www.tvfreak.cz
>
>
>
>

Hitachi uvádí na český trh cenově dostupné 4K Smart TV

Hitachi uvádí na český trh cenově dostupné 4K Smart TV
, , aktualita
Do českých obchodů se v tichosti dostaly nové televizory s logem Hitachi, které plně uspokojí běžného diváka. Vzhledem k rozlišení 4K a podpoře aplikací potěší také zvolená cena. K dispozici jsou také ještě levnější modely s Full HD nebo HD displeji.
K oblíbeným
reklama
Svou nabídku televizorů pro rok 2020 aktualizuje také Hitachi, které na český trh v tichosti uvádí cenově dostupné modely z řad K a E. Všechny jsou klasifikovány jako Smart TV, neboť využívají platformu SmarTVue, která umožňuje instalovat aplikace z vlastního obchodu. Mezi předinstalovanými aplikacemi nalezneme Netflix, YouTube nebo internetový prohlížeč. K ovládání lze využívat digitální asistenty Amazon Alexa a Google Assistant. K internetu se televizory připojují prostřednictvím Wi-Fi, nechybí přitom ani možnost propojení se smartphonem pro sídlení obsahu nebo dálkové ovládání. Samozřejmostí je podpora nového standardu DVB-T2 a také hybridního vysílání HbbTV, které umožní získávat více informací o vysílaných pořadech nebo přístup k videotéce iVysílání.
 
 
Modely Hitachi HK6100 a HK5100 existují v úhlopříčkách 43", 50", 55" a 58", přičemž všechny využívají podsvícení Direct LED, rozlišení 4K a podporují blíže neupřesněné formáty HDR. Výrobce implementoval také svou technologii zpracování obrazu Picture Master Pro, o zdokonalení zvuku se zase stará Sound Master Plus s podporou DTS HD. Prostřednictvím Bluetooth lze k televizoru připojit vlastní sluchátka. Hlavní rozdíl mezi oběma modely je designový, neboť HK6100 používá design s centrálním stojanem, HK5100 vsází na dvojici nožiček. Oba modely svým designem rozhodně neztrácí na konkurenci, a to ani co se týče tenkých rámečků okolo obrazovky. Podle zvolené úhlopříčky za tuto 4K Smart TV zaplatíte od 7 490 do 13 490 Kč.
 
 
Pokud oželíte rozlišení a některé funkce, můžete se s cenou dostat ještě níže. Modely HE4100, které startují na 5 790 Kč, využívají Full HD panely s podsvícením Direct LED a úhlopříčkami 32", 39" nebo 43". Ještě nižší úhlopříčky nalezneme u modelů HE2100, které mají rozlišení HD Ready a opět podsvícení Direct LED, ale cenou začínají 3 990 Kč. Vzhledem k velikosti od 24" se hodí i pro malé místnosti. I všechny tyto modely podporují inteligentní platformu SmarTVue. Oželit přístup k aplikacím budete muset pouze u nejnižší řady HE1100, která je ještě o pár stokorun levnější a využívá rozlišení HD Ready či méně kvalitní podsvícení Edge LED. Zatímco některé modely a jejich varianty jsou již dostupné v českých obchodech, u jiných se čeká na naskladnění.
 
Zdroj: nabídka českých e-shopů


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Skylink odemkl rekordních 32 programů pro všechny zákazníky Skylink odemkl rekordních 32 programů pro všechny zákazníky
Skylink pokračuje v rozšiřování nabídky volných programů, které jsou dostupné pro všechny zákazníky bez ohledu na předplacený balíček. Zahrnuje skoro čtyři desítky kanálů vysílající filmy, dokumenty, hudbu či dětské pořady.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Huawei láká na další televizor, opět nabídne vysouvací kameru Huawei láká na další televizor, opět nabídne vysouvací kameru
Huawei příští týden představí na čínském trhu svůj druhý televizor. Nasvědčuje tomu vydaný teaser, který ukazuje vysouvací kameru. Nový model pravděpodobně nabídne ještě lepší parametry než současný.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Netflix v dubnu 2020: nové seriály a filmy pro zpříjemnění pobytu doma Netflix v dubnu 2020: nové seriály a filmy pro zpříjemnění pobytu doma
Nucený pobyt doma během pandemie COVID-19 si můžete zkrátit novými originály z produkce Netflixu, které budou mít premiéru během dubna. Přinášíme vám jejich kompletní seznam, abyste věděli, na co se připravit.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Star Trek: Voyager se převleče do 4K. Díky AI a fanouškovi Star Trek: Voyager se převleče do 4K. Díky AI a fanouškovi
Po 25 letech se seriál Star Trek: Voyager dočká nové verze s vyšší kvalitou obrazu. Postará se o ni jeden z fanoušků, který k tomu využije software založený na strojovém učení. Podívejte se na první ukázku.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik5 komentářů
Známe české ceny nejlevnějších Panasonic TV pro rok 2020 Známe české ceny nejlevnějších Panasonic TV pro rok 2020
Na český trh se pomalu chystají letošní televizory od Panasonicu. Jako první se v nabídce jednoho tuzemského prodejce objevily modely z cenově dostupné řady HX800E, a to rovnou ve třech úhlopříčkách. Kdy se na trh dostanou i další novinky?
29.3.2020, aktualita, Jáchym Šlik