www.tvfreak.cz
>
>

GoPro uvádí Hero6 Black s 4K60p a lepší stabilizací

GoPro uvádí Hero6 Black s 4K60p a lepší stabilizací
, , aktualita
GoPro uvedlo novou generaci svých akčních videokamer Hero6 Black. Ty mají lepší stabilizaci, umí i 4K při 60p nebo 240p slow-motion video. Mají znatelně vylepšenou stabilizaci a podporu funkce QuikStories.reklama
Společnost GoPro uvedla novou generaci svých oblíbených akčních videokamer Hero. První novinkou je kamerka Hero6 Black, která umí natáčet 4K video při 60p a podporováno je i slow-motion video s Full HD rozlišením 1920×1080 pixelů při 240 snímcích za sekundu. Pokud byste chtěli o něco lepší kvalitu, tak 2.7K je k mání při 120 fps. O zpracovávání obrazu se stará nový procesor GP1, který má dvojnásobný výkon. Výrobce zapracoval na stabilizaci obrazu, která má dle výrobce přinášet výkony podobné gimbalu a přes 5GHz Wi-Fi je nyní možné přenášet data 3× rychleji než v minulosti.
 
GoPro Hero6 Black
 
Pomocí dotykového displeje lze nyní snadno zoomovat, najdete zde podporu HDR i RAW formátu, nechybí pochopitelně ani GPS modul, akcelerometr, gyroskop, Wi-Fi a Bluetooth. Výrobce vylepšil kvalitu obrazu za slabšího světla a zvýšil dynamický rozsah, který je kamerka schopna zaznamenat. GoPro Hero6 Black je také vodotěsná do hloubky 10 metrů a pochopitelně byla zachována kompatibilita se stávajícím příslušenstvím pro kamery GoPro a dronem Karma. Hero6 Black podporuje QuikStories, aplikaci, která sama vytvoří poutavá akční videa z natočených videosekvencí. Nový model bude stát $499 (v Evropě pak 569,99 EUR).
 
GoPro Hero6 Balck v praxi
 
Zdroj: gopro.com


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Loewe Bild X: jak si představuje televizor blízké budoucnosti? Loewe Bild X: jak si představuje televizor blízké budoucnosti?
Společnost Loewe ukázala koncept Bild X, který by se už v příštím roce mohl proměnit v realitu. Ukazuje televizor s minimalistickým designem, který má obrazovku oddělenou od ostatních komponentů a postrádá vlastní audiosystém.
17.10.2017, aktualita, Jáchym Šlik
Qmedia: přehrávejte obsah z QNAP NAS na Android TV Qmedia: přehrávejte obsah z QNAP NAS na Android TV
Společnost QNAP vydala inovovanou aplikaci pro zařízení s Android TV, která umožňuje na televizoru procházet soubory z datového úložiště NAS a přehrávat na velké obrazovce videa, fotografie či hudbu.
17.10.2017, aktualita, Jáchym Šlik
Tidal na 3 měsíce zdarma k novým soundbarům od Samsungu Tidal na 3 měsíce zdarma k novým soundbarům od Samsungu
Samsung přináší příjemný bonus při nákupu některého z nových soundbarů řady Sound+ s označením HW-MSxxx. Zákazníci mohou požádat o voucher na tříměsíční bezplatné vyzkoušení služby Tidal pro streamování hudby ve vysoké kvalitě.
17.10.2017, aktualita, Jáchym Šlik
Casio uvedlo superodolnou akční kameru GZE-1 Casio uvedlo superodolnou akční kameru GZE-1
Společnost Casio uvedla velmi zajímavě tvarovanou akční kameru GZE-1 nové řady Gz EYE. Tento model vypadá jako oko a nabídne i extrémní odolnost. Bez újmy přežije 4metrový pád na tvrdou desku a ponoření do 50metrové hloubky.
16.10.2017, aktualita, Milan Šurkala
Samsung vrací až 20 800 Kč při nákupu QLED TV Samsung vrací až 20 800 Kč při nákupu QLED TV
Nenalákal vás Samsung ještě k nákupu své QLED TV? Pak má v zásobě další marketingovou akci. Tentokrát může vrátit formou tzv. cashbacku od 1 500 do 20 800 Kč při nákupu nového televizoru, záleží na vybraném modelu a úhlopříčce.
9.10.2017, aktualita, Jáchym Šlik