www.tvfreak.cz
>
>
>

Hisense uvádí levnější Laser TV L5 a aktualizuje nejen ULED řady

Hisense uvádí levnější Laser TV L5 a aktualizuje nejen ULED řady
, , aktualita
Společnost Hisense je čím dál úspěšnější, a aby to tak zůstalo, aktualizuje nabídku svých televizí. Máme tu tak nové ULED TV a dostalo se také na levnější laserovou televizi řady L5. Ta má tuto technologii přinést širšímu publiku.
K oblíbeným
reklama
Od Hisense jsme se dočkali několika nových televizí, které aktualizují nabídku tak, aby byly nadále atraktivní. Zajímavostí je především cenově příznivější laserová televize L5, jejíž cena je činí $5999. To je sice i tak opravdu mnoho, nicméně 100" L10 vyjde dokonce na $8999. Jde v podstatě o soustavu reproduktorů, laserového projektoru a projekční plochy, přičemž dokáže dosáhnout 95 % barevného gamutu DCI-P3. O zvuk se tu postarají 15W reproduktory.
 
Hisense Laser TV L5
 
H9G Quantum Series už patří do třídy Quantum Dot ULED TV. Bude k mání jako 55" model za $700 nebo 65" verze za $1000. Nabídne 180 zón podsvícení a jas až 1000 nitů. Tentokrát je tu i Dolby Vision a Atmos, nechybí ani hlasové ovládání přes Google Assistant. H8G Quantum Series začíná už na 50" za $400, pokračuje 55" verzí za $500, 65" variantou za $700 a končí na 75" verzi za $1400. I v tomto případě jde už o ULED TV, maximální jas je ale se 700 nity o něco nižší. Také počet zón pro podsvětlení se snížil na 90, zůstává podpora Google Assistant a Amazon Alexa.
 
Hisense H9Q
 
Tím to ale zdaleka nekončí a Hisense nabízí novinky i v nižších a levnějších řadách. H65G Series bude k dispozici od 43" za $270 až po 85" úhlopříčku za $1500. Tyto televize mají i Game Mode pro hraní her. Dále jsou tu i inovované řady XD9G, R8F (Roku TV se 4K ULED), R6E3 a H4G.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Filmmaker Mode míří na Samsung QLED TV. Vypne vylepšení obrazu Filmmaker Mode míří na Samsung QLED TV. Vypne vylepšení obrazu
Samsung začal distribuovat nový firmware pro letošní QLED TV, který zpřístupňuje Filmmaker Mode. Tento režim vypne většinu funkcí pro dodatečné vylepšení obrazu. Aktualizace je zatím dostupná jen v USA.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Aktualizace pro televize LG CX a GX přidala AMD FreeSync Premium Aktualizace pro televize LG CX a GX přidala AMD FreeSync Premium
LG přineslo slibovanou aktualizaci pro své letošní OLED TV z řad CX a GX. Přidává podporu AMD FreeSync Premium, v pořadí třetí technologie pro variabilní obnovovací frekvenci. Tuto novinku tedy ocení hráči.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Přechod na DVB-T2 je zase v plném proudu, staré vysílání skončilo v jižních Čechách Přechod na DVB-T2 je zase v plném proudu, staré vysílání skončilo v jižních Čechách
Po skoro čtyřměsíční pauze způsobené koronavirovou krizí zase pokračuje přechod na standard DVB-T2. Dnes o půlnoci bylo ukončeno původní vysílání DVB-T v jižních Čechách, minulý týden na západě republiky.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Telly začíná používat kodek H.265. Jakou přináší výhodu? Telly začíná používat kodek H.265. Jakou přináší výhodu?
Telly přináší zákazníkům své televize přes internet dříve avizovanou inovaci v podobě kodeku H.265. Zatím je dostupný pro uživatele set-top boxu. Pro sportovní fanoušky bylo připraveno několik programů s vyšším datovým tokem.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář
Samsung chce nalákat zákazníky. V létě vrací za nákup tisíce korun Samsung chce nalákat zákazníky. V létě vrací za nákup tisíce korun
Společnost Samsung spustila letní akci, díky které lze získat bonus ve výši až 50 tisíc korun. Zároveň pořádá cestovatelskou soutěž o zajímavé slevy a poukaz na ubytování v hodnotě tří tisíc korun.
13.7.2020, inzerce, PR článek