www.tvfreak.cz
>
>

Herečka Ellen Page je nyní herec Elliott Page, Netflix už změnil titulky

Herečka Ellen Page je nyní herec Elliott Page, Netflix už změnil titulky
, , aktualita
Světem Hollywoodu otřásla změna. Už se totiž nebudeme setkávat s herečkou Ellen Page. Ta se na Twitteru přiznala, že je transgender a od nynějška nebude ona, ale on. Elliott Page. Netflix už na novinku zareagoval změnou titulků.
K oblíbeným
reklama
Herečku Ellen Page známe z mnoha filmů, připomenout můžeme např. Juno, Počátek (Inception) nebo sérii X-Men, v poslední době se s ní setkáváme v seriálu Umbrella Academy na Netflixu. Žádný další film už ale nenatočí, alespoň ne pod tímto jménem. Na sociální síti Twitter se totiž přiznala, že je transgender a od nynějška chce být on a nikoli ona. Nyní tak nebudeme mluvit o kanadské herečce Ellen Page, ale o herci Elliottovi Page.
 
Ellen (Elliott) Page
ještě jako Ellen Page, autor: Ninha Morandini, CC BY 2.0, přes Wikimedia Commons
 
Elliott napsal dlouhý příspěvek, kde děkuje všem lidem, kteří ho (a tehdy ještě ji) podporovali na strastiplné cestě k objevení svého nového já. Přestože se cítí šťastný, zároveň se bojí "hejtů", vtípků i násilí, což doplnil i o statistiku zhruba 40 vražd transgender lidí, kteří jsou často také pachateli sebevražd (hovoří se až o 40 %). Na novinku zareagovala i streamovací služba Netflix, která s Elliottem natáčí seriál Umbrella Academy. Jednak herci vyjádřila podporu, jednak ve veškerém obsahu s ním změnila titulky z Ellen Page na Elliott Page a těší se na další spolupráci při natáčení seriálu.
 
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
GoPro Hero10 Black umí 5.3K video při 60 fps GoPro Hero10 Black umí 5.3K video při 60 fps
GoPro uvádí novou generaci svých odolných outdoorových kamer Hero10 Black. Nový procesor GP2 slibuje vyšší výkony a posouvá schopnosti videa zase o něco dále. Těšit se můžeme na 4K při 120 fps nebo 5.3K při 60 fps.
18.9.2021, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
LG DVLED TV: až 8K rozlišení s 325" (825,5cm) úhlopříčkou LG DVLED TV: až 8K rozlišení s 325" (825,5cm) úhlopříčkou
LG představilo nové televize s technologií DVLED (Direct View LED). Nabízí se v rozlišeních 2K, 4K a 8K, poměrech stran 16:9 i 32:9. Úhlopříčky mohou mít 108" až 325" u klasického poměru, s tím nejširším se končí dokonce až na 393".
15.9.2021, aktualita, Milan Šurkala
TCL X92 a X92 Pro s displeji Mini LED a 8K rozlišením TCL X92 a X92 Pro s displeji Mini LED a 8K rozlišením
Společnost TCL připravila dva nové modely televizí. Jde o X92 Series Pro OD Zero Mini LED 8K a X92 Series Mini LED 8K. Jak už naznačují jména, mají vysoké rozlišení 8K a technologii Mini LED.
13.9.2021, aktualita, Milan Šurkala
JVC představilo laserové 8K projektory DLA-NZ7 až NZ9 JVC představilo laserové 8K projektory DLA-NZ7 až NZ9
Společnost JVC před měsícem oznámila, že uvede 8K projektory. Nyní se oficiálně představují a zvládnou 8K při 60p nebo dokonce 4K při 120p. Vysokého rozlišení dosahují díky technologii 8K/e-shift(X).
8.9.2021, aktualita, Milan Šurkala
Xiaomi vévodí čínskému trhu s OLED TV, má více než 50% podíl Xiaomi vévodí čínskému trhu s OLED TV, má více než 50% podíl
Xiaomi je jedničkou na čínském trhu s televizemi, které mají OLED panel. Prozatím stále minoritní technologie vystrkuje růžky a v podání Xiaomi velmi úspěšně. Firma má více než 50% podíl na trhu s OLED TV.
5.9.2021, aktualita, Milan Šurkala