www.tvfreak.cz
>
>

HBO vymazalo ze Hry o trůny zapomenutý kelímek s kávou

HBO vymazalo ze Hry o trůny zapomenutý kelímek s kávou
, , aktualita
Pozorní fanoušci si v posledním díle seriálu Hra o trůny všimli, že Daenerys Targaryen měla na stole kelímek s kávou. HBO ovšem tuto nepochopitelnou chybu rychle opravilo, takže v aktuálně dostupné verzi už kelímek nenajdete.
K oblíbeným
reklama
O různé chybky není ve filmech a seriálech nouze a dokonce existují stránky, které se touto problematikou zabývají. Obvykle ovšem vyžadují velkou pozornost, aby si jich divák dokázal všimnout. Ve čtvrtém díle seriálu Hra o trůny (Game of Thrones) se ovšem nejednalo o jiný odraz ve skle ani zázračně vyléčené zranění, které měla postava ještě v předchozí scéně na ruce. Během jedné scény epizody s názvem The Last of the Starks se totiž na stole kelímek s kávou, který by v sérii zasazené do fiktivního středověku pochopitelně neměl co dělat. Reakce fanoušků na sebe nenechala dlouho čekat a na internetu se začaly objevovat vtipné obrázky, které si z této školácké chyby utahují.
 
 
Kde v Západozemí prodávají nejlepší „latte“? To vám prozradí asi jen Daenerys Targaryen
 
Zdá se skoro až neuvěřitelné, že si odloženého kelímku nikdo z tvůrců ani v dalších fázích tvorby seriálu nevšiml a museli na něj upozornit až fanoušci po odvysílání této epizody. Podle některých spekulací se dokonce jedná o chytrý způsob, jak do pořadu propašovat reklamu a vzbudit kolem ní dostatečnou pozornost. To se ovšem zdá jako dost nepravděpodobné, a to už jen z toho důvodu, že na záběrech nelze pořádně rozpoznat ani logo na kelímku. HBO se rozhodlo chybu napravit alespoň dodatečně a využilo přitom dnešní možnosti počítačové techniky. Pokud si tedy nyní seriál pustíte na streamovací službě jako HBO Go, kelímek s kávou, který měla na stole herečka Emilia Clarke, už byste tam hledali marně. Museli byste tak mimo oficiální zdroje sehnat verzi, která byla původně vysílána v televizi.
 
Na oficiálním twitterovém účtu Game of Thrones se potom objevila humorně laděná zpráva, že se opravdu jednalo o omyl. Daenerys si totiž neměla objednat kávu, ale bylinkový čaj.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Jaké televizory nabídnou AirPlay 2? Podívejte se na seznam od Applu Jaké televizory nabídnou AirPlay 2? Podívejte se na seznam od Applu
AirPlay 2 umožňuje streamovat obsah z iPhonu, iPadu či Macu na jiné zařízení, a to dokonce chytrý televizor. Pokud hledáte televizor s AirPlay 2, pomůže vám tento seznam kompatibilních modelů.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Číňané přišli o poslední díl Game of Thrones. Kvůli obchodní válce s USA Číňané přišli o poslední díl Game of Thrones. Kvůli obchodní válce s USA
Obchodní válka mezi Čínou a USA mělo nečekané důsledky pro čínské fanoušky seriálu Hra o trůny. Závěrečný díl si nemohli pustit legální cestou, neboť vlastník práv pro tamní trh jej zablokoval, a to údajně na žádost čínské vlády.
21.5.2019, aktualita, Jáchym Šlik2 komentáře
Pioneer a Onkyo budou mít nového majitele Pioneer a Onkyo budou mít nového majitele
Trh s audio produkty pro domácnost se v budoucnu zase o něco zmenší, tedy alespoň co se týče vlastníků. Americký gigant Sound United spolkne příslušnou divizi korporace Onkyo, která zahrnuje také značky Pioneer nebo Integra.
21.5.2019, aktualita, Jáchym Šlik
Steam Link konečně dorazil na Apple TV a iOS Steam Link konečně dorazil na Apple TV a iOS
S ročním zpožděním se na Apple TV, iPhony a iPady dostala aplikace Steam Link, která na uvedená zařízení umožňuje streamovat hry z počítače. Společnost Valve tak patrně vyřešila problém s Applem, kvůli které byla aplikace původně odmítnuta.
19.5.2019, aktualita, Jáchym Šlik
Wechip X88 Pro: levné multimediální centrum se 4K a Androidem Pie Wechip X88 Pro: levné multimediální centrum se 4K a Androidem Pie
V čínských e-shopech se nedávno objevil nový přírůstek mezi „TV boxy“ na architektuře ARM. Wechip X88 Pro stojí jen pár desítek dolarů, ale poradí si s rozlišením 4K UHD a využívá nejaktuálnější verzi Androidu.
18.5.2019, aktualita, Jáchym Šlik