www.tvfreak.cz
>
>

HBO vymazalo ze Hry o trůny zapomenutý kelímek s kávou

HBO vymazalo ze Hry o trůny zapomenutý kelímek s kávou
, , aktualita
Pozorní fanoušci si v posledním díle seriálu Hra o trůny všimli, že Daenerys Targaryen měla na stole kelímek s kávou. HBO ovšem tuto nepochopitelnou chybu rychle opravilo, takže v aktuálně dostupné verzi už kelímek nenajdete.
K oblíbeným
reklama
O různé chybky není ve filmech a seriálech nouze a dokonce existují stránky, které se touto problematikou zabývají. Obvykle ovšem vyžadují velkou pozornost, aby si jich divák dokázal všimnout. Ve čtvrtém díle seriálu Hra o trůny (Game of Thrones) se ovšem nejednalo o jiný odraz ve skle ani zázračně vyléčené zranění, které měla postava ještě v předchozí scéně na ruce. Během jedné scény epizody s názvem The Last of the Starks se totiž na stole kelímek s kávou, který by v sérii zasazené do fiktivního středověku pochopitelně neměl co dělat. Reakce fanoušků na sebe nenechala dlouho čekat a na internetu se začaly objevovat vtipné obrázky, které si z této školácké chyby utahují.
 
 
Kde v Západozemí prodávají nejlepší „latte“? To vám prozradí asi jen Daenerys Targaryen
 
Zdá se skoro až neuvěřitelné, že si odloženého kelímku nikdo z tvůrců ani v dalších fázích tvorby seriálu nevšiml a museli na něj upozornit až fanoušci po odvysílání této epizody. Podle některých spekulací se dokonce jedná o chytrý způsob, jak do pořadu propašovat reklamu a vzbudit kolem ní dostatečnou pozornost. To se ovšem zdá jako dost nepravděpodobné, a to už jen z toho důvodu, že na záběrech nelze pořádně rozpoznat ani logo na kelímku. HBO se rozhodlo chybu napravit alespoň dodatečně a využilo přitom dnešní možnosti počítačové techniky. Pokud si tedy nyní seriál pustíte na streamovací službě jako HBO Go, kelímek s kávou, který měla na stole herečka Emilia Clarke, už byste tam hledali marně. Museli byste tak mimo oficiální zdroje sehnat verzi, která byla původně vysílána v televizi.
 
Na oficiálním twitterovém účtu Game of Thrones se potom objevila humorně laděná zpráva, že se opravdu jednalo o omyl. Daenerys si totiž neměla objednat kávu, ale bylinkový čaj.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
HBO ovládlo nominace na ceny Emmy 2019 HBO ovládlo nominace na ceny Emmy 2019
Televizní stanice HBO letos překonala Netflix a odnesla si nejvíce nominací na televizní ceny Emmy 2019. Celkově šlo o 137 nominací, přičemž naprostou jedničkou zde byl legendární seriál Game of Thrones.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Netflixu se přestává dařit, utíkají mu američtí diváci Netflixu se přestává dařit, utíkají mu američtí diváci
Streamovací služba Netflix měla za sebou celou řadu úspěchů, ale pro tentokrát to úplně nevyšlo. Nárůst platících diváků byl o polovinu menší, než se čekalo a v USA došlo dokonce až k poklesu.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Novým agentem 007 bude žena, černoška Lashana Lynch Novým agentem 007 bude žena, černoška Lashana Lynch
V novém díle o agentovi 007 dojde k velkému převratu. Novým agentem 007 se totiž stane žena, černoška. Postavu si tentokrát zahraje Lashana Lynch. U mnoha lidí tato zpráva vyvolala nemalé rozhořčení.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Shutterstock uvedl Elements, knihovnu s filmovými efekty Shutterstock uvedl Elements, knihovnu s filmovými efekty
Fotobanka Shutterstock už nějakou dobu nabízí prodej videoklipů, svůj záběr ale dále rozšiřuje. Tentokrát totiž spouští funkci Elements, která bude nabízet nejen profesionálům nejrůznější vizuální efekty pro filmy.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Zoner Photo Studio X: obstojí i jako střihový software? Zoner Photo Studio X: obstojí i jako střihový software?
Zoner Photo Studio X je sice už dle svého názvu software určený pro správu a editaci fotografií, v posledních verzích se ale začaly rozšiřovat i schopnosti editace videa a podporuje dokonce i H.265. Obstojí jako střihový software?
15.7.2019, recenze, Milan Šurkala