www.tvfreak.cz
>
>
>

Hitachi uvede výkonný LCD projektor

Hitachi uvede výkonný LCD projektor
, , aktualita
Společnost Hitachi přišla s informacemi o svém novém výkonném LCD projektoru s označením CP-X809. Ten má také mít jen nízké nároky na údržbu, díky čemuž se bude hodit pro pevné instalace ve středních a velkých prostorech, tedy především v přednáškových sálech atp.
K oblíbeným
reklama
Výkon projektoru Hitachi CP-X809 je reprezentován jasem 5000 lumenů. Pro bezproblémovou údržbu tu pak je hybridní filtr s výdrží 4000 hodin za normálních podmínek, což se shoduje s životností lampy, která je shodná.Projektor dále dosahuje rozlišení XGA a kontrastního poměru 1000:1. Obraz zde vytváří 3LCD panel s úhlopříčkou 0,8", jenž má dobu životnosti 10000 hodin, pokud mu dopřejeme normální provozní podmínky. Aktivní clona pak má zajistit, aby projektor při různých světelných podmínkách poskytoval co možná nejlepší kontrast. Projekční vzdálenost činí 1,6 - 15,1 metrů.Hitachi dále svou novinku vybavilo novým dálkovým ovladačem, možnostmi pojmenovat vstupy a předvolit si rozlišení, pak jsou zde šablony s možností promítání linek na černé a bílé tabule a budeme moci využít všechny možnosti zabezpečení, jež firma momentálně nabízí. Jde o ocelový bezpečnostní třmen, zámek Kensington, detektor změny polohy, ochranu pomocí PIN kódů a upozornění při odpojení od sítě.

CP-X809 také nabízí volitelné bezdrátové připojení k síti, nebo klasický Ethernet pomocí RJ-45. Jako rozhraní poslouží HDMI nebo BNC a potom i kompozitní, komponentní, RGB, S-video a přední USB konektor společně se čtečku SD karet. Podle údajů firmy již má být tento model na trhu.

Zdroj: TZ Hitachi
reklama
Nejnovější články
Netflix asi uvede streamování her: Přichází Mike Verdu ze Zyngy, FB a EA Mobile Netflix asi uvede streamování her: Přichází Mike Verdu ze Zyngy, FB a EA Mobile
Streamovací služba Netflix možná bude mít ještě širší záběr něž dnes. Poslední události totiž napovídají tomu, že by mohla přijít se systémem streamování her. Zda to bude obdoba Apple Arcade nebo něčeho podobného, to ukáže až čas.
16.7.2021, aktualita, Milan Šurkala
Marvelovka Black Widow: úspěšný start i na streamovací službě Disney Plus Marvelovka Black Widow: úspěšný start i na streamovací službě Disney Plus
Marvelovka Black Widow se Scarlett Johansson se konečně dostala do kin. Nebylo to ale jenom tam. Současně byla uvedena i na streamovací službu Disney Plus, kde zaznamenala velký divácký úspěch.
12.7.2021, aktualita, Milan Šurkala
Netflix v červenci 2021: všechny nové seriály a filmy z originální produkce Netflix v červenci 2021: všechny nové seriály a filmy z originální produkce
Netflix přivítá letní prázdniny hororovou trilogií Ulice strachu s herci ze Stranger Things, polské mysteriózní krimi Bažina 1997 nebo příběh odehrávající se v době černobylské havárie. Přijde také nová řada reality show Too Hot to Handle.
2.7.2021, aktualita, Jáchym Šlik
Pro náročné: Panasonic uvede laserový projektor s 240 Hz a 5 200 lumeny Pro náročné: Panasonic uvede laserový projektor s 240 Hz a 5 200 lumeny
Panasonic oznámil nový laserový projektor PT-FRQ50 pro plynulý a detailní obraz. Díky upscalingu umí vytvořit obraz v rozlišení až 4K. S tímto projektorem se ovšem nesetkáte v obývacích, určen je hlavně pro firemní zákazníky.
30.6.2021, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář
HBO Max poprvé expanduje mimo USA, ale zatím vynechává ČR HBO Max poprvé expanduje mimo USA, ale zatím vynechává ČR
Platforma HBO Max se objevilo ve 39 nových oblastech Latinské Ameriky a Karibiku. Diváci budou mít možnost zvolit i nový mobilní plán s nižší cenou. Do Evropy se náhrada za HBO GO rozšíří později v roce 2021.
30.6.2021, aktualita, Jáchym Šlik