www.tvfreak.cz
>
>
>

Instantní Smart TV od Point of View

Instantní Smart TV od Point of View
, , aktualita
Společnost Point of View si připravila zařízení, které dokáže proměnit ve Smart TV jakýkoliv televizor, jenž disponuje vstupem pro HDMI. Jedná se o zařízení Point of View Smart TV založené na řešení ARM...
K oblíbeným
reklama
Point Of View Smart TV je tak v podstatě malý počítač s procesorem ARM a operačním systémem Android, což je už celkem běžná kombinace. Tento je však přímo určen pro zapojení k televizoru a rozšíření jeho funkcí. Přináší nám jej také firma, kterou bychom zařadili spíše mezi tradiční výrobce grafických karet než takovýchto zařízení.Minipočítač je tedy vybaven rozhraním HDMI 1.4 na straně výstupu a uživatel samotný má přitom k dispozici malou bezdrátovou klávesnici QWERTY i s malým touchpadem a laserovým ukazovátkem. Dále tu nechybí ani rozhraní Wi-Fi 802.11n, díky němuž budeme moci samotné zařízení a potažmo televizor připojit k domácí síti a Internetu.Samotný HDMI Smart TV je založen na dvoujádrovém procesoru Cortex A9 pracujícím na 1,6 GHz, jehož součástí je čtyřjádrová grafika Mali-400. Pak tu je také 1 GB operační paměti, ovšem pouze 4 GB vestavěné paměti pro data, ale tu lze rozšířit pomocí karet microSD a také tu jsou porty mini USB a USB. Je ale jasné, že dalším zdrojem dat se v tomto případě může stát i domácí síť nebo Internet.

Doporučená cena je 2640 Kč s daní a záruka je standardní dvouletá.
 
Model TV-HDMI-KB-01
Operační systém Android 4.1 Jelly Bean
Procesor Dual Core A9 1,6 GHz
Grafický procesor Quad core Mali-400 3D akcelerace
Operační paměť 1024 MB DDR3
Paměť Interní: 4 GB (rozšiřitelná prostřednictvím microSD paměťových karet)
Rozhraní
HDMI 1.4
USB
miniUSB
microSD slot
WiFi b,g,n
Rozměry 95 x 46 x 23mm
Hmotnost 46 g
Rozměry klávesnice 154 x 62,5 x12 mm

Zdroj: TZ Point of View
Nejnovější články
Seriál Obi-Wan Kenobi potvrzen, natáčení v roce 2020 Seriál Obi-Wan Kenobi potvrzen, natáčení v roce 2020
Film ve spojitosti se Star Wars to poslední dobou neměly lehké, jejich úspěch v kinech nebyl tak drtivý, jak si Disney přálo. Přesto na ságu nezanevře a potvrdilo, že se můžeme těšit na seriál Obi-Wan Kenobi.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Marvel chystá seriály She-Hulk a Moon Knight Marvel chystá seriály She-Hulk a Moon Knight
Do seznamu připravovaných seriálů od Marvelu (Disney) se dostaly i dvě novinky. Kevin Feige totiž prozradil, že se chystá ženská verze Hulk v seriálu She-Hulk a pak schizofrenní hrdina Moon Knight.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Další film s agentem 007 ponese titul "No Time To Die" Další film s agentem 007 ponese titul "No Time To Die"
Tvůrci přístího filmu o agentovi 007 opět "popustili uzdu" nezměrné fantazii a poněkolikáté pojmenovali film velmi podobně jako předchozí díly. Připravovaný 25. díl se totiž bude jmenovat "No Time To Die".
23.8.2019, aktualita, Milan Šurkala
Bude Matrix 4, zahraje si v něm Reeves i Anne-Moss Bude Matrix 4, zahraje si v něm Reeves i Anne-Moss
Už od vzniku posledního dílu Matrixu se spekuluje nad tím, zda bude čtvrtý díl této ságy. Nyní je jasno. Matrix 4 bude a zahraje si v něm Keanu Reeves i Carrie Anne-Moss, které známe z předchozích dílů.
22.8.2019, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Sony a Marvel mají rozepře: existence Spider-Mana v MCU ohrožena Sony a Marvel mají rozepře: existence Spider-Mana v MCU ohrožena
Finance možná způsobí, že se už Spider-Man neobjeví v dalších filmech od Marvel Studios. Společnosti Disney, která vlastní Marvela, a Sony, která vlastní práva na Spider-Mana, se totiž nedohodly na dalším postupu. Kvůli penězům.
21.8.2019, aktualita, Milan Šurkala