Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Je libo LG OLED TV za 21 592 Kč? Poslední kusy jsou v Electro Worldu

15.4.2021, Jáchym Šlik, aktualita
Electro World spustil slevovou akci, v rámci které lze získat OLED TV za velmi výhodné ceny. Týká se to především modelů od LG včetně sérií BX a CX. Výrazně zlevnily také televize Sony A9 OLED, stejně jako LCD TV od LG, Samsungu i Sony.
Tuzemští prodejci elektroniky se každou chvíli chlubí nějakou slevovou akcí, ale jen málokdy nám stojí za to, abychom o ní napsali článek. Je to z toho důvodu, že ne vždy je výsledná úspora tak výhodná, jak tvrdí e-shop. Tentokrát ovšem musíme udělat výjimku. Electro World spustil akci Slevové šílenství, která zahrnuje domácí spotřební elektroniku a domácí spotřebiče z různých kategorií. My se podíváme na televizory, kde se objevilo několik opravdu zajímavých nabídek. Pochopitelně se jedná o loňské modely, ale při pohledu na ceny to asi nikomu vadit nebude. 
 
 
Zaprvé můžete získat OLED TV za jednu z historicky nejnižších cen. LG OLED55BX s úhlopříčkou 55 palců stojí po zadání slevového kódu „EWSVBTV20“ na 21 592 Kč. V českých e-shopech se přitom běžná cena pohybuje okolo 27 tisíc korun. Pokud vyžadujete větší úhlopříčku, nabízí se model OLED65BX – se stejným slevovým kódem vyjde na 31 992 Kč. To je o osm tisíc méně, než je aktuální cena v ostatních obchodech (podle srovnávače Heureka.cz). Sáhnout můžete také televizi OLED55CX, který po zadání slevového kódu zlevníte na 25 592 Kč. LG navíc k tomuto modelu nabízí cashback 2 000 Kč, čímž se dostanete na necelých 23 600 Kč.
 
Electro World nabízí také několik levnějších OLED TV od Sony. Model KD-48A9, tedy velmi kompaktní model s úhlopříčkou 48 palců, můžete po zadání slevového kódu „EWSSON20“ objednat za 31 992 Kč. Běžně se přitom cena pohybuje okolo 40 tisíc korun. Vybírat si můžete také v případě, že upřednostňujete LCD TV. Sleva 20 % totiž platí také na všechny televize LG NanoCell, všechny televize Samsung (z modelové řady 2020) a televize Sony (s úhlopříčkou do 55 palců). Nemá příliš smysl zde vypisovat jednotlivé modely  – nabídku si projděte sami a vždy si cenu raději porovnejte si jinými e-shopy. Namátkou jsme ovšem prošli několik modelů a cena se slevovým kódem vždy vycházela jako nejvýhodnější na českém trhu.
 
Slevové šílenství platí na Electro Worldu do 18. dubna. ale nejzajímavější slevy se rychle vyprodávají.
 
Zdroj: Electroworld.cz