Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Audio a domácí kina
Kamery
Multimediální centra
Projektory
Streaming videa
Televize
Ostatní
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně  |  Svět audia

Jak se v ČR dostat ke službě Netflix

, , aktualita
Jak se v ČR dostat ke službě Netflix
Chtěli byste u své HDTV nebo na počítači využívat nějakou americkou službu typu Netflix nebo Hulu, která poskytuje nepřeberné množství digitálního obsahu za málo peněz? Poradíme vám, jak na to.
Jak se v ČR dostat ke službě Netflix
Na internetu najdete mnoho amerických služeb jako Netflix, Vidi, Hulu nebo Pandora, které uživatelům poskytují za relativně malý měsíční poplatek obrovskou nabídku filmů a seriálů ve vysoké kvalitě (a legálně). Problém však je, že tyto služby jsou přístupné pouze z USA - tedy pokud jednoduše nepřesměrujete svou DNS.
 

Potřebná nastavení provedete jednoduše pomocí internetové služby Unblock-US. Postupujte podle následujících kroků.

1. Navštivte webové stránky unblock-us.com. Službu můžete využívat sedm dnů zcela zdarma. Po uplynutí této doby vás přijde na pět dolarů měsíčně (necelých sto korun), to však nebude třeba.
2. Zaregistrujte se na službě zadáním svého e-mailu. Na ten vám přijde aktivační kód. Kliknutím na něj budete přesměrováni na stránku, odkud můžete stáhnout malou aplikaci.
3. Po instalaci aplikace se vám tato usadí ve stavovém řádku. Nyní již stačí pouze potvrdit, že chcete využít trial verzi a kliknout na tlačítko Activate. Vaše internetové připojení se na moment odpojí a opět připojí – od teď si však již všechny služby budou myslet, že jste v USA.
4. Jděte na stránku některé ze služeb, například netflix.com a zaregistrujte se. Na měsíc to máte zdarma.

Výhodou je, že Netflix kontrolujte vaši lokaci pouze při registraci. Jakmile se jednou zaregistrujete, aplikaci unblock-us.com již nemusíte znovu zapínat (a tedy za ni ani platit).

Zdroj: Flatpanelshd.com