www.tvfreak.cz
>
>

Game of Thrones bude mít prequel: House of the Dragon

Game of Thrones bude mít prequel: House of the Dragon
, , aktualita
Pokud jste fanoušky Game of Thrones, pak vás jistě potěší zpráva, že HBO chystá prequel k seriálu a možná nebude jen jeden. Hovořilo se celkem o čtyřech seriálech, nicméně dva z nich už byly zrušeny.
K oblíbeným
reklama
Fanoušci Her o trůny (Game of Thrones) se mají na co těšit. Společnost HBO totiž v průběhu letoška oznámila, že chystá několik prequelů k oblíbenému seriálu. Jeden z nich však postihlo zrušení už na jaře letošního roku, další z nich, ve kterém hrála Naomi Watts, a který už měl natočený i pilotní díl, byl zrušen v těchto dnech. Mnohem pozitivněji to však vypadá se seriálem House of the Dragon. Ten napsal Ryan Condal spolu s autorem předlohy George R. R. Martinem, přičemž předlohou je zde jeho nová kniha Fire and Blood (Oheň a krev).
 
Daenerys
 
Odehrává se 300 let před událostmi Her o trůny a věnuje se primárně rodu Targaryenů, z něhož pochází i Daenerys. Popisuje zejména válku Tanec draků a seriál by měl mít 10 epizod. Zatím ale není jasné, kdy se objeví na streamovacích službách HBO a případně i televizích. První epizodu bude režírovat Miguel Sapochnik. Zatímco dva prequely už byly zrušeny, je docela možné, že vedle House of the Dragon se objeví ještě jeden.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Android TV posílala chybné notifikace do telefonů, oprava je na světě Android TV posílala chybné notifikace do telefonů, oprava je na světě
Možná i vás v uplynulých dnech překvapila notifikace na vašem smartphonu, která chybně informovala o používání funkce Cast. Nejčastěji chybu zaznamenali majitelé zařízení od Nvidie nebo Xiaomi.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Disney kvůli koronaviru posunulo filmové premiéry až do roku 2022 Disney kvůli koronaviru posunulo filmové premiéry až do roku 2022
Pandemie onemocnění COVID-19 zkomplikovala práci hollywoodským studiím. Disney kvůli tomu upravilo data premiér mnoha filmů až do roku 2022. Zpozdí se některé marvelovky nebo třeba nový Indiana Jones.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Seriál Obi-Wan dostává nového scénáristu, je jím Joby Harold Seriál Obi-Wan dostává nového scénáristu, je jím Joby Harold
Seriál Obi-Wan to nemá jednoduché. Počátkem roku kolovaly zvěsti, že byl rozpuštěn tým, který na seriálu pracoval, a měl být odložen zhruba o půl roku. Nyní jsou tu podobné informace znovu, scénárista filmu měl být skutečně nahrazen.
3.4.2020, aktualita, Milan Šurkala
Tip: Vyrazte na virtuální projekci filmu a podpořte své oblíbené kino Tip: Vyrazte na virtuální projekci filmu a podpořte své oblíbené kino
Koronavirová krize může být likvidační pro některá menší kina. Proto vznikly dva projekty, které umožňují fanouškům zakoupit si vstupenky na virtuální projekci. Kvůli filmu samozřejmě nemusí nikam chodit, stačí si otevřít webový prohlížeč.
3.4.2020, aktualita, Jáchym Šlik
Trh s televizory čeká špatný rok, dojde k poklesu o 10 % Trh s televizory čeká špatný rok, dojde k poklesu o 10 %
Opatření zavedená v reakci na onemocnění COVID-19 včetně zrušených sportovních událostí způsobí pokles na celosvětovém trhu s televizory, jaký analytici nepamatují. Data z Británie ovšem ukazují, že vlivem pandemie může dojít i ke krátkodobému vzrůstu prodeje.
2.4.2020, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář