www.tvfreak.cz
>
>
>

Huawei představuje 4K Vision TV s Harmony OS

Huawei představuje 4K Vision TV s Harmony OS
, , aktualita
Společnost Huawei představila svůj první produkt s operačním systémem HarmonyOS. Je jím televize Vision TV s rozlišením 4K a spoustou technologií využívajících umělou inteligenci. Má i vyskakovací kamerku.
K oblíbeným
reklama
Dalším novým výrobcem chytrých televizí se stává společnost Huawei. Ta na prezentaci nového telefonu Mate 30 a Mate 30 Pro představila také svou chytrou televizi Vision TV pro další části světa (pro Čínu už byla představena). Novinka nabídne rozlišení 65" a 75", brzy by se ale měla objevit i menší 55" varianta a naopak ještě větší 85" verze. Všechny budou mít 4K rozlišení, podporu 120Hz frekvence a technologii Quantum Dot.
 
Huawei Vision TV
 
Zajímavostí je vyskakovací kamerka např. pro video konference. Dalším nezvyklým prvkem je operační systém. Tím je zde vlastní HarmonyOS, který Huawei nasadilo kvůli obchodní válce Číny a USA, která zakazuje využití mnoho důležitých součástí Androidu. Vision TV má zajímavý dálkový ovladač s Bluetooth 5.0, který se nabíjí přes USB-C a v horní částí má touchpad pro snazší ovládání televize.
 
Nechybí pochopitelně systémy umělé inteligence např. pro rozpoznávání hlasu, funkce AI Video, AI Fitness nebo AI Kids. Televize také umožňuje přímé streamování z telefonů Huawei. Pokud jde o zvuk, je tu 8+1+1 Intelligent Sound System, což má být 5.1 systém s možností inteligentního řízení šíření zvukových vln monitorováním prostředí. Cenu a dostupnost zatím neznáme.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Dumb Drum předělali trailer k novým Star Wars se supernízkým rozpočtem Dumb Drum předělali trailer k novým Star Wars se supernízkým rozpočtem
Film Star Wars: The Rise of Skywalker se objeví v kinech už za necelé dva týdny. Fanoušci filmů Dumb Drum proto nenechávají nic náhodě a tradičně se pokusili o předělávku traileru k filmu doslova v domácích podmínkách.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Nokia 4K TV: první Smart TV Nokie má na svědomí Flipkart Nokia 4K TV: první Smart TV Nokie má na svědomí Flipkart
Nokia je dnes už jen jméno, které se licencuje. První Smart TV této značky tak má na svědomí indický prodejce s elektronikou Flipkart. Ten uvádí model 55CAUHDN s 55" úhlopříčkou a vysokým rozlišením 4K.
8.12.2019, aktualita, Milan Šurkala
Plex spouští "bezplatnou" streamovací službu, počítejte s reklamami Plex spouští "bezplatnou" streamovací službu, počítejte s reklamami
Na trhu streamovacích služeb je poslední dobou pěkně narváno a máme tu dalšího hráče. Služba Plex rozšiřuje svou nabídku právě o streamování filmů, seriálů a dokumentů, navíc takřka bezplatně. Budou tu totiž reklamy.
6.12.2019, aktualita, Milan Šurkala
No Time To Die s Jamesem Bondem má první trailer No Time To Die s Jamesem Bondem má první trailer
V příštím roce nás čeká další bondovka s pořadovým číslem 25. Současně je pátou, kde se zahraje Daniel Craig. Objeví se tu nová záporná postava Rami Maleka, vrátí se ale také Christopher Waltz.
5.12.2019, aktualita, Milan Šurkala
Black Widow od Marvela dostává první trailer Black Widow od Marvela dostává první trailer
Film Black Widow na sebe nechá sice čekat ještě zhruba půl roku, ale Marvel Studios už konečně zveřejňují první trailer. Postava Natalie Romanoff se tak konečně dočká svého vlastního sólo filmu.
3.12.2019, aktualita, Milan Šurkala