20.5.2021, Jáchym Šlik, aktualita

Funkci, kterou Apple TV umí už dlouho, dostane brzy také platforma Android TV. Televizor bude možné ovládat pomocí smartphonu s Androidem, což se bude hodit hlavně při zadávání textu. Google se také pochlubil, že Android TV běží již na 80 milionech zařízení.

reklama
Android tv remote control | od: djradek81 (9)  21.5.20216:59
Je mi to hodně divné že žádný web o tomhle nikdy nepsal žádný článek pomocí této aplikace se dobře nastavuje i android tv při prvním spuštění kde se dobře zadává heslo k WiFi a heslo k google účetu umožní to protože aplikace umí si vyhledat a spárovat se s android tv přes bluetouch je to dobrá pomůcka již několik roků co jí ale chybí je kurzor myši nebo vypínání tv

To ale zastoupí aplikace cetusplay kterou již dlouhou dobu doporučuji lidem v comunite android tv OS na fb.ktera také umí posílat soubory do tv a instalovat APK soubory a další věci jen se o těchto aplikací nikde nepíše a já nejsem žádný redaktor webu takže se to lidé dozvědí pouze ve skupině věnující se android tv OS google tv .
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(1)  nízká(0)
Aplikace je dávno k dispozici | od: jimrapc (1)  20.5.202122:53
Však tato aplikace jen s trochu jiným designem je od Googlu oficiálně k dispozici od doby co Android TV existuje.

https:­/­/play.google.com­/store­/apps­/details?id=com.google.android.tv.remote&hl=cs

Samozřejmě umožňuje zadávání textu. Používám už několik let co nám doma první android TV.

Hlavně v článku několikrát nezapomenout uvést že Apple to má dávno.

Očekával bych že člověk který píše článek o Android TV má alespoň nějakou elementární znalost problematiky. Protože takový člověk by o té aplikaci věděl.
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(0)  nízká(0)
Re: Aplikace je dávno k dispozici | od: djradek81 (9)  21.5.20216:48
Pan redaktor píše o všech androidech takže to moc nerozlišuje až na me upozornění kde jsem žádal ať nepíše u android boxu které nemají android tv označení za android tv ale ať to jen oznámí jako box s mobilním androidem protože to byl největší oříšek ve skupině android tv OS na fb kde se denně lidé ptali proč jim nejde něco nebo box se jim ovládal blbě a bylo jim těžké vysvětlit že nemají android tv ale pouze tablet mobilní verzi v boxu a proto musí ovládat aplikace myši a nejde to dálkovým ovladačem že jen byli oklamání prodejcem nebo novynařem že se jedná o android tv OS systém v boxu
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(0)  nízká(1)
Zajímá Vás tato diskuze? Začněte ji sledovat a když přibude nový komentář, pošleme Vám e-mail.
 
Nový komentář k článku
Pro přidání komentáře se přihlaste vpravo nahoře. Pokud nemáte profil, zaregistrujte se.
Uživatelský profil Vám umožní u nás využívat několik zajímavých funkcí.