www.tvfreak.cz
>
>
>

GoPro uvádí Hero6 Black s 4K60p a lepší stabilizací

GoPro uvádí Hero6 Black s 4K60p a lepší stabilizací
, , aktualita
GoPro uvedlo novou generaci svých akčních videokamer Hero6 Black. Ty mají lepší stabilizaci, umí i 4K při 60p nebo 240p slow-motion video. Mají znatelně vylepšenou stabilizaci a podporu funkce QuikStories.
reklama
Společnost GoPro uvedla novou generaci svých oblíbených akčních videokamer Hero. První novinkou je kamerka Hero6 Black, která umí natáčet 4K video při 60p a podporováno je i slow-motion video s Full HD rozlišením 1920×1080 pixelů při 240 snímcích za sekundu. Pokud byste chtěli o něco lepší kvalitu, tak 2.7K je k mání při 120 fps. O zpracovávání obrazu se stará nový procesor GP1, který má dvojnásobný výkon. Výrobce zapracoval na stabilizaci obrazu, která má dle výrobce přinášet výkony podobné gimbalu a přes 5GHz Wi-Fi je nyní možné přenášet data 3× rychleji než v minulosti.
 
GoPro Hero6 Black
 
Pomocí dotykového displeje lze nyní snadno zoomovat, najdete zde podporu HDR i RAW formátu, nechybí pochopitelně ani GPS modul, akcelerometr, gyroskop, Wi-Fi a Bluetooth. Výrobce vylepšil kvalitu obrazu za slabšího světla a zvýšil dynamický rozsah, který je kamerka schopna zaznamenat. GoPro Hero6 Black je také vodotěsná do hloubky 10 metrů a pochopitelně byla zachována kompatibilita se stávajícím příslušenstvím pro kamery GoPro a dronem Karma. Hero6 Black podporuje QuikStories, aplikaci, která sama vytvoří poutavá akční videa z natočených videosekvencí. Nový model bude stát $499 (v Evropě pak 569,99 EUR).
 
GoPro Hero6 Balck v praxi
 
Zdroj: gopro.com


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Levné GoPro Hero (2018) se možná ukazuje na prvních fotkách Levné GoPro Hero (2018) se možná ukazuje na prvních fotkách
GoPro v loňském roce slíbilo, že letos přinese levnější model akční kamery, která nahradí Hero Session. A nyní po internetu začala kolovat dvojice fotografií, která by novinku měla ukazovat spolu s několika základními parametry.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
LG vytvořilo OLED světla, která nahradí reproduktory LG vytvořilo OLED světla, která nahradí reproduktory
Novinku od LG Display vlastně můžeme označit jako tři v jednom. Osvětlí totiž místnost, zároveň jako reproduktor a ještě ozdobí místnost jako netradiční designový prvek. Použity byly přitom technologie známé z televizorů.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Pioneer VSX-933: nový AV receiver zvládne upscaling videa do 4K Pioneer VSX-933: nový AV receiver zvládne upscaling videa do 4K
Na český trh se dostal nový AV receiver od Pioneer, který zajistí špičkový zvuk až do sestavy 7.1 a podporuje vstupy z mnoha přístrojů, mnoho hudebních formátů a dokonce také umí přepočítávat videosignál do 4K rozlišení.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Nexus Player nedostane Android P ani jiné aktualizace Nexus Player nedostane Android P ani jiné aktualizace
Nexus Player má své dny sečtené. Tedy alespoň z pohledu softwarové podpory. Google totiž potvrdil, že na zařízení nepošle Android P ani žádné další bezpečnostní aktualizace. Jednalo se ovšem o nejdéle podporované zařízení s Androidem.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Hlavní novinky Samsung QLED TV pro rok 2018 na videích Hlavní novinky Samsung QLED TV pro rok 2018 na videích
Pojďme si ještě jednou prohlédnout letošní QLED TV od Samsungu. Výrobce zveřejnil pět videí, na kterých ukazuje hlavní novinky. Patří mezi ně například hlubší kontrast nebo Ambient Mode.
21.3.2018, aktualita, Jáchym Šlik