www.tvfreak.cz
>
>

HBO vymazalo ze Hry o trůny zapomenutý kelímek s kávou

HBO vymazalo ze Hry o trůny zapomenutý kelímek s kávou
, , aktualita
Pozorní fanoušci si v posledním díle seriálu Hra o trůny všimli, že Daenerys Targaryen měla na stole kelímek s kávou. HBO ovšem tuto nepochopitelnou chybu rychle opravilo, takže v aktuálně dostupné verzi už kelímek nenajdete.
K oblíbeným
reklama
O různé chybky není ve filmech a seriálech nouze a dokonce existují stránky, které se touto problematikou zabývají. Obvykle ovšem vyžadují velkou pozornost, aby si jich divák dokázal všimnout. Ve čtvrtém díle seriálu Hra o trůny (Game of Thrones) se ovšem nejednalo o jiný odraz ve skle ani zázračně vyléčené zranění, které měla postava ještě v předchozí scéně na ruce. Během jedné scény epizody s názvem The Last of the Starks se totiž na stole kelímek s kávou, který by v sérii zasazené do fiktivního středověku pochopitelně neměl co dělat. Reakce fanoušků na sebe nenechala dlouho čekat a na internetu se začaly objevovat vtipné obrázky, které si z této školácké chyby utahují.
 
 
Kde v Západozemí prodávají nejlepší „latte“? To vám prozradí asi jen Daenerys Targaryen
 
Zdá se skoro až neuvěřitelné, že si odloženého kelímku nikdo z tvůrců ani v dalších fázích tvorby seriálu nevšiml a museli na něj upozornit až fanoušci po odvysílání této epizody. Podle některých spekulací se dokonce jedná o chytrý způsob, jak do pořadu propašovat reklamu a vzbudit kolem ní dostatečnou pozornost. To se ovšem zdá jako dost nepravděpodobné, a to už jen z toho důvodu, že na záběrech nelze pořádně rozpoznat ani logo na kelímku. HBO se rozhodlo chybu napravit alespoň dodatečně a využilo přitom dnešní možnosti počítačové techniky. Pokud si tedy nyní seriál pustíte na streamovací službě jako HBO Go, kelímek s kávou, který měla na stole herečka Emilia Clarke, už byste tam hledali marně. Museli byste tak mimo oficiální zdroje sehnat verzi, která byla původně vysílána v televizi.
 
Na oficiálním twitterovém účtu Game of Thrones se potom objevila humorně laděná zpráva, že se opravdu jednalo o omyl. Daenerys si totiž neměla objednat kávu, ale bylinkový čaj.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Netflix mění počítání diváků, úspěšného Witchera sleduje 76 milionů lidí Netflix mění počítání diváků, úspěšného Witchera sleduje 76 milionů lidí
The Witcher (Zaklínač) je nejúspěšnějším seriálem Netflixu. Vysoké sledovanosti však dopomohl i jeden početní trik. Netflix totiž změnil způsob, jak bude od nynějška počítat aktivní diváky seriálů a filmů.
22.1.2020, aktualita, Milan Šurkala
Disney+ zamíří do Evropy dříve, než se čekalo Disney+ zamíří do Evropy dříve, než se čekalo
Disney+ je v USA poměrně úspěšnou streamovací službou. Přináší např. marvelovky nebo Star Wars, nicméně v Evropě dosud nebyla dostupná. To se ale brzy změní a objeví se tu o trochu dříve, než se čekalo.
21.1.2020, aktualita, Milan Šurkala
Panasonic uvedl 4K60p kamery HC-X1500 a HC-X2000 s 24× zoomem Panasonic uvedl 4K60p kamery HC-X1500 a HC-X2000 s 24× zoomem
V nabídce videokamer společnosti Panasonic se objevují dva nové modely HC-X1500 a HC-X2000. Oba dva mají objektiv s 24× optickým zoomem a potěší také schopností záznamu ve 4K rozlišení při 60p.
17.1.2020, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
NBC uvede streamovací službu Peacock zdarma, za $5 i za $10 NBC uvede streamovací službu Peacock zdarma, za $5 i za $10
Streamovacích služeb není asi nikdy dost, a tak televize NBC brzy uvede svou vlastní. Ta ponese název Peacock a bude možné ji sledovat i zdarma. Pokud ale zaplatíte, dostanete lepší služby, více obsahu a můžete se i zbavit reklam.
17.1.2020, aktualita, Milan Šurkala
Black Widow od Marvela má další trailer Black Widow od Marvela má další trailer
Marvel uvolnil další trailer na film Black Widow, který zamíří do kin v květnu letošního roku. Zatímco ten minulý více napovídal o minulosti Natashy Romanoff, tentokrát se dozvíme více i o hlavním protivníkovi.
14.1.2020, aktualita, Milan Šurkala1 komentář