www.tvfreak.cz
>
>
>

Hackeři aktivují obětem zrušené předplatné Netflixu

Hackeři aktivují obětem zrušené předplatné Netflixu
, , aktualita
Možnost snadné reaktivace zrušeného účtu na Netflixu se vymstila několika uživatelům této streamovací služby. Hackeři, kteří nabourali jejich jen částečně neaktivní účty, je totiž zpětně aktivovali a uživatelé platí jiným za služby, které nevyužívají.
K oblíbeným
reklama
Někteří uživatelé Netflixu začínají mít problémy se svými zrušenými účty. Pokud si totiž zruší tuto streamovací službu, Netflix tento účet ponechá ještě dalších 10 měsíců, aby se uživatelé při změně názoru mohli snadno vrátit. Pamatuje si tak i platební údaje, aby je nebylo potřeba zadávat znovu, čehož ale využívají hackeři, kterým se mnohdy podaří nabourat tyto částečně neaktivní účty. Patrně využívají úniků přihlašovacích údajů z jiných služeb, kdy stejné údaje vyzkouší k přihlášení do Netflixu. Pokud se to podaří, účtu změní heslo a aktivují jej.
 
Netflix logo
 
Původním uživatelům tak díky uložení si platebních údajů naskakují platby za služby, které nevyužívají, neboť hackeři tyto účty s pozměněnými přihlašovacími údaji prodávají jiným např. na eBay za částky i okolo pouhých 3 britských liber, což je čtvrtina ceny za měsíční přístup v nejlepší kvalitě. Pak už je jen otázkou, kdy si původní majitel všimne něčeho nekalého a kontaktuje podporu Netflixu. Ta pak může účet opětovně zrušit, nicméně dle postižených uživatelů obvykle nevrací peníze nebo jen část. 
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
The Witcher na Netflixu přijde ve verzi anime The Witcher na Netflixu přijde ve verzi anime
Streamovací služba Netflix se chce svézt na vlně úspěchu seriálu The Witcher. Vedle druhé řady seriálu chce připravit úplně jiný formát na tyto motivy. V plánu je totiž další seriál Zaklínače ve formě anime.
24.1.2020, aktualita, Milan Šurkala
Philips OLED805 a OLED855 přichází s lepší AI Philips OLED805 a OLED855 přichází s lepší AI
Philips aktualizoval nabídku svých televizí pro rok 2020 a mezi nimi jsou i nové OLED modely OLED805 a OLED855. Ty mají obrazový procesor P5, který využívá pomoci umělé inteligence  pro vylepšení obrazu.
24.1.2020, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Netflix mění počítání diváků, úspěšného Witchera sleduje 76 milionů lidí Netflix mění počítání diváků, úspěšného Witchera sleduje 76 milionů lidí
The Witcher (Zaklínač) je nejúspěšnějším seriálem Netflixu. Vysoké sledovanosti však dopomohl i jeden početní trik. Netflix totiž změnil způsob, jak bude od nynějška počítat aktivní diváky seriálů a filmů.
22.1.2020, aktualita, Milan Šurkala
Disney+ zamíří do Evropy dříve, než se čekalo Disney+ zamíří do Evropy dříve, než se čekalo
Disney+ je v USA poměrně úspěšnou streamovací službou. Přináší např. marvelovky nebo Star Wars, nicméně v Evropě dosud nebyla dostupná. To se ale brzy změní a objeví se tu o trochu dříve, než se čekalo.
21.1.2020, aktualita, Milan Šurkala
Panasonic uvedl 4K60p kamery HC-X1500 a HC-X2000 s 24× zoomem Panasonic uvedl 4K60p kamery HC-X1500 a HC-X2000 s 24× zoomem
V nabídce videokamer společnosti Panasonic se objevují dva nové modely HC-X1500 a HC-X2000. Oba dva mají objektiv s 24× optickým zoomem a potěší také schopností záznamu ve 4K rozlišení při 60p.
17.1.2020, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře