Jak sledovat GP F1 Rakouska? Skylink v červenci odemkl sportovní kanály

Jak sledovat GP F1 Rakouska? Skylink v červenci odemkl sportovní kanály
, , aktualita
Skylink také tento měsíc zpřístupnil zdarma část své programové nabídky všem zákazníkům. Tentokrát se jedná o kanály Sport 1 HD a Sport 2 HD. K tomuto kroku dochází v nejlepší čas –těsně před zahájením sezóny Formule 1.
K oblíbeným
reklama
Pro zákazníky Skylinku jistě nebude žádnou novinkou, že tato platforma satelitní televize odemkne každý měsíc jeden nebo více kanálů. To znamená, že tento kanál mohou sledovat všichni zákazníci bez ohledu na předplacený tarif. Během koronavirové krize byl Skylink opravdu štědrý a zpřístupnil až 32 kanálů zdarma, minulý měsíc zase mohli diváci strávit u filmů a seriálů z AMC. A jaký dárek si operátor připravil pro letošní červenec? První prázdninový měsíc budou odemknuty programy Sport 1 HD a Sport 2 HD. Přístup k nim tak získají všichni zákazníci Skylinku, a to v období od 30. června do 4. srpna 2020.
 
 
Tímto výběrem kanálů si společnost možná vylepšit svou reputaci u sportovních fanoušků, kteří minulý měsíc přišli o programy Eurosport 1 HD a Eurosport 2 HD – stejně jako o další programy z rodiny Discovery. Strany se totiž údajně nemohly dohodnout na podmínkách prodloužení smlouvy. Sport 1 HD a Sport 2 HD lze sledovat standardně přes satelitní vysílání. Pokud nemáte televizor nebo přijímač s funkcí Fast Scan, využijte parametry uvedené níže. Oba sportovní kanály lze sledovat také přes službu Skylink Live TV, která je dostupná na počítači, smartphonu, tabletu nebo chytrém televizoru. Kromě podporovaného zařízení budete potřebovat ještě připojení k internetu.
 
Skylink odemkl uvedené sportovní kanály zrovna v době, kdy fanoušci motorsportu netrpělivě vyhlížejí dlouho odsouvaný start Formule 1. První závod letošní sezóny – Velká cena Rakouska –  se pojede již v neděli 5. července. Sport 1 HD a Sport 2 HD lákají také na zápasy turecké fotbalové soutěže Süper Lig, ale i další fotbalové ligy, lední hokej, poker nebo třeba tenis.
 

Technické parametry pro naladění programů:

Program:

Sport 1 HD

Sport 2 HD

Pozice ve FastScan:

104

105

Satelit:

Astra 23,5°E

Astra 23,5°E

Kmitočet:

12 070 MHz

12 090 MHz

Polarizace:

Horizontální

Vertikální

FEC:

 3/4

 2/3

Symbolová rychlost:

27 500 kS/s

29 900 kS/s

Norma:

DVB-S

DVB-S2/ 8PSK

Pilot:

-

OFF

 
Zdroj: Tisková zpráva


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Panasonic vrací na trh UHD Blu-ray přehrávač UB9000. Nabídne nový DAC převodník Panasonic vrací na trh UHD Blu-ray přehrávač UB9000. Nabídne nový DAC převodník
Panasonic sice v roce 2021 neplánoval představit žádný nový UHD Blu-ray přehrávač, ale přesto si přichystal alespoň jednu menší inovaci. Jedná se o upgradovaný model UB9000 mk2, která přijde s kvalitnějším zvukem.
18.6.2021, aktualita, Jáchym Šlik
BenQ uvádí laserové 4K projektory V7000i a V7050i s Filmmaker Mode BenQ uvádí laserové 4K projektory V7000i a V7050i s Filmmaker Mode
BenQ uvádí dva nové laserové 4K projektory V7000i a V7050i, které nabídnou ultra krátkou projekční vzdálenost. Zajímavé jsou také tím, že podporují Android TV a Filmmaker mode, který nekazí obraz "vylepšováním".
13.6.2021, aktualita, Milan Šurkala
LG OLED TV slaví rekordní kvartál. Trhu ovšem nadále vládne Samsung LG OLED TV slaví rekordní kvartál. Trhu ovšem nadále vládne Samsung
Vývoj na trhu s televizemi v 1. čtvrtletí 2021 byl především pro jihokorejské výrobce příznivý. LG prodalo vůbec nejvíce OLED TV v historii. Neohroženou jedničkou zůstává Samsung, který drží třetinový podíl na trhu.
8.6.2021, aktualita, Jáchym Šlik
Zahrajte si na TV bez konzole. Google Stadia konečně míří na Android TV Zahrajte si na TV bez konzole. Google Stadia konečně míří na Android TV
Byla to trochu ostuda, že to Googlu trvalo tak dlouho, ale nakonec se uživatelé dočkají 23. června. Řeč je o platformě pro streamování her Stadia, která se dostane na nový Chromecast a vybrané Android TV.
8.6.2021, aktualita, Jáchym Šlik
Samsung si patentoval dvě lifestylové televize s neobvyklým designem Samsung si patentoval dvě lifestylové televize s neobvyklým designem
Samsung zvažuje nové modely z řady Lifestyle TV. První televize je integrována do podlahového stojanu a obsahuje masivní reproduktory. Druhý design, jehož realizaci si lze jen těžko představit, nabízí širokoúhlou obrazovku s minimálními rámečky.
6.6.2021, aktualita, Jáchym Šlik