www.tvfreak.cz
>
>
>

GoGen přináší 4K LED TV s Dolby Vision a rozumnými cenami

GoGen přináší 4K LED TV s Dolby Vision a rozumnými cenami
, , aktualita
V portfoliu české značky GoGen pro rok 2020 najdeme řadu televizorů TVU W652, která zahrnuje čtyři úhlopříčky od 43 do 65 palců. Představuje zajímavou alternativu pro zájemce o cenově dostupnou 4K Smart TV.
K oblíbeným
reklama
Ne pro každého zákazníka je při výběru televizoru rozhodující značka. Mnozí dají raději přednost výhodné ceně, proto mají na trhu své místo i menší značky jako český GoGen. Jeho novinkou pro rok 2020 je řada televizorů TVU W652. Není určena pro nejnáročnější diváky, ale spíše pro zákazníky, kteří požadují 4K TV s inteligentními funkcemi za rozumnou cenu. Televizory jsou dostupné v úhlopříčkách 43, 50, 55 a 65 palců. Všechny modely využívají podsvícení Direct LED s funkcí Micro Dimming, tedy stmíváním obrazu v zónách pro dosažení vyššího kontrastu a hloubky barev.
 
 
Připraveny jsou i další technologie pro vylepšení obrazu. Clear Motion Picture se stará o vyhlazování obrazu, zatímco algoritmus Super Resolution zvládne dopočítáváním pixelů napodobit kvalitu 4K u obsahu v nižším rozlišení. Cizí televizorům není ani vysoký dynamický rozsah, konkrétně podporují formáty HDR10 a Dolby Vision. Poradí si také se zvukovými technologiemi od Dolby a umožňují připojit bezdrátový soundbar nebo jiný reproduktor přes Bluetooth, pokud by divákovi nestačila dvojice 10W integrovaných reproduktorů. Televizory prošly certifikací Českých Radiokomunikací a diváci tedy mají záruku plné podpory DVB-T2. Tuner DVB-S2 je zase kompatibilní s funkcí Skylink Fast Scan.
 
 
Jak už bylo řečeno výše, TVU W652 jsou chytré televizory, proto nechybí připojení k internetu přes Wi-Fi ani podpora aplikací. Ačkoliv GoGen nepoužívá Android TV, uživatelům jsou k dispozici oblíbené aplikace jako YouTube, Netflix, Amazon Prime Video, Skylink Live TV nebo internetový prohlížeč. Samozřejmostí je také hybridní vysílání (HbbTV), DLNA nebo bezdrátové zrcadlení obrazu ze smartphonu, naopak možnost hlasového ovládání byste hledali marně. Všechny čtyři varianty jsou již dostupné v tuzemských obchodech a lákadlem pro zákazníky by mohla být prodloužená záruka na 40 měsíců, kterou lze získat zdarma po registraci zakoupeného televizoru na stránkách výrobce. Ceny modelů z řady GoGen TVU W652 uvádíme níže:
 
Model Úhlopříčka Cena
TVU 43W652 STWEB 43" / 108 cm 7 990 Kč
TVU 50W652 STWEB 50" / 127 cm 8 990 Kč
TVU 55W652 STWEB 55" / 139 cm 9 990 Kč
TVU 65W652 STWEB 65" / 164 cm 13 990 Kč
 
Zdroj: GoGen.cz


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Klipsch představil čtyři dřevěné soundbary v nové řadě Cinema Klipsch představil čtyři dřevěné soundbary v nové řadě Cinema
Klipsch přichází na trh s novou řadou soundbarů Cinema, která zahrnuje modely 400, 600, 800 a 1200. Svou výbavou zasahují od nižší přes střední až po vyšší třídu, která podporuje Dolby Atmos a HDMI eARC.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Warner Bros. uvede všechny své filmy současně do kin i na HBO Max Warner Bros. uvede všechny své filmy současně do kin i na HBO Max
Rok 2020 změnil spoustu věcí a jednou z nich je i návštěvnost kin. Ta šla prudce dolů s koronavirovou pandemií a omezeními. Společnost Warner Bros. se proto rozhodla všechny své filmy uvádět nejen v kinech, ale současně i na HBO Max.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Herečka Ellen Page je nyní herec Elliott Page, Netflix už změnil titulky Herečka Ellen Page je nyní herec Elliott Page, Netflix už změnil titulky
Světem Hollywoodu otřásla změna. Už se totiž nebudeme setkávat s herečkou Ellen Page. Ta se na Twitteru přiznala, že je transgender a od nynějška nebude ona, ale on. Elliott Page. Netflix už na novinku zareagoval změnou titulků.
Včera, aktualita, Milan Šurkala6 komentářů
Bomaker Polaris: nový 4K laserový projektor lze získat na Indiegogo Bomaker Polaris: nový 4K laserový projektor lze získat na Indiegogo
S laserovými projektory pro domácí kino se v poslední době roztrhl pytel. K nejlevnějším modelům s nativním 4K rozlišením patří Bomaker Polaris, který lze aktuálně předobjednat na Indiegogo. České zákazníky by ovšem mohla odradit cena poštovného.
3.12.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Kuki TV odemyká více než 600 filmů, Telly rozšiřuje nahrávání na 100 hodin Kuki TV odemyká více než 600 filmů, Telly rozšiřuje nahrávání na 100 hodin
Internetová televize Kuki nabízí před Vánoci několik stovek filmů zdarma ke zhlédnutí. Telly rozšířila prostor pro nahrávání obsahu ze 30 na 100 hodin. O2 TV zařazuje jako první operátor do nabídky nový kanál Naživo.
3.12.2020, aktualita, Jáchym Šlik