www.tvfreak.cz
>
>
>

Hisense uvedl U800GR, svou první 8K Roku TV se 75" úhlopříčkou

Hisense uvedl U800GR, svou první 8K Roku TV se 75" úhlopříčkou
, , aktualita
Společnost Hisense představila novou televizi s 8K rozlišením. Jde o model U800GR, který má velkou 75" úhlopříčku, technologii ULED a je současně první Roku TV společnosti, která nabízí tak vysoké rozlišení. 
K oblíbeným
reklama
Další novinkou na poli chytrých televizí je Hisense U800GR. Jde o Roku TV, která nabízí velmi vysoké rozlišení 8K při 75" úhlopříčce. Má quantum dot technologii ULED, slibuje 120Hz obnovovací frekvenci a jas 1000 nitů. Hráče potěší i technologie variabilní obnovovací frekvence (VRR) a režim s nízkou latencí (ALLM).
 
Hisense U800GR
 
Nezapomnělo se na podporu HDR technologií Dolby Vision, HDR10 i HLG, 180 zón pro stmívání, což má zajistit vyšší kontrast a hlubší černou barvu, máme zde i zvuk Dolby Atmos. Celkem jsou zde čtyři porty HDMI, dva jsou typu 2.0, další dva pak 2.1 (jeden z nich podporuje i HDMI ARC a eARC). K dispozici je technologie 8K Upscaler, která přepočítává snímky na vyšší rozlišení. Zákazníci dostanou také Roku Voise Remote Pro s podporou Apple HomeKit, AirPlay 2 a s příslušnými chytrými reproduktory pak televize umožní i hlasové ovládání pomocí digitálních asistentů Amazon Alexa a Google Assistant. Cena by se měla pohybovat okolo 2700 USD (60 tisíc Kč po přímém přepočtu bez DPH a dalších poplatků).
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Netflix získal dalších 8,3 milionů uživatelů, čekalo se ale více Netflix získal dalších 8,3 milionů uživatelů, čekalo se ale více
Streamovací služba Netflix zveřejnila výsledky za poslední čtvrtletí. Přestože dokázala získat dalších 8,3 milionu uživatelů, očekávalo se více a zpomalující nárůst se projevil v panice akcionářů a výrazném propadu hodnoty firmy.
21.1.2022, aktualita, Milan Šurkala
YouTube Originals končí, Premium bude i za levnější roční předplatné YouTube Originals končí, Premium bude i za levnější roční předplatné
Po necelých 6 letech existence YouTube Originals tento program končí. Streamovací službě, kterou brzy opustí její vedoucí, se nikdy nepodařilo výrazněji prorazit a zůstanou po ní jen dva podpůrné fondy.
19.1.2022, aktualita, Milan Šurkala
Sony představuje televize Bravia XR A95K s technologií QD-OLED Sony představuje televize Bravia XR A95K s technologií QD-OLED
Sony představilo svou první QD-OLED televizi Bravia XR A95K. Ta má kombinovat vysoký kontrast OLED technologie s vysokým jasem typickým pro QLED. V podstatě tak jde o QLED s OLED podsvícením.
12.1.2022, aktualita, Milan Šurkala
Vizio uvádí herní televize M-Series, zvládnou až 240 Hz Vizio uvádí herní televize M-Series, zvládnou až 240 Hz
Vizio přichází na trh s novými herními chytrými televizemi M-series Quantum X LCD TV. Ty se mají pochlubit možností dosáhnout až 240Hz obnovovací frekvence, chybět nebude ani funkce variabilní frekvence (VRR).
11.1.2022, aktualita, Milan Šurkala
Hisense uvádí nové televize vrcholící řadou U9H se 120 Hz a Mini LED Hisense uvádí nové televize vrcholící řadou U9H se 120 Hz a Mini LED
Společnost Hisense také představila na veletrhu CES 2022 několik novinek. Ukázala prémiové modely řad U9H, U8H, U7H a U6H, nicméně nezapomněla ani na cenově příznivější modely A7H, A6H a A4H.
9.1.2022, aktualita, Milan Šurkala