Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Hisense uvedlo 4K projektor PX1-Pro s ultra krátkou projekční vzdáleností

25.7.2022, Milan Šurkala, aktualita
Hisense uvedlo 4K projektor PX1-Pro s ultra krátkou projekční vzdáleností
Hisense uvedlo novinku v podobě 4K projektoru PX1-Pro. Ten se vyznačuje ultra krátkou projekční vzdáleností, která může být už 27 cm od zdi. Operačním systémem je zde Android TV 10 a může vytvořit obraz s až 130" (330cm) úhlopříčkou.
Novinkou na trhu s ultra-short throw projektory (s ultra krátkou projekční vzdáleností) je Hisense PX1-Pro. Tento laserový projektor s technologií TriChroma nabídne rozlišení 4K a může zobrazovat 90" až 130" úhlopříčku (cca 230 až 330 cm). Minimální vzdálenost ode zdi může být 27 až 49 cm. Dosahuje světelného toku 2200 lumenů a max. kontrastu 1M:1, lampa má životnost 25 tisíc hodin.
 
Hisense PX1-Pro
 
Najdeme tu 30W stereo reproduktory a možnost ovládání hlasem (např. Google Assistant), operačním systémem je Android TV 10. Podporovány jsou formáty Dolby Digital a Dolby Atmos pro audio, HDR podpora pro Dolby Vision přijde během léta s updatem firmwaru. Dále tu máme dva porty USB-A (jeden typu 3.0, druhý 2.0), dva porty HDMI, optické audio a RF anténu. Cena byla stanovena na 3999 USD.
 
Hisense PX1-Pro
 


Autor: Milan Šurkala
Vystudoval doktorský program v oboru informatiky a programování se zaměřením na počítačovou grafiku. Nepřehlédněte jeho seriál Fotíme s Koalou o základech fotografování.