www.tvfreak.cz
>
>

Game of Thrones bude mít prequel: House of the Dragon

Game of Thrones bude mít prequel: House of the Dragon
, , aktualita
Pokud jste fanoušky Game of Thrones, pak vás jistě potěší zpráva, že HBO chystá prequel k seriálu a možná nebude jen jeden. Hovořilo se celkem o čtyřech seriálech, nicméně dva z nich už byly zrušeny.
K oblíbeným
reklama
Fanoušci Her o trůny (Game of Thrones) se mají na co těšit. Společnost HBO totiž v průběhu letoška oznámila, že chystá několik prequelů k oblíbenému seriálu. Jeden z nich však postihlo zrušení už na jaře letošního roku, další z nich, ve kterém hrála Naomi Watts, a který už měl natočený i pilotní díl, byl zrušen v těchto dnech. Mnohem pozitivněji to však vypadá se seriálem House of the Dragon. Ten napsal Ryan Condal spolu s autorem předlohy George R. R. Martinem, přičemž předlohou je zde jeho nová kniha Fire and Blood (Oheň a krev).
 
Daenerys
 
Odehrává se 300 let před událostmi Her o trůny a věnuje se primárně rodu Targaryenů, z něhož pochází i Daenerys. Popisuje zejména válku Tanec draků a seriál by měl mít 10 epizod. Zatím ale není jasné, kdy se objeví na streamovacích službách HBO a případně i televizích. První epizodu bude režírovat Miguel Sapochnik. Zatímco dva prequely už byly zrušeny, je docela možné, že vedle House of the Dragon se objeví ještě jeden.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Simpsonovi mají na Disney+ velký problém, formát 16:9 Simpsonovi mají na Disney+ velký problém, formát 16:9
Start streamovací služby Disney+ nebyl zrovna hladký. Zaznamenala problémy s připojením a nyní je potíž se seriálem Simpsonovi. Ti totiž kvůli převedení do formátu 16:9 přichází o spoustu vizuálních vtipů.
13.11.2019, aktualita, Milan Šurkala6 komentářů
Disney+ je zde, přináší Star Wars ve 4K HDR Disney+ je zde, přináší Star Wars ve 4K HDR
Streamovací služba Disney+ byla právě spuštěna a je k dispozici v několika prvních zemích. Najdeme zde i několik marvelovek a poprvé také Star Wars ve 4K HDR formátu, a to včetně původní trilogie.
12.11.2019, aktualita, Milan Šurkala
Xiaomi uvádí chytré televize Mi TV 5 a Mi TV 5 Pro Xiaomi uvádí chytré televize Mi TV 5 a Mi TV 5 Pro
Čínské Xiaomi představuje další nové produkty a těmi je dvojice chytrých televizí Mi TV 5 a pokročilejší verze Mi TV 5 Pro. Ty budou prodávány s úhlopříčkami 55" až 75" a v případě verze Pro půjde o QLED panel.
8.11.2019, aktualita, Milan Šurkala
The Mandalorian, nový seriál ze světa Star Wars za 4 dny The Mandalorian, nový seriál ze světa Star Wars za 4 dny
Už jen pouhé čtyři dny nás dělí od uvedení nového seriálu s motivy Hvězdných válek (Star Wars). Ponese název The Mandalorian a bude vyprávět příběhy osamělého nájemného zabijáka po pádu Impéria.
8.11.2019, aktualita, Milan Šurkala
Netflix potvrzuje uvedení Zaklínače 20. prosince novým trailerem Netflix potvrzuje uvedení Zaklínače 20. prosince novým trailerem
Už dlouho víme, že Netflix připravuje seriál The Witcher (Zaklínač), který by se měl představit ještě letos. Nyní už víme, že to bude 20. prosince díky dalšímu traileru, který byl uvolněn k seriálu. A vy se na něj nyní můžete podívat.
5.11.2019, aktualita, Milan Šurkala