www.tvfreak.cz
>
>
>

GoPro uvádí Hero6 Black s 4K60p a lepší stabilizací

GoPro uvádí Hero6 Black s 4K60p a lepší stabilizací
, , aktualita
GoPro uvedlo novou generaci svých akčních videokamer Hero6 Black. Ty mají lepší stabilizaci, umí i 4K při 60p nebo 240p slow-motion video. Mají znatelně vylepšenou stabilizaci a podporu funkce QuikStories.
reklama
Společnost GoPro uvedla novou generaci svých oblíbených akčních videokamer Hero. První novinkou je kamerka Hero6 Black, která umí natáčet 4K video při 60p a podporováno je i slow-motion video s Full HD rozlišením 1920×1080 pixelů při 240 snímcích za sekundu. Pokud byste chtěli o něco lepší kvalitu, tak 2.7K je k mání při 120 fps. O zpracovávání obrazu se stará nový procesor GP1, který má dvojnásobný výkon. Výrobce zapracoval na stabilizaci obrazu, která má dle výrobce přinášet výkony podobné gimbalu a přes 5GHz Wi-Fi je nyní možné přenášet data 3× rychleji než v minulosti.
 
GoPro Hero6 Black
 
Pomocí dotykového displeje lze nyní snadno zoomovat, najdete zde podporu HDR i RAW formátu, nechybí pochopitelně ani GPS modul, akcelerometr, gyroskop, Wi-Fi a Bluetooth. Výrobce vylepšil kvalitu obrazu za slabšího světla a zvýšil dynamický rozsah, který je kamerka schopna zaznamenat. GoPro Hero6 Black je také vodotěsná do hloubky 10 metrů a pochopitelně byla zachována kompatibilita se stávajícím příslušenstvím pro kamery GoPro a dronem Karma. Hero6 Black podporuje QuikStories, aplikaci, která sama vytvoří poutavá akční videa z natočených videosekvencí. Nový model bude stát $499 (v Evropě pak 569,99 EUR).
 
GoPro Hero6 Balck v praxi
 
Zdroj: gopro.com


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Apple konečně vydal AirPlay 2. Jaké reproduktory ho podporují? Apple konečně vydal AirPlay 2. Jaké reproduktory ho podporují?
Po měsících napjatého očekávání byl zpřístupněn bezdrátový audio protokol Apple Airplay 2. Pro jeho využívání musíte mít zařízení iOS 11.4 či tvOS 11.4 a některý z podporovaných reproduktorů – přinášíme jejich seznam.
2.6.2018, aktualita, Jáchym Šlik
Letošní Sony TV se naučily Dolby Vision Letošní Sony TV se naučily Dolby Vision
Na vybrané televizory Sony u roku 2018 míří aktualizace, která přidává podporu standardu Dolby Vision. Nový firmware přináší pár dalších drobných novinek, a to také na modely z předchozích let.
2.6.2018, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář
Nvidia Shield TV dostala velkou aktualizaci Shield Experience 7.0 Nvidia Shield TV dostala velkou aktualizaci Shield Experience 7.0
Nvidia aktualizovala Shield TV na Android Oreo a rovnou přidává svůj balíček novinek Shield Experience 7.0, který přináší hlavně přepracované uživatelské rozhraní s novou domovskou obrazovkou.
28.5.2018, aktualita, Jáchym Šlik
FreeSync míří na první televizory Samsung FreeSync míří na první televizory Samsung
Nedávno avizovaná podpora technologie AMD FreeSync u letošních televizorů se nyní stává skutečností. Aktualizace byla vydána pro první modely a přináší s sebou také variabilní obnovovací frekvenci.
27.5.2018, aktualita, Jáchym Šlik
LG ukázalo 77" flexibilní průsvitný OLED displej LG ukázalo 77" flexibilní průsvitný OLED displej
Společnost LG Display se pochlubila další zajímavou inovací. V Los Angeles ukázala velký OLED displej, který lze nejen ohýbat, ale také je průsvitný. Před uvedením na trh se ovšem výrobce poprat s jedním problémem.
27.5.2018, aktualita, Jáchym Šlik