www.tvfreak.cz
>
>

HBO ovládlo nominace na ceny Emmy 2019

HBO ovládlo nominace na ceny Emmy 2019
, , aktualita
Televizní stanice HBO letos překonala Netflix a odnesla si nejvíce nominací na televizní ceny Emmy 2019. Celkově šlo o 137 nominací, přičemž naprostou jedničkou zde byl legendární seriál Game of Thrones.
K oblíbeným
reklama
Zatímco loni si v počtu nominací na televizní ceny Emmy 2018 odnesl prvenství Netflix se 112 nominacemi a těsně tak překonal HBO se 108 kousky, letos se na Emmy 2019 už karta obrátila a HBO se dostalo na první pozici. Tentokrát si totiž odneslo rovnou 137 nominací (o 29 více), přičemž se trochu zlepšil i Netflix, který navýšil počet nominací o 5 na celkových 117. Na první místo to však opravdu nestačilo. Jedničkou byl seriál Game of Thrones, který má celkem 32 nominací a překonal tak 25 let starý rekord seriálu Policie New York (NYPD Blue) s 26 nominacemi. HBO uspělo i se seriálem Černobyl (19 nominací) a Barry (17 nominací).
 
HBO logo
 
Streamovací služby začínají (s výjimkami) překonávat tradiční televizní stanice. Třetí místo sice náleží NBC s 58 nominacemi, to je ale o 20 méně než loni. Na čtvrté místo se pak dostal Amazon se svým Prime Video, který obdržel 47 nominací, což je naopak velmi výrazný nárůst z loňských 22. Pátá je CBS (43) s nárůstem o 8, dále tu máme FX Networks (32), ABC (26), Hulu (20) nebo Fox (18). Nominace jsou nicméně jedna věc. Nyní zůstává otázkou, kolik z nich se podaří i proměnit ve zlatou sošku.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Amazon přinese seriál podle hry Fallout. Od tvůrců Westworld Amazon přinese seriál podle hry Fallout. Od tvůrců Westworld
Další populární videohra se dočká seriálového zpracování. Amazon Prime Video přinese novinku natočenou podle post-apokalyptického RPG Fallout. Stát za ni budou autoři úspěšné série Westworld.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Jak sledovat GP F1 Rakouska? Skylink v červenci odemkl sportovní kanály Jak sledovat GP F1 Rakouska? Skylink v červenci odemkl sportovní kanály
Skylink také tento měsíc zpřístupnil zdarma část své programové nabídky všem zákazníkům. Tentokrát se jedná o kanály Sport 1 HD a Sport 2 HD. K tomuto kroku dochází v nejlepší čas –těsně před zahájením sezóny Formule 1.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Xiaomi vstoupilo na trh s OLED televizemi. Přivítejte Mi TV Lux Xiaomi vstoupilo na trh s OLED televizemi. Přivítejte Mi TV Lux
Xiaomi dnes oficiálně představilo svou první OLED TV, která zároveň otevírá novou řadu špičkových televizorů Mi TV Master Series. Zákazníky se snaží přesvědčit 65palcovým panelem se 120 Hz nebo HDMI 2.1. A jaká bude cena?
2.7.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Loewe je zpět. Aktualizovaná řada Bild 3 obsahuje OLED i LCD TV Loewe je zpět. Aktualizovaná řada Bild 3 obsahuje OLED i LCD TV
Německý výrobce luxusních televizorů Loewe, který kvůli finančním problémům opět změnil vlastníka, po dlouhé době představil nové modely. Druhá generace řady Bild 3 je opět dostupná ve čtyřech úhlopříčkách.
1.7.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Netflix v červenci 2020: nové originální seriály a filmy na prázdniny Netflix v červenci 2020: nové originální seriály a filmy na prázdniny
Kromě několika letních komedií začíná Netflix prázdniny třetí řadou vikingské série Seveřané nebo dalšími Nevyjasněnými záhadami. Připravili jsme pro vás kompletní přehled filmů, seriálů i dokumentů z originální produkce Netflixu tento měsíc.
1.7.2020, aktualita, Jáchym Šlik