www.tvfreak.cz
>
>
>

Google Stadia je nyní k dispozici i pro televize LG

Google Stadia je nyní k dispozici i pro televize LG
, , aktualita
Novější chytré televize od LG budou nyní moci využít herní cloudové služby Google Stadia. Ta je ve verzi Stadia Pro k dispozici za měsíční poplatek 10 USD a těšit se lze na 4K 60p včetně zvuku 5.1.
K oblíbeným
reklama
Výrobci chytrých televizí postupně rozšiřují jejich schopnosti (Panasonic např. nedávno zavedl službu Apple TV+) a společnost LG nyní uvádí cloudovou herní službu Google Stadia pro své novější chytré televize s operačním systémem webOS 5.0 nebo webOS 6.0. Aplikace Stadia bude ke stažení v obchodu s aplikacemi LG Content Store ve 22 zemích, kde je podporována společností Google. Tato služba už zahrnuje možnost zahrát si 200 různých her.
 
LG TV s Google Stadia
 
Google chce za Stadii Pro 10 USD měsíčně a nabídne rozlišení 4K v HDR a 60 fps spolu se zvukem 5.1. To pochopitelně platí, pokud máte dostatečně rychlé internetové připojení. Díky možnosti streamovat hry rovnou přes televizi tak už není potřeba kupovat Google Chromecast. Není to ale jediná herní služba, kterou LG v poslední době zavedlo. Od listopadu je totiž k dispozici i konkurenční GeForce Now od Nvidie (ta ale umí 4K streamovat jen přes vlastní Shield TV).
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Netflix získal dalších 8,3 milionů uživatelů, čekalo se ale více Netflix získal dalších 8,3 milionů uživatelů, čekalo se ale více
Streamovací služba Netflix zveřejnila výsledky za poslední čtvrtletí. Přestože dokázala získat dalších 8,3 milionu uživatelů, očekávalo se více a zpomalující nárůst se projevil v panice akcionářů a výrazném propadu hodnoty firmy.
21.1.2022, aktualita, Milan Šurkala
YouTube Originals končí, Premium bude i za levnější roční předplatné YouTube Originals končí, Premium bude i za levnější roční předplatné
Po necelých 6 letech existence YouTube Originals tento program končí. Streamovací službě, kterou brzy opustí její vedoucí, se nikdy nepodařilo výrazněji prorazit a zůstanou po ní jen dva podpůrné fondy.
19.1.2022, aktualita, Milan Šurkala
Sony představuje televize Bravia XR A95K s technologií QD-OLED Sony představuje televize Bravia XR A95K s technologií QD-OLED
Sony představilo svou první QD-OLED televizi Bravia XR A95K. Ta má kombinovat vysoký kontrast OLED technologie s vysokým jasem typickým pro QLED. V podstatě tak jde o QLED s OLED podsvícením.
12.1.2022, aktualita, Milan Šurkala
Vizio uvádí herní televize M-Series, zvládnou až 240 Hz Vizio uvádí herní televize M-Series, zvládnou až 240 Hz
Vizio přichází na trh s novými herními chytrými televizemi M-series Quantum X LCD TV. Ty se mají pochlubit možností dosáhnout až 240Hz obnovovací frekvence, chybět nebude ani funkce variabilní frekvence (VRR).
11.1.2022, aktualita, Milan Šurkala
Hisense uvádí nové televize vrcholící řadou U9H se 120 Hz a Mini LED Hisense uvádí nové televize vrcholící řadou U9H se 120 Hz a Mini LED
Společnost Hisense také představila na veletrhu CES 2022 několik novinek. Ukázala prémiové modely řad U9H, U8H, U7H a U6H, nicméně nezapomněla ani na cenově příznivější modely A7H, A6H a A4H.
9.1.2022, aktualita, Milan Šurkala