Jak sledovat GP F1 Rakouska? Skylink v červenci odemkl sportovní kanály

Jak sledovat GP F1 Rakouska? Skylink v červenci odemkl sportovní kanály
, , aktualita
Skylink také tento měsíc zpřístupnil zdarma část své programové nabídky všem zákazníkům. Tentokrát se jedná o kanály Sport 1 HD a Sport 2 HD. K tomuto kroku dochází v nejlepší čas –těsně před zahájením sezóny Formule 1.
K oblíbeným
reklama
Pro zákazníky Skylinku jistě nebude žádnou novinkou, že tato platforma satelitní televize odemkne každý měsíc jeden nebo více kanálů. To znamená, že tento kanál mohou sledovat všichni zákazníci bez ohledu na předplacený tarif. Během koronavirové krize byl Skylink opravdu štědrý a zpřístupnil až 32 kanálů zdarma, minulý měsíc zase mohli diváci strávit u filmů a seriálů z AMC. A jaký dárek si operátor připravil pro letošní červenec? První prázdninový měsíc budou odemknuty programy Sport 1 HD a Sport 2 HD. Přístup k nim tak získají všichni zákazníci Skylinku, a to v období od 30. června do 4. srpna 2020.
 
 
Tímto výběrem kanálů si společnost možná vylepšit svou reputaci u sportovních fanoušků, kteří minulý měsíc přišli o programy Eurosport 1 HD a Eurosport 2 HD – stejně jako o další programy z rodiny Discovery. Strany se totiž údajně nemohly dohodnout na podmínkách prodloužení smlouvy. Sport 1 HD a Sport 2 HD lze sledovat standardně přes satelitní vysílání. Pokud nemáte televizor nebo přijímač s funkcí Fast Scan, využijte parametry uvedené níže. Oba sportovní kanály lze sledovat také přes službu Skylink Live TV, která je dostupná na počítači, smartphonu, tabletu nebo chytrém televizoru. Kromě podporovaného zařízení budete potřebovat ještě připojení k internetu.
 
Skylink odemkl uvedené sportovní kanály zrovna v době, kdy fanoušci motorsportu netrpělivě vyhlížejí dlouho odsouvaný start Formule 1. První závod letošní sezóny – Velká cena Rakouska –  se pojede již v neděli 5. července. Sport 1 HD a Sport 2 HD lákají také na zápasy turecké fotbalové soutěže Süper Lig, ale i další fotbalové ligy, lední hokej, poker nebo třeba tenis.
 

Technické parametry pro naladění programů:

Program:

Sport 1 HD

Sport 2 HD

Pozice ve FastScan:

104

105

Satelit:

Astra 23,5°E

Astra 23,5°E

Kmitočet:

12 070 MHz

12 090 MHz

Polarizace:

Horizontální

Vertikální

FEC:

 3/4

 2/3

Symbolová rychlost:

27 500 kS/s

29 900 kS/s

Norma:

DVB-S

DVB-S2/ 8PSK

Pilot:

-

OFF

 
Zdroj: Tisková zpráva


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Skylink nabízí National Geographic HD zdarma po celý srpen Skylink nabízí National Geographic HD zdarma po celý srpen
Ani během druhé půlky prázdnin nemine zákazníky Skylinku bonus v podobě volného vysílání. Tentokrát byl sice vybrán pouze jeden kanál, ale zato jeden z vůbec nejpopulárnějších v nabídce tohoto operátora,
7.8.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Disney celosvětově spustí streamovací službu Star Disney celosvětově spustí streamovací službu Star
Jako by těch streamovacích služeb nebylo málo, Disney uvádí další. Samo jich má už několik a nyní půjde o službu Star, která má být k dispozici celosvětově a bude mít pouze vlastní obsah ze studií Disney.
5.8.2020, aktualita, Milan Šurkala
HBO GO v srpnu 2020: jaké nové filmy a seriály si můžete pustit? HBO GO v srpnu 2020: jaké nové filmy a seriály si můžete pustit?
Druhá polovina prázdnin bude na HBO GO ve znamení několika nových seriálů nejen pro fanoušky krimi a hororu. Připraveno bude také několik filmových premiér včetně čerstvé novinky Artemis Fowl od Disney.
4.8.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Na český trh míří další Philips TV z řady Performance. Lákají i cenou Na český trh míří další Philips TV z řady Performance. Lákají i cenou
Tento týden byla oficiálně potvrzena dostupnost televizorů Philips ze série 8500 na českém trhu. Tyto modely označované jako Performance Series podporují 4K HDR, třístranný Ambilight a Android TV.
4.8.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Netflix v srpnu 2020: nejnovější filmy a seriály na druhou půlku prázdnin Netflix v srpnu 2020: nejnovější filmy a seriály na druhou půlku prázdnin
Chvíle u bazénu si můžete zpříjemnit novinkami z Netflixu. I tento měsíc přinášíme přehled pořadů z původní produkce. Premiéru bude mít pátá řada seriálu Lucifer nebo několik nových dokumentů.
3.8.2020, aktualita, Jáchym Šlik