně Joker v Gothamu vznikl a proč je tak šílený. Tvůrci tak zveřejnili poslední trailer k hodně očekávanému filmu.
K oblíbeným
reklama
Počátkem dubna se objevil první trailer k filmu Joker, nyní se objevuje ten poslední. Film by měl totiž vtrhnout do kin už za pár týdnů, konkrétně 4. října 2019. Roli šíleného Jokera, resp. Arthura Flecka, si zde střihne Joaquin Phoenix, přičemž film se bude věnovat především psychologické stránce jeho osobnosti. Ukáže Arthura jako zlomeného muže, kterému se všichni smějí, a který dochází do psychologické poradny. Očividně mu však moc nepomohla.
 
 
Film tak má pokračovat tím, jak se z tohoto muže stane jeden z mnoha kriminálních klaunů sužujících Gotham, až to dotáhne na největší postrach tohoto města. Také zde bude věnován prostor Thomasovi Waynovi, otci Bruce Wayna, tedy pozdějšího Batmana. Role Thomase připadla na Bretta Cullena, ačkoli si ji měl v tomto filmu původně zahrát Alec Baldwin. Otázkou je, nakolik se tu budou tvůrci věnovat samotné vraždě rodičů Bruce Wayna a Batmanovi jako takovému.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
TCL X10: první mini LED TV míří se zpožděním na evropské trhy TCL X10: první mini LED TV míří se zpožděním na evropské trhy
Již koncem loňského roku bylo oznámeno, že se začíná na českém trhu prodávat televizor TCL 65X10. První LCD TV s technologií mini LED se ovšem nakonec zpozdila. Jak naznačují informace z Evropy, druhý start prodeje je za rohem.
21.2.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Panasonic představil nové soundbary HTB600 a HTB400 Panasonic představil nové soundbary HTB600 a HTB400
Pokročilejší soundbar SC-HTB600 podporuje formáty Dolby Atmos i DTS:X a bude dodáván s bezdrátovým subwooferem, zatímco SC-HTB400 využívá integrovaný soundbar. K dalším představeným novinkám párty reproduktor nebo digitální rádio.
21.2.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Xiaomi začalo v ČR prodávat svůj přenosný Full HD projektor s Androidem Xiaomi začalo v ČR prodávat svůj přenosný Full HD projektor s Androidem
Na český trh vstupuje Xiaomi Mi Smart Compact Projector, se kterým si můžete vytvořit domácí kino skoro kdekoliv. Tento kompaktní projekt s podporou Full HD dokonce ani nepotřebuje počítač nebo smartphone, neboť využívá integrovaný systém Android.
20.2.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Samsung znevýhodňuje své 4K TV, aby podpořil prodej 8K TV Samsung znevýhodňuje své 4K TV, aby podpořil prodej 8K TV
Samsung chce přinutit zákazníky, aby za jeho televizory utráceli více peněz. Snaží se toho ovšem dosáhnout kontroverzní strategií. Zhoršil parametry svých 4K QLED TV a nechal tak více vyniknout dražší 8K QLED TV.
20.2.2020, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář
Trh s UHD Blu-ray přehrávači klesá, výrobci letos nechystají nové modely Trh s UHD Blu-ray přehrávači klesá, výrobci letos nechystají nové modely
Prodej fyzických disků i jejich přehrávačů dlouhodobě klesá, přičemž tento trend neminul ani Ultra HD Blu-ray playery. V roce 2020 zatím žádný výrobce nepředstavil nový model a ani jeden ze tří hlavních hráčů to letos neplánuje.
20.2.2020, aktualita, Jáchym Šlik