www.tvfreak.cz
>
>
>

Hackeři aktivují obětem zrušené předplatné Netflixu

Hackeři aktivují obětem zrušené předplatné Netflixu
, , aktualita
Možnost snadné reaktivace zrušeného účtu na Netflixu se vymstila několika uživatelům této streamovací služby. Hackeři, kteří nabourali jejich jen částečně neaktivní účty, je totiž zpětně aktivovali a uživatelé platí jiným za služby, které nevyužívají.
K oblíbeným
reklama
Někteří uživatelé Netflixu začínají mít problémy se svými zrušenými účty. Pokud si totiž zruší tuto streamovací službu, Netflix tento účet ponechá ještě dalších 10 měsíců, aby se uživatelé při změně názoru mohli snadno vrátit. Pamatuje si tak i platební údaje, aby je nebylo potřeba zadávat znovu, čehož ale využívají hackeři, kterým se mnohdy podaří nabourat tyto částečně neaktivní účty. Patrně využívají úniků přihlašovacích údajů z jiných služeb, kdy stejné údaje vyzkouší k přihlášení do Netflixu. Pokud se to podaří, účtu změní heslo a aktivují jej.
 
Netflix logo
 
Původním uživatelům tak díky uložení si platebních údajů naskakují platby za služby, které nevyužívají, neboť hackeři tyto účty s pozměněnými přihlašovacími údaji prodávají jiným např. na eBay za částky i okolo pouhých 3 britských liber, což je čtvrtina ceny za měsíční přístup v nejlepší kvalitě. Pak už je jen otázkou, kdy si původní majitel všimne něčeho nekalého a kontaktuje podporu Netflixu. Ta pak může účet opětovně zrušit, nicméně dle postižených uživatelů obvykle nevrací peníze nebo jen část. 
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Black Widow od Marvela dostává první trailer Black Widow od Marvela dostává první trailer
Film Black Widow na sebe nechá sice čekat ještě zhruba půl roku, ale Marvel Studios už konečně zveřejňují první trailer. Postava Natalie Romanoff se tak konečně dočká svého vlastního sólo filmu.
3.12.2019, aktualita, Milan Šurkala
Star Wars: Vzestup Skywalkera téměř vyzrazen, scénář se objevil na eBay Star Wars: Vzestup Skywalkera téměř vyzrazen, scénář se objevil na eBay
Herec John Boyega mohl způsobit pořádný problém. Kvůli jeho nepozornosti se málem celý scénář ke Star Wars: The Rise of Skywalker dostal na veřejnost. Objevil se totiž v prodeji na aukčním serveru eBay.
29.11.2019, aktualita, Milan Šurkala
Ricoh uvádí novou generaci 360° kamery Theta SC2 Ricoh uvádí novou generaci 360° kamery Theta SC2
Ricoh přichází s další generací 360° kamerky Theta SC2. Ta podporuje sférické UHD 4K video, přidává režim Face pro vyhlazování pokožky detekovaných tváří i speciální režim pro natáčení za slabého světla.
22.11.2019, aktualita, Milan Šurkala
Shutterstock Music: neomezené předplatné pro stahování hudby Shutterstock Music: neomezené předplatné pro stahování hudby
Shutterstock je znám především jako fotobanka nabízející fotografie a videa. Ve své nabídce má nicméně i audio soubory. Nyní budou k dispozici i za předplatné bez omezení počtu stažených zvuků a písní.
21.11.2019, aktualita, Milan Šurkala
Simpsonovi mají na Disney+ velký problém, formát 16:9 Simpsonovi mají na Disney+ velký problém, formát 16:9
Start streamovací služby Disney+ nebyl zrovna hladký. Zaznamenala problémy s připojením a nyní je potíž se seriálem Simpsonovi. Ti totiž kvůli převedení do formátu 16:9 přichází o spoustu vizuálních vtipů.
13.11.2019, aktualita, Milan Šurkala6 komentářů