www.tvfreak.cz
>
>
>

Hisense uvádí levnější Laser TV L5 a aktualizuje nejen ULED řady

Hisense uvádí levnější Laser TV L5 a aktualizuje nejen ULED řady
, , aktualita
Společnost Hisense je čím dál úspěšnější, a aby to tak zůstalo, aktualizuje nabídku svých televizí. Máme tu tak nové ULED TV a dostalo se také na levnější laserovou televizi řady L5. Ta má tuto technologii přinést širšímu publiku.
K oblíbeným
reklama
Od Hisense jsme se dočkali několika nových televizí, které aktualizují nabídku tak, aby byly nadále atraktivní. Zajímavostí je především cenově příznivější laserová televize L5, jejíž cena je činí $5999. To je sice i tak opravdu mnoho, nicméně 100" L10 vyjde dokonce na $8999. Jde v podstatě o soustavu reproduktorů, laserového projektoru a projekční plochy, přičemž dokáže dosáhnout 95 % barevného gamutu DCI-P3. O zvuk se tu postarají 15W reproduktory.
 
Hisense Laser TV L5
 
H9G Quantum Series už patří do třídy Quantum Dot ULED TV. Bude k mání jako 55" model za $700 nebo 65" verze za $1000. Nabídne 180 zón podsvícení a jas až 1000 nitů. Tentokrát je tu i Dolby Vision a Atmos, nechybí ani hlasové ovládání přes Google Assistant. H8G Quantum Series začíná už na 50" za $400, pokračuje 55" verzí za $500, 65" variantou za $700 a končí na 75" verzi za $1400. I v tomto případě jde už o ULED TV, maximální jas je ale se 700 nity o něco nižší. Také počet zón pro podsvětlení se snížil na 90, zůstává podpora Google Assistant a Amazon Alexa.
 
Hisense H9Q
 
Tím to ale zdaleka nekončí a Hisense nabízí novinky i v nižších a levnějších řadách. H65G Series bude k dispozici od 43" za $270 až po 85" úhlopříčku za $1500. Tyto televize mají i Game Mode pro hraní her. Dále jsou tu i inovované řady XD9G, R8F (Roku TV se 4K ULED), R6E3 a H4G.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Android TV posílala chybné notifikace do telefonů, oprava je na světě Android TV posílala chybné notifikace do telefonů, oprava je na světě
Možná i vás v uplynulých dnech překvapila notifikace na vašem smartphonu, která chybně informovala o používání funkce Cast. Nejčastěji chybu zaznamenali majitelé zařízení od Nvidie nebo Xiaomi.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Disney kvůli koronaviru posunulo filmové premiéry až do roku 2022 Disney kvůli koronaviru posunulo filmové premiéry až do roku 2022
Pandemie onemocnění COVID-19 zkomplikovala práci hollywoodským studiím. Disney kvůli tomu upravilo data premiér mnoha filmů až do roku 2022. Zpozdí se některé marvelovky nebo třeba nový Indiana Jones.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Seriál Obi-Wan dostává nového scénáristu, je jím Joby Harold Seriál Obi-Wan dostává nového scénáristu, je jím Joby Harold
Seriál Obi-Wan to nemá jednoduché. Počátkem roku kolovaly zvěsti, že byl rozpuštěn tým, který na seriálu pracoval, a měl být odložen zhruba o půl roku. Nyní jsou tu podobné informace znovu, scénárista filmu měl být skutečně nahrazen.
3.4.2020, aktualita, Milan Šurkala
Tip: Vyrazte na virtuální projekci filmu a podpořte své oblíbené kino Tip: Vyrazte na virtuální projekci filmu a podpořte své oblíbené kino
Koronavirová krize může být likvidační pro některá menší kina. Proto vznikly dva projekty, které umožňují fanouškům zakoupit si vstupenky na virtuální projekci. Kvůli filmu samozřejmě nemusí nikam chodit, stačí si otevřít webový prohlížeč.
3.4.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Trh s televizory čeká špatný rok, dojde k poklesu o 10 % Trh s televizory čeká špatný rok, dojde k poklesu o 10 %
Opatření zavedená v reakci na onemocnění COVID-19 včetně zrušených sportovních událostí způsobí pokles na celosvětovém trhu s televizory, jaký analytici nepamatují. Data z Británie ovšem ukazují, že vlivem pandemie může dojít i ke krátkodobému vzrůstu prodeje.
2.4.2020, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář