www.tvfreak.cz
>
>
>

Hisense uvádí levnější Laser TV L5 a aktualizuje nejen ULED řady

Hisense uvádí levnější Laser TV L5 a aktualizuje nejen ULED řady
, , aktualita
Společnost Hisense je čím dál úspěšnější, a aby to tak zůstalo, aktualizuje nabídku svých televizí. Máme tu tak nové ULED TV a dostalo se také na levnější laserovou televizi řady L5. Ta má tuto technologii přinést širšímu publiku.
K oblíbeným
reklama
Od Hisense jsme se dočkali několika nových televizí, které aktualizují nabídku tak, aby byly nadále atraktivní. Zajímavostí je především cenově příznivější laserová televize L5, jejíž cena je činí $5999. To je sice i tak opravdu mnoho, nicméně 100" L10 vyjde dokonce na $8999. Jde v podstatě o soustavu reproduktorů, laserového projektoru a projekční plochy, přičemž dokáže dosáhnout 95 % barevného gamutu DCI-P3. O zvuk se tu postarají 15W reproduktory.
 
Hisense Laser TV L5
 
H9G Quantum Series už patří do třídy Quantum Dot ULED TV. Bude k mání jako 55" model za $700 nebo 65" verze za $1000. Nabídne 180 zón podsvícení a jas až 1000 nitů. Tentokrát je tu i Dolby Vision a Atmos, nechybí ani hlasové ovládání přes Google Assistant. H8G Quantum Series začíná už na 50" za $400, pokračuje 55" verzí za $500, 65" variantou za $700 a končí na 75" verzi za $1400. I v tomto případě jde už o ULED TV, maximální jas je ale se 700 nity o něco nižší. Také počet zón pro podsvětlení se snížil na 90, zůstává podpora Google Assistant a Amazon Alexa.
 
Hisense H9Q
 
Tím to ale zdaleka nekončí a Hisense nabízí novinky i v nižších a levnějších řadách. H65G Series bude k dispozici od 43" za $270 až po 85" úhlopříčku za $1500. Tyto televize mají i Game Mode pro hraní her. Dále jsou tu i inovované řady XD9G, R8F (Roku TV se 4K ULED), R6E3 a H4G.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
IMDb TV přinese zdarma seriály Ztraceni, Ally McBeal i Zoufalé manželky IMDb TV přinese zdarma seriály Ztraceni, Ally McBeal i Zoufalé manželky
Bezplatná streamovací služba IMDb TV nepřekvapí zrovna novinkami, nicméně je dobrým způsobem, jak se dostat bezplatně ke staršímu oblíbenému obsahu. Nově tu najdeme seriály Lost (Ztraceni) nebo Desperate Housewives (Zoufalé manželky).
7.2.2020, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Disney+ má úspěch, předplácí si jej 28,6 milionu uživatelů Disney+ má úspěch, předplácí si jej 28,6 milionu uživatelů
Streamovací služba Disney+ má velký úspěch. Za pouhé tři měsíce byla schopna nabrat 28,6 milionů uživatelů, což překonávalo i ty nejoptimističtější odhady společnosti. Přitom je k dispozici jen v pěti zemích na světě.
6.2.2020, aktualita, Milan Šurkala
Adam Sandler boduje, Netflix si u něj objednal další 4 filmy Adam Sandler boduje, Netflix si u něj objednal další 4 filmy
Filmy s Adamem Sandlerem jsou na Netflixu hodně populární a exkluzivní Murder Mystery zaznamenal dokonce rekordních 83 milionů shlédnutí. Netflix tak chce další exkluzivní obsah s tímto hercem a objednal si rovnou čtyři nové filmy.
2.2.2020, aktualita, Milan Šurkala
CBS uvolnila první epizodu Star Trek: Picard zdarma ke zhlédnutí CBS uvolnila první epizodu Star Trek: Picard zdarma ke zhlédnutí
Streamovací služby se navzájem předhání a jedním z taháků CBS All Access a Amazon Prime Video má být seriál Star Trek: Picard. První epizoda je dokonce zdarma k vidění, nicméně má to jeden nepříjemný háček.
31.1.2020, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Natáčení seriálu Obi-Wan odloženo na rok 2021, prý se přepisují scénáře Natáčení seriálu Obi-Wan odloženo na rok 2021, prý se přepisují scénáře
Seriál Obi-Wan čekají změny. Internetem kolují zvěsti o rozpuštění štábu a přeložení natáčení až na příští rok kvůli nevyhovujícím scénářům. Ewan McGregor nicméně problémy popírá a příprava prý není ohrožena.
26.1.2020, aktualita, Milan Šurkala1 komentář