www.tvfreak.cz
>
>
>

Joker láká na poslední trailer

Joker láká na poslední trailer
, , aktualita
Už za pár týdnů vtrhne do kin film Joker, který se má věnovat především tomu, jak vlastně Joker v Gothamu vznikl a proč je tak šílený. Tvůrci tak zveřejnili poslední trailer k hodně očekávanému filmu.
K oblíbeným
reklama
Počátkem dubna se objevil první trailer k filmu Joker, nyní se objevuje ten poslední. Film by měl totiž vtrhnout do kin už za pár týdnů, konkrétně 4. října 2019. Roli šíleného Jokera, resp. Arthura Flecka, si zde střihne Joaquin Phoenix, přičemž film se bude věnovat především psychologické stránce jeho osobnosti. Ukáže Arthura jako zlomeného muže, kterému se všichni smějí, a který dochází do psychologické poradny. Očividně mu však moc nepomohla.
 
 
Film tak má pokračovat tím, jak se z tohoto muže stane jeden z mnoha kriminálních klaunů sužujících Gotham, až to dotáhne na největší postrach tohoto města. Také zde bude věnován prostor Thomasovi Waynovi, otci Bruce Wayna, tedy pozdějšího Batmana. Role Thomase připadla na Bretta Cullena, ačkoli si ji měl v tomto filmu původně zahrát Alec Baldwin. Otázkou je, nakolik se tu budou tvůrci věnovat samotné vraždě rodičů Bruce Wayna a Batmanovi jako takovému.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Huawei představuje 4K Vision TV s Harmony OS Huawei představuje 4K Vision TV s Harmony OS
Společnost Huawei představila svůj první produkt s operačním systémem HarmonyOS. Je jím televize Vision TV s rozlišením 4K a spoustou technologií využívajících umělou inteligenci. Má i vyskakovací kamerku.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
LG HU70LA, nový 140" 4K projektor LG HU70LA, nový 140" 4K projektor
Společnost LG uvedla nový 4K projektor HU70LA, který nabídne velkou úhlopříčku obrazu, vysoké rozlišení, a to vše za vcelku příznivou cenu. Pochopitelně bude podporovat i funkce typické pro chytré televize.
16.9.2019, aktualita, Milan Šurkala
Sony FX9 dostává 6K full frame čip, umí i 4K 120p Sony FX9 dostává 6K full frame čip, umí i 4K 120p
Sony představilo novou profesionální kameru FX9, která se může pochlubit spoustou zajímavých technologií. Její full frame 6K čip poskytuje kvalitní 4K záznam s oversamplingem, umí 4K 120p i 10bitový 4:2:2 interní záznam.
16.9.2019, aktualita, Milan Šurkala
Sony uvádí 16K Crystal LED displej, stojí miliony... dolarů Sony uvádí 16K Crystal LED displej, stojí miliony... dolarů
Sony rozšiřuje možnosti svého systému modulů s Crystal LED technologií. Nyní je možné vytvořit displej s neuvěřitelným rozlišením 16K. Ještě více neuvěřitelná je i cena, která se rovná několika supersportovním vozům.
14.9.2019, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Apple TV+, jablečný Netflix za $4,99 pro celou rodinu Apple TV+, jablečný Netflix za $4,99 pro celou rodinu
Apple včera představil svou dlouho očekávanou streamovací službu Apple TV+. Ta překvapila především svou cenou, která činí pouhých $4,99 s možností rodinného sdílení, tedy až pro 6 uživatelů najednou.
11.9.2019, aktualita, Milan Šurkala