Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

IMDb TV přinese zdarma seriály Ztraceni, Ally McBeal i Zoufalé manželky

7.2.2020, Milan Šurkala, aktualita
Bezplatná streamovací služba IMDb TV nepřekvapí zrovna novinkami, nicméně je dobrým způsobem, jak se dostat bezplatně ke staršímu oblíbenému obsahu. Nově tu najdeme seriály Lost (Ztraceni) nebo Desperate Housewives (Zoufalé manželky).
Streamovacích služeb je velká řada a jsou mezi nimi i ty bezplatné. Ty obvykle nabídnou reklamy a ne vždy aktuální obsah. V případě IMDb TV (původně známo jako Freedive) to bude rozšíření nabídky o solidních 21 seriálů z produkce studií spadajících pod Disney. Asi nejvíce zájmu vzbudí seriály Lost (Ztraceni), Ally McBeal nebo Desperate Housewives (Zoufalé manželky). Objeví se tu ale i Malcolm in the Middle (Malcolm v nesnázích) a My So-Called Life (Tak tohle je můj život).
 
Lost Ztraceni
 
Ally McBeal začne být vysílána od 1. dubna, na Lost si budeme muset počkat do 1. května a na Malcolm in the Middle pak do 1. června. Mezi další seriály, které se tu objeví, patří Army Wives, Boston Legal, The Glades, Graceland, L.A. Law, Legends, Lie to Me, Private Practice, Revenge, Roswell, St. Elsewhere, Terra Nova, Ugly Betty, The Unit, White Collar a Witches of East End. Nevýhodou je, že jako u většiny služeb, i tato je zatím dostupná pouze pro obyvatele USA.
 


Autor: Milan Šurkala
Vystudoval doktorský program v oboru informatiky a programování se zaměřením na počítačovou grafiku. Nepřehlédněte jeho seriál Fotíme s Koalou o základech fotografování.