Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

HBO GO v říjnu 2020: nejlepší nové filmy a seriály

2.10.2020, Jáchym Šlik, aktualita
Pro další podzimní měsíc si HBO připravilo švédský krimi seriál Medvědín a thriller Mělas to vědět. Desátou řadou pokračuje známý seriál Živí mrtví. A na své si přijdete i v případě, že byste radši něco pro zlepšení nálady.
HBO se připravuje na blížící se sychravé počasí, které k obrazovkám přitáhne větší počet diváků. Naštěstí se i tento měsíc urodilo několik zajímavých seriálových novinek, které si ve stručnosti představíme.
 
 
Hned od začátku měsíce jsou k dispozici dvě řady zábavného německého mockumentu Rodiče druhých (Other Parents), který pojednává o skupince novopečených a nastávajících rodičů, jejichž cílem je založit mateřskou školu. Seriál se zaobírá fenoménem helikoptérového rodičovství humorným, místy až absurdním způsobem.
 
 
Milovníci legendárního zombie seriálu se konečně dočkali. Všechny díly 10. řady hororového dramatu Živí mrtví (The Walking Dead), ve které se situace vyostřuje a vše nevyhnutelně směřuje k válce, jsou totiž dostupné v HBO GO.
 
 
V sobotu 3. října bude mít premiéru romantická komediální minisérie Trigonometrie (Trigonometry) z Velké Británie. Sleduje příběh Gemmy a Kierana, které zoufalá finanční situace donutí přibrat si do bytu novou nájemnici Ray, z níž se stane víc než jen spolubydlící. Ve stejný den bude druhou řadou pokračovat také akční seriál Bojovník (Warrior) odehrávající se v sanfranciské čínské čtvrti, kde zuří brutální válka mezi gangy a nájemný zabiják Ah Sahm se snaží si vydobýt lepší pozici.
 
 
Druhá řada historického dramatu Španělská princezna (The Spanish Princess) se v HBO GO objeví poprvé 12. října.
 
 
O šest dnů později bude následovat zbrusu nový švédský seriál z produkce HBO – Medvědín (Björnstad). Vypráví příběh malého severského městečka, které žije hokejem do chvíle, kdy je jeden z hráčů obviněn ze znásilnění. Na knižní předloze je založen nový seriálový thriller Mělas to vědět (The Undoing) z produkce HBO, který bude mít premiéru 26. října. Vypraví o psychoterapeutce Grace, která přijde na šokující tajemství svého manžela.
 
 
Z filmových novinek můžeme očekávat romantické drama Malé ženy (Little Women) s Emmou Watson nebo akční komedii Mizerové navždy (Bad Boys for Life), ve které si hlavní role zahráli Will Smith a Martin Lawrence. Premiéru bude mít také dobrodružný snímek Volání divočiny (The Call of the Wild) s Harrisonem Fordem. Eva Green si potom zahraje astronautku ve francouzském dramatu Proxima.
 
Zdroj: HBOGO.cz


reklama
reklama