www.tvfreak.cz
>
>
>

Hitachi uvádí nový LCD projektor

Hitachi uvádí nový LCD projektor
, , aktualita
Společnost Hitachi si připravila nový LCD projektor s označením CP-X4020, jejž nazývá výkonným a cenově dostupným řešením pro víceúčelové použití i stálou instalaci. Měl by to tedy být jakýsi projektorový univerzál a my se podíváme, co dalšího nabízí.
K oblíbeným
reklama
Společnost Hitachi Digital Media Group tedy formou tiskové zprávy oznámila uvedení nového LCD projektoru CP-X4020, jenž je však v Evropě již v prodeji. Kromě již zmíněných kvalit má tato novinka nabídnout také jen nízké požadavky na údržbu díky součástkám s dlouhou životností.Hitachi CP-X4020 má v sobě firemní hybridní filtr navržený pro výdrž 4000 hodin provozu a také lampa má dosáhnout stejné životnosti. Jas zde činí 4000 ANSI lumenů a aktivní clona nabízí kontrastní poměr kolem 2000 : 1. Velmi důležité je samozřejmě také rozlišení, zde je to XGA, tedy 1024 × 768 pixelů a vestavěný reproduktor nabízí zase výkon 16 W.V úsporném režimu činí hlučnost 29 dB a pak tu jsou všechny standardní funkce Hitachi pro použitelnost a bezpečnost. Novinkou je však on-screen displej zjednodušující instalaci a využití projektoru.Výměnné objektivy nejsou k dispozici, ovšem projektor podporuje obraz se standardním poměrem stran 4:3 nebo širokoúhlými 16:9 nebo 16:10 s úhlopříčkami od 0,8 m do 7,6 m. Vzdálenost promítání činí u širokoúhlého obrazu 1 - 11,7 metrů.

Zdroj: TZ Hitachi
reklama
Nejnovější články
Netflix asi uvede streamování her: Přichází Mike Verdu ze Zyngy, FB a EA Mobile Netflix asi uvede streamování her: Přichází Mike Verdu ze Zyngy, FB a EA Mobile
Streamovací služba Netflix možná bude mít ještě širší záběr něž dnes. Poslední události totiž napovídají tomu, že by mohla přijít se systémem streamování her. Zda to bude obdoba Apple Arcade nebo něčeho podobného, to ukáže až čas.
16.7.2021, aktualita, Milan Šurkala
Marvelovka Black Widow: úspěšný start i na streamovací službě Disney Plus Marvelovka Black Widow: úspěšný start i na streamovací službě Disney Plus
Marvelovka Black Widow se Scarlett Johansson se konečně dostala do kin. Nebylo to ale jenom tam. Současně byla uvedena i na streamovací službu Disney Plus, kde zaznamenala velký divácký úspěch.
12.7.2021, aktualita, Milan Šurkala
Netflix v červenci 2021: všechny nové seriály a filmy z originální produkce Netflix v červenci 2021: všechny nové seriály a filmy z originální produkce
Netflix přivítá letní prázdniny hororovou trilogií Ulice strachu s herci ze Stranger Things, polské mysteriózní krimi Bažina 1997 nebo příběh odehrávající se v době černobylské havárie. Přijde také nová řada reality show Too Hot to Handle.
2.7.2021, aktualita, Jáchym Šlik
Pro náročné: Panasonic uvede laserový projektor s 240 Hz a 5 200 lumeny Pro náročné: Panasonic uvede laserový projektor s 240 Hz a 5 200 lumeny
Panasonic oznámil nový laserový projektor PT-FRQ50 pro plynulý a detailní obraz. Díky upscalingu umí vytvořit obraz v rozlišení až 4K. S tímto projektorem se ovšem nesetkáte v obývacích, určen je hlavně pro firemní zákazníky.
30.6.2021, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář
HBO Max poprvé expanduje mimo USA, ale zatím vynechává ČR HBO Max poprvé expanduje mimo USA, ale zatím vynechává ČR
Platforma HBO Max se objevilo ve 39 nových oblastech Latinské Ameriky a Karibiku. Diváci budou mít možnost zvolit i nový mobilní plán s nižší cenou. Do Evropy se náhrada za HBO GO rozšíří později v roce 2021.
30.6.2021, aktualita, Jáchym Šlik