Jak sledovat GP F1 Rakouska? Skylink v červenci odemkl sportovní kanály

Jak sledovat GP F1 Rakouska? Skylink v červenci odemkl sportovní kanály
, , aktualita
Skylink také tento měsíc zpřístupnil zdarma část své programové nabídky všem zákazníkům. Tentokrát se jedná o kanály Sport 1 HD a Sport 2 HD. K tomuto kroku dochází v nejlepší čas –těsně před zahájením sezóny Formule 1.
K oblíbeným
reklama
Pro zákazníky Skylinku jistě nebude žádnou novinkou, že tato platforma satelitní televize odemkne každý měsíc jeden nebo více kanálů. To znamená, že tento kanál mohou sledovat všichni zákazníci bez ohledu na předplacený tarif. Během koronavirové krize byl Skylink opravdu štědrý a zpřístupnil až 32 kanálů zdarma, minulý měsíc zase mohli diváci strávit u filmů a seriálů z AMC. A jaký dárek si operátor připravil pro letošní červenec? První prázdninový měsíc budou odemknuty programy Sport 1 HD a Sport 2 HD. Přístup k nim tak získají všichni zákazníci Skylinku, a to v období od 30. června do 4. srpna 2020.
 
 
Tímto výběrem kanálů si společnost možná vylepšit svou reputaci u sportovních fanoušků, kteří minulý měsíc přišli o programy Eurosport 1 HD a Eurosport 2 HD – stejně jako o další programy z rodiny Discovery. Strany se totiž údajně nemohly dohodnout na podmínkách prodloužení smlouvy. Sport 1 HD a Sport 2 HD lze sledovat standardně přes satelitní vysílání. Pokud nemáte televizor nebo přijímač s funkcí Fast Scan, využijte parametry uvedené níže. Oba sportovní kanály lze sledovat také přes službu Skylink Live TV, která je dostupná na počítači, smartphonu, tabletu nebo chytrém televizoru. Kromě podporovaného zařízení budete potřebovat ještě připojení k internetu.
 
Skylink odemkl uvedené sportovní kanály zrovna v době, kdy fanoušci motorsportu netrpělivě vyhlížejí dlouho odsouvaný start Formule 1. První závod letošní sezóny – Velká cena Rakouska –  se pojede již v neděli 5. července. Sport 1 HD a Sport 2 HD lákají také na zápasy turecké fotbalové soutěže Süper Lig, ale i další fotbalové ligy, lední hokej, poker nebo třeba tenis.
 

Technické parametry pro naladění programů:

Program:

Sport 1 HD

Sport 2 HD

Pozice ve FastScan:

104

105

Satelit:

Astra 23,5°E

Astra 23,5°E

Kmitočet:

12 070 MHz

12 090 MHz

Polarizace:

Horizontální

Vertikální

FEC:

 3/4

 2/3

Symbolová rychlost:

27 500 kS/s

29 900 kS/s

Norma:

DVB-S

DVB-S2/ 8PSK

Pilot:

-

OFF

 
Zdroj: Tisková zpráva


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
TCL TS8132: soundbar 3.1.2 s Dolby Atmos a upmixem na 5.1.2 TCL TS8132: soundbar 3.1.2 s Dolby Atmos a upmixem na 5.1.2
Na internet se dostávají podrobnosti o soundbaru TS8132, který TCL představilo zkraje roku. Tento model bude dodáván společně s bezdrátovým subwooferem a nabídce celkový výkon 350 W. Chybět nebude virtuální prostorový zvuk.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Dolby Vision z TV nebo přehrávače? Kvalita se může výrazně lišit Dolby Vision z TV nebo přehrávače? Kvalita se může výrazně lišit
Zpracování formátu Dolby Vision dnes zvládne kdejaké zařízení, ale rozdíly ve výsledné kvalitě mohou být patrné na první pohled. Následující video ukazuje přímé srovnání, když jsou metadata zpracována televizí a UHD Blu-ray přehrávačem.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Samsung uvádí stylové televize The Frame 2021 a k nim poličku My Shelf Samsung uvádí stylové televize The Frame 2021 a k nim poličku My Shelf
Samsung představil novou generaci lifestylových televizorů The Frame, které svým designem připomínají obraz. Vůbec poprvé k nim výrobce nabídne také poličku, která by měla doplnit design interiéru.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Při nákupu soundbaru k nové OLED TV vrací Philips až 15 000 Kč Při nákupu soundbaru k nové OLED TV vrací Philips až 15 000 Kč
Společnost TP Vision vyhlásila cashback, který lze uplatnit při nákupu vybraných Philips OLED TV. Pokud k nim přidáte soundbar stejné značky, můžete získat zpět až 15 000 Kč. Akce je platná do konce března.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Letošní televize Philips vyladí zvuk na míru uživateli. Stačí krátký test Letošní televize Philips vyladí zvuk na míru uživateli. Stačí krátký test
Sluch se u každého člověka liší, několik přednastavených profilů zvuku proto obvykle nestačí. Philips zahájil spolupráci se společností Mimi Hearing Technologies a v televizorech pro rok 2021 nabídne možnost vytvoření osobního sluchového profilu.
5.3.2021, aktualita, Jáchym Šlik