www.tvfreak.cz
>
>
>

GoGen přináší 4K LED TV s Dolby Vision a rozumnými cenami

GoGen přináší 4K LED TV s Dolby Vision a rozumnými cenami
, , aktualita
V portfoliu české značky GoGen pro rok 2020 najdeme řadu televizorů TVU W652, která zahrnuje čtyři úhlopříčky od 43 do 65 palců. Představuje zajímavou alternativu pro zájemce o cenově dostupnou 4K Smart TV.
K oblíbeným
reklama
Ne pro každého zákazníka je při výběru televizoru rozhodující značka. Mnozí dají raději přednost výhodné ceně, proto mají na trhu své místo i menší značky jako český GoGen. Jeho novinkou pro rok 2020 je řada televizorů TVU W652. Není určena pro nejnáročnější diváky, ale spíše pro zákazníky, kteří požadují 4K TV s inteligentními funkcemi za rozumnou cenu. Televizory jsou dostupné v úhlopříčkách 43, 50, 55 a 65 palců. Všechny modely využívají podsvícení Direct LED s funkcí Micro Dimming, tedy stmíváním obrazu v zónách pro dosažení vyššího kontrastu a hloubky barev.
 
 
Připraveny jsou i další technologie pro vylepšení obrazu. Clear Motion Picture se stará o vyhlazování obrazu, zatímco algoritmus Super Resolution zvládne dopočítáváním pixelů napodobit kvalitu 4K u obsahu v nižším rozlišení. Cizí televizorům není ani vysoký dynamický rozsah, konkrétně podporují formáty HDR10 a Dolby Vision. Poradí si také se zvukovými technologiemi od Dolby a umožňují připojit bezdrátový soundbar nebo jiný reproduktor přes Bluetooth, pokud by divákovi nestačila dvojice 10W integrovaných reproduktorů. Televizory prošly certifikací Českých Radiokomunikací a diváci tedy mají záruku plné podpory DVB-T2. Tuner DVB-S2 je zase kompatibilní s funkcí Skylink Fast Scan.
 
 
Jak už bylo řečeno výše, TVU W652 jsou chytré televizory, proto nechybí připojení k internetu přes Wi-Fi ani podpora aplikací. Ačkoliv GoGen nepoužívá Android TV, uživatelům jsou k dispozici oblíbené aplikace jako YouTube, Netflix, Amazon Prime Video, Skylink Live TV nebo internetový prohlížeč. Samozřejmostí je také hybridní vysílání (HbbTV), DLNA nebo bezdrátové zrcadlení obrazu ze smartphonu, naopak možnost hlasového ovládání byste hledali marně. Všechny čtyři varianty jsou již dostupné v tuzemských obchodech a lákadlem pro zákazníky by mohla být prodloužená záruka na 40 měsíců, kterou lze získat zdarma po registraci zakoupeného televizoru na stránkách výrobce. Ceny modelů z řady GoGen TVU W652 uvádíme níže:
 
Model Úhlopříčka Cena
TVU 43W652 STWEB 43" / 108 cm 7 990 Kč
TVU 50W652 STWEB 50" / 127 cm 8 990 Kč
TVU 55W652 STWEB 55" / 139 cm 9 990 Kč
TVU 65W652 STWEB 65" / 164 cm 13 990 Kč
 
Zdroj: GoGen.cz


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Problém s přehříváním LG OLED TV pokračuje. Ohroženy jsou i evropské modely Problém s přehříváním LG OLED TV pokračuje. Ohroženy jsou i evropské modely
Německé orgány informovaly, že některé LG OLED TV v Evropě jsou ohroženy stejnou chybou s přehříváním jako jihokorejské modely. Prozatím bylo nahlášeno několik televizí, převážně z roku 2017.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
GoGen TAS 930: nový levný soundbar k levné televizi GoGen TAS 930: nový levný soundbar k levné televizi
Na český trh se brzy dostane tenký soundbar, který by si díky své nízké ceně mohl najít cestu do mnoha obýváků. I přes nízkou cenu obsahuje vstup HDMI ARC, Bluetooth, LCD displej nebo dokonce FM tuner.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Evolveo Venus T2: duální USB tuner s podporou DVB-T2 pro počítače Evolveo Venus T2: duální USB tuner s podporou DVB-T2 pro počítače
Česká značka Evolveo uvedla na trh své první USB zařízení, které obsahuje dva tunery pro příjem DVB-T2. Divák tak může nahrávat jiný pořad, než zrovna sleduje. Součástí balení je externí anténa pro lepší příjem.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Řada LG BX nebude nejlevnější. Na kolik vyjdou nové OLED TV? Řada LG BX nebude nejlevnější. Na kolik vyjdou nové OLED TV?
„Béčkové“ řady platily každoročně za nejlevnější volbu mezi LG OLED TV. To se ovšem letos změnilo s příchodem série CX. Prodej modelů BX se pomalu rozjíždí také v Evropě, i když si možná počkáme až do října.
20.9.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Infografika: Vývoj soundbarů od Samsungu. První model přehrával DVD Infografika: Vývoj soundbarů od Samsungu. První model přehrával DVD
Samsung ve své nedávné infografice připomíná, jak šel vývoj soundbarů. První model byl představen před 12 lety a od současných se lišil nejen designem, ale také funkční výbavou. Starší soundbary měly integrovaný přehrávač disků.
20.9.2020, aktualita, Jáchym Šlik