www.tvfreak.cz
>
>
>

GoGen přináší 4K LED TV s Dolby Vision a rozumnými cenami

GoGen přináší 4K LED TV s Dolby Vision a rozumnými cenami
, , aktualita
V portfoliu české značky GoGen pro rok 2020 najdeme řadu televizorů TVU W652, která zahrnuje čtyři úhlopříčky od 43 do 65 palců. Představuje zajímavou alternativu pro zájemce o cenově dostupnou 4K Smart TV.
K oblíbeným
reklama
Ne pro každého zákazníka je při výběru televizoru rozhodující značka. Mnozí dají raději přednost výhodné ceně, proto mají na trhu své místo i menší značky jako český GoGen. Jeho novinkou pro rok 2020 je řada televizorů TVU W652. Není určena pro nejnáročnější diváky, ale spíše pro zákazníky, kteří požadují 4K TV s inteligentními funkcemi za rozumnou cenu. Televizory jsou dostupné v úhlopříčkách 43, 50, 55 a 65 palců. Všechny modely využívají podsvícení Direct LED s funkcí Micro Dimming, tedy stmíváním obrazu v zónách pro dosažení vyššího kontrastu a hloubky barev.
 
 
Připraveny jsou i další technologie pro vylepšení obrazu. Clear Motion Picture se stará o vyhlazování obrazu, zatímco algoritmus Super Resolution zvládne dopočítáváním pixelů napodobit kvalitu 4K u obsahu v nižším rozlišení. Cizí televizorům není ani vysoký dynamický rozsah, konkrétně podporují formáty HDR10 a Dolby Vision. Poradí si také se zvukovými technologiemi od Dolby a umožňují připojit bezdrátový soundbar nebo jiný reproduktor přes Bluetooth, pokud by divákovi nestačila dvojice 10W integrovaných reproduktorů. Televizory prošly certifikací Českých Radiokomunikací a diváci tedy mají záruku plné podpory DVB-T2. Tuner DVB-S2 je zase kompatibilní s funkcí Skylink Fast Scan.
 
 
Jak už bylo řečeno výše, TVU W652 jsou chytré televizory, proto nechybí připojení k internetu přes Wi-Fi ani podpora aplikací. Ačkoliv GoGen nepoužívá Android TV, uživatelům jsou k dispozici oblíbené aplikace jako YouTube, Netflix, Amazon Prime Video, Skylink Live TV nebo internetový prohlížeč. Samozřejmostí je také hybridní vysílání (HbbTV), DLNA nebo bezdrátové zrcadlení obrazu ze smartphonu, naopak možnost hlasového ovládání byste hledali marně. Všechny čtyři varianty jsou již dostupné v tuzemských obchodech a lákadlem pro zákazníky by mohla být prodloužená záruka na 40 měsíců, kterou lze získat zdarma po registraci zakoupeného televizoru na stránkách výrobce. Ceny modelů z řady GoGen TVU W652 uvádíme níže:
 
Model Úhlopříčka Cena
TVU 43W652 STWEB 43" / 108 cm 7 990 Kč
TVU 50W652 STWEB 50" / 127 cm 8 990 Kč
TVU 55W652 STWEB 55" / 139 cm 9 990 Kč
TVU 65W652 STWEB 65" / 164 cm 13 990 Kč
 
Zdroj: GoGen.cz


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Telly začíná používat kodek H.265. Jakou přináší výhodu? Telly začíná používat kodek H.265. Jakou přináší výhodu?
Telly přináší zákazníkům své televize přes internet dříve avizovanou inovaci v podobě kodeku H.265. Zatím je dostupný pro uživatele set-top boxu. Pro sportovní fanoušky bylo připraveno několik programů s vyšším datovým tokem.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Samsung chce nalákat zákazníky. V létě vrací za nákup tisíce korun Samsung chce nalákat zákazníky. V létě vrací za nákup tisíce korun
Společnost Samsung spustila letní akci, díky které lze získat bonus ve výši až 50 tisíc korun. Zároveň pořádá cestovatelskou soutěž o zajímavé slevy a poukaz na ubytování v hodnotě tří tisíc korun.
Včera, inzerce, PR článek
Strong C620: další cenově dostupná 4K LCD TV na českém trhu Strong C620: další cenově dostupná 4K LCD TV na českém trhu
Na český trh nedávno dorazila novinka od značky Strong pro méně náročné diváky. Řada LCD TV, která zatím obsahuje jediný model 50UC6203, slibuje solidní obrazovou kvalitou, moderní design a podporu aplikací za rozumnou cenu.
12.7.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Nový soundbar LG GX byl navržen nejen pro OLED TV Nový soundbar LG GX byl navržen nejen pro OLED TV
LG přidalo do své nabídky další soundbar a tentokrát s ním potěší především majitele 65" GX OLED TV. Soundbar lze ovšem kombinovat i s jinými televizory. Ve výbavě nalezneme Dolby Atmos, DTS:X nebo několik možností připojení.
12.7.2020, aktualita, Jáchym Šlik
MicroLED TV od Samsungu se možná zpozdí. Dočkáme se letos? MicroLED TV od Samsungu se možná zpozdí. Dočkáme se letos?
Zdá se, že kvůli komplikacím se microLED TV od Samsungu možná nedostanou na trh v roce 2020, jak výrobce předpokládal. Objevují se totiž chyby při výrobě i vysoká cena. Samsung ovšem zůstává optimistický.
11.7.2020, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář