www.tvfreak.cz
>
>

GoPro uvádí Hero6 Black s 4K60p a lepší stabilizací

GoPro uvádí Hero6 Black s 4K60p a lepší stabilizací
, , aktualita
GoPro uvedlo novou generaci svých akčních videokamer Hero6 Black. Ty mají lepší stabilizaci, umí i 4K při 60p nebo 240p slow-motion video. Mají znatelně vylepšenou stabilizaci a podporu funkce QuikStories.reklama
Společnost GoPro uvedla novou generaci svých oblíbených akčních videokamer Hero. První novinkou je kamerka Hero6 Black, která umí natáčet 4K video při 60p a podporováno je i slow-motion video s Full HD rozlišením 1920×1080 pixelů při 240 snímcích za sekundu. Pokud byste chtěli o něco lepší kvalitu, tak 2.7K je k mání při 120 fps. O zpracovávání obrazu se stará nový procesor GP1, který má dvojnásobný výkon. Výrobce zapracoval na stabilizaci obrazu, která má dle výrobce přinášet výkony podobné gimbalu a přes 5GHz Wi-Fi je nyní možné přenášet data 3× rychleji než v minulosti.
 
GoPro Hero6 Black
 
Pomocí dotykového displeje lze nyní snadno zoomovat, najdete zde podporu HDR i RAW formátu, nechybí pochopitelně ani GPS modul, akcelerometr, gyroskop, Wi-Fi a Bluetooth. Výrobce vylepšil kvalitu obrazu za slabšího světla a zvýšil dynamický rozsah, který je kamerka schopna zaznamenat. GoPro Hero6 Black je také vodotěsná do hloubky 10 metrů a pochopitelně byla zachována kompatibilita se stávajícím příslušenstvím pro kamery GoPro a dronem Karma. Hero6 Black podporuje QuikStories, aplikaci, která sama vytvoří poutavá akční videa z natočených videosekvencí. Nový model bude stát $499 (v Evropě pak 569,99 EUR).
 
GoPro Hero6 Balck v praxi
 
Zdroj: gopro.com


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
CES 2018: Samsung ukáže 8K TV, LG představí Crystal Sound OLED? CES 2018: Samsung ukáže 8K TV, LG představí Crystal Sound OLED?
Korejská média přinášejí spekulace, jaké novinky v oblasti televizorů přivezou na veletrh CES 2018 společnosti Samsung a LG. Těšit se můžeme na modely s více než 100" úhlopříčkou, 8K TV, srolovatelné TV nebo Crystal Sound OLED.
11.12.2017, aktualita, Jáchym Šlik
Sharp chce vytvořit japonskou alianci proti LG a Samsungu Sharp chce vytvořit japonskou alianci proti LG a Samsungu
Japonci by se chtěli dostat zpátky na trůn v kategorii televizorů, ale konkurence z Jižní Korei je velmi silná. Sharp proto přišel s návrhem, aby spolu s konkurenčním Japan Display utvořili spojenectví.
11.12.2017, aktualita, Jáchym Šlik
Philips příští rok představí levnější OLED TV a vlajkovou LCD TV Philips příští rok představí levnější OLED TV a vlajkovou LCD TV
Společnost TP Vision si zaregistrovala na pět desítek nových modelů televizorů značky Philips, které by měly být představeny v roce 2018. Nejzajímavější z nich je několik OLED TV a po několika letech také LCD TV z řady 9.
10.12.2017, aktualita, Jáchym Šlik
tvOS 11.2 přidává automatické nastavení HDR a snímkování na Apple TV 4K tvOS 11.2 přidává automatické nastavení HDR a snímkování na Apple TV 4K
Na světě je další minoritní aktualizace tvOS. Na Apple TV 4K i čtvrtou generaci Apple TV míří tvOS 11.2, které na první jmenovaný model přináší automatické nastavení dynamického rozsahu a snímkovací frekvence.
10.12.2017, aktualita, Jáchym Šlik
Rollei ActionCam 530: akční kamera se dvěma bateriemi Rollei ActionCam 530: akční kamera se dvěma bateriemi
Společnost Rollei uvedla na trh svou vlajkovou loď mezi akčními kamerami ActionCam 530, která kombinuje malé rozměry se 4K rozlišením při 30 fps, stabilizací obrazu a dvěma akumulátory pro dlouhou výdrž.
10.12.2017, aktualita, Jáchym Šlik