www.tvfreak.cz
>
>
>

Hitachi se s novým LCD projektorem CPX4 zaměřuje na bezdrátové prezentace

Hitachi se s novým LCD projektorem CPX4 zaměřuje na bezdrátové prezentace
, , aktualita
Společnost Hitachi Digital Media Group oznámila, že uvádí na trh nový LCD projektor CPX4, jenž vychází z modelu CPX2. Ten je dle firmy zaměřen na rychlé a snadné bezdrátové prezentace a k tomu slouží také speciální software s několika rychlými kroky. Stačí tedy projektor zapnout, zadat PIN kód do PC a vše je připraveno.
K oblíbeným
reklama
Dále je k dispozici port pro USB disk nebo SD kartu, s nimiž si můžeme prezentaci spustit i bez potřeby použít PC (fce „PC-less presentation“).CPX4 dále poskytuje rozlišení XGA, jas 2000 lumenů a jeho širokoúhlý objektiv je určen pro krátkou projekční vzdálenost. Z 1,5 metru tak můžeme vytvořit obraz o úhlopříčce 60 palců, tedy 152 cm. Hlučnost přitom činí 29 dB.

Hitachi CPX4 je dle tiskové zprávy v Evropě k dostání od tohoto měsíce.

Zdroj: TZ Hitachi
reklama
Nejnovější články
Netflix asi uvede streamování her: Přichází Mike Verdu ze Zyngy, FB a EA Mobile Netflix asi uvede streamování her: Přichází Mike Verdu ze Zyngy, FB a EA Mobile
Streamovací služba Netflix možná bude mít ještě širší záběr něž dnes. Poslední události totiž napovídají tomu, že by mohla přijít se systémem streamování her. Zda to bude obdoba Apple Arcade nebo něčeho podobného, to ukáže až čas.
16.7.2021, aktualita, Milan Šurkala
Marvelovka Black Widow: úspěšný start i na streamovací službě Disney Plus Marvelovka Black Widow: úspěšný start i na streamovací službě Disney Plus
Marvelovka Black Widow se Scarlett Johansson se konečně dostala do kin. Nebylo to ale jenom tam. Současně byla uvedena i na streamovací službu Disney Plus, kde zaznamenala velký divácký úspěch.
12.7.2021, aktualita, Milan Šurkala
Netflix v červenci 2021: všechny nové seriály a filmy z originální produkce Netflix v červenci 2021: všechny nové seriály a filmy z originální produkce
Netflix přivítá letní prázdniny hororovou trilogií Ulice strachu s herci ze Stranger Things, polské mysteriózní krimi Bažina 1997 nebo příběh odehrávající se v době černobylské havárie. Přijde také nová řada reality show Too Hot to Handle.
2.7.2021, aktualita, Jáchym Šlik
Pro náročné: Panasonic uvede laserový projektor s 240 Hz a 5 200 lumeny Pro náročné: Panasonic uvede laserový projektor s 240 Hz a 5 200 lumeny
Panasonic oznámil nový laserový projektor PT-FRQ50 pro plynulý a detailní obraz. Díky upscalingu umí vytvořit obraz v rozlišení až 4K. S tímto projektorem se ovšem nesetkáte v obývacích, určen je hlavně pro firemní zákazníky.
30.6.2021, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář
HBO Max poprvé expanduje mimo USA, ale zatím vynechává ČR HBO Max poprvé expanduje mimo USA, ale zatím vynechává ČR
Platforma HBO Max se objevilo ve 39 nových oblastech Latinské Ameriky a Karibiku. Diváci budou mít možnost zvolit i nový mobilní plán s nižší cenou. Do Evropy se náhrada za HBO GO rozšíří později v roce 2021.
30.6.2021, aktualita, Jáchym Šlik