www.tvfreak.cz
>
>

HBO vymazalo ze Hry o trůny zapomenutý kelímek s kávou

HBO vymazalo ze Hry o trůny zapomenutý kelímek s kávou
, , aktualita
Pozorní fanoušci si v posledním díle seriálu Hra o trůny všimli, že Daenerys Targaryen měla na stole kelímek s kávou. HBO ovšem tuto nepochopitelnou chybu rychle opravilo, takže v aktuálně dostupné verzi už kelímek nenajdete.
K oblíbeným
reklama
O různé chybky není ve filmech a seriálech nouze a dokonce existují stránky, které se touto problematikou zabývají. Obvykle ovšem vyžadují velkou pozornost, aby si jich divák dokázal všimnout. Ve čtvrtém díle seriálu Hra o trůny (Game of Thrones) se ovšem nejednalo o jiný odraz ve skle ani zázračně vyléčené zranění, které měla postava ještě v předchozí scéně na ruce. Během jedné scény epizody s názvem The Last of the Starks se totiž na stole kelímek s kávou, který by v sérii zasazené do fiktivního středověku pochopitelně neměl co dělat. Reakce fanoušků na sebe nenechala dlouho čekat a na internetu se začaly objevovat vtipné obrázky, které si z této školácké chyby utahují.
 
 
Kde v Západozemí prodávají nejlepší „latte“? To vám prozradí asi jen Daenerys Targaryen
 
Zdá se skoro až neuvěřitelné, že si odloženého kelímku nikdo z tvůrců ani v dalších fázích tvorby seriálu nevšiml a museli na něj upozornit až fanoušci po odvysílání této epizody. Podle některých spekulací se dokonce jedná o chytrý způsob, jak do pořadu propašovat reklamu a vzbudit kolem ní dostatečnou pozornost. To se ovšem zdá jako dost nepravděpodobné, a to už jen z toho důvodu, že na záběrech nelze pořádně rozpoznat ani logo na kelímku. HBO se rozhodlo chybu napravit alespoň dodatečně a využilo přitom dnešní možnosti počítačové techniky. Pokud si tedy nyní seriál pustíte na streamovací službě jako HBO Go, kelímek s kávou, který měla na stole herečka Emilia Clarke, už byste tam hledali marně. Museli byste tak mimo oficiální zdroje sehnat verzi, která byla původně vysílána v televizi.
 
Na oficiálním twitterovém účtu Game of Thrones se potom objevila humorně laděná zpráva, že se opravdu jednalo o omyl. Daenerys si totiž neměla objednat kávu, ale bylinkový čaj.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
LG HU70LA, nový 140" 4K projektor LG HU70LA, nový 140" 4K projektor
Společnost LG uvedla nový 4K projektor HU70LA, který nabídne velkou úhlopříčku obrazu, vysoké rozlišení, a to vše za vcelku příznivou cenu. Pochopitelně bude podporovat i funkce typické pro chytré televize.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Sony FX9 dostává 6K full frame čip, umí i 4K 120p Sony FX9 dostává 6K full frame čip, umí i 4K 120p
Sony představilo novou profesionální kameru FX9, která se může pochlubit spoustou zajímavých technologií. Její full frame 6K čip poskytuje kvalitní 4K záznam s oversamplingem, umí 4K 120p i 10bitový 4:2:2 interní záznam.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Sony uvádí 16K Crystal LED displej, stojí miliony... dolarů Sony uvádí 16K Crystal LED displej, stojí miliony... dolarů
Sony rozšiřuje možnosti svého systému modulů s Crystal LED technologií. Nyní je možné vytvořit displej s neuvěřitelným rozlišením 16K. Ještě více neuvěřitelná je i cena, která se rovná několika supersportovním vozům.
14.9.2019, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Apple TV+, jablečný Netflix za $4,99 pro celou rodinu Apple TV+, jablečný Netflix za $4,99 pro celou rodinu
Apple včera představil svou dlouho očekávanou streamovací službu Apple TV+. Ta překvapila především svou cenou, která činí pouhých $4,99 s možností rodinného sdílení, tedy až pro 6 uživatelů najednou.
11.9.2019, aktualita, Milan Šurkala
8K pro masy: Samsung uvádí 55" QLED Q900 TV 8K pro masy: Samsung uvádí 55" QLED Q900 TV
Samsung chce protlačit 8K z naprostého high-endu alespoň do vyššího mainstreamu. Proto představuje svůj doposud nejmenší 8K model, QLED televizi Q900 s 55" úhlopříčkou a o něco nižší cenou než u větších modelů.
10.9.2019, aktualita, Milan Šurkala