Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

ReelDVD 3.1.1

Hodo (26)|10.8.2004 21:16
Chtěl jsem trochu vyzkoušet tenhle authoringovej soft od Sonicu, stáhnul jsem trialovku ReelDVD 3.1.1 z jejich stránek, ale objevil se problém. Po nainstalování to ihned po startu zahlásí nějakou chybu při čtení paměti (nevím, jestli je to přesný, nikam jsem si nezpoznačil), dvakrát mě nechá odklepnout OK a šlus, konec.

Říkal jsem si, že se to bude s možná s něčím mydlit, tak jsem to pokusně nandal ještě na další 2 mašiny, ale problém je ten samej. Všechny mašiny maj inteláckej chipset, procesory od Celeronu 2.0 GHz až po P4 2.66 GHz, paměť od 256 MB do 1024 MB. Na všech mašinách nainstalovaný WXP Pro CZ vč. SP1 a posledních aktualizací z Windows Update. Jinak konfigurace naprosto odlišná, jeden stroj je čistě kancelářská mašina, druhej spíš s hrama a ta třetí (moje) je směs všeho možnýho.

Koukal jsem na to i po webu, ale nikde jsem bohužel nic nenašel. U Sonicu nic a jinde taky ani ťuk.

Nesetkal se někdo s tímhle problémem?
stayman (12393)|10.8.2004 23:05
Jo setkal, ale s Dr.DivX1.0.5 na SP2 :-D A ten ReelDVD mi je vrcholne nesympaticky :-k to si najdi radsej DVDMaestro, alebo sa posnaz poobzerat po instalacii DVDLabPro... Inak DVDArchitect je cool :-E
Hodo (26)|11.8.2004 00:31
[quote=StayMan by €RikŁ€]Jo setkal, ale s Dr.DivX1.0.5 na SP2 :-D A ten ReelDVD mi je vrcholne nesympaticky :-k to si najdi radsej DVDMaestro, alebo sa posnaz poobzerat po instalacii DVDLabPro... Inak DVDArchitect je cool :-E[/quote]

No to jsem právě chtěl zjistit, jak vypadá od Sonicu soft, kterej, alespoň dle názorů z různejch fór, má údajně možnosti skoro jako Scenarist, ale je podstatně víc user friendly, třebas zrovna jako ten DVD Architect, kterej používám a je opravdu super user přívětivej :-).

DVD Maestro je sice asi na spoustu věcí lepší, ale už je trochu složitější na ovládání. Nejvíc bych asi uvítal kombinaci možností Maestra nebo Scenaristu a obsluhy DVD Architecta 9-) . Ale to se zřejmě nedočkám ...... :-(((
stayman (12393)|11.8.2004 00:36
Akokeby si mi to z ust ukradol.. :-D
ai (2993)|13.8.2004 01:05
Hodo - v Reel DVD nemuze uzivatel zmenit audio a titulky v menu, ta moznost tam neni, musel bys to dodelavat v Ifoeditu. Venuj par dni DVD Maestru a zjistis, ze neni nic jednodussiho a ucinejsiho. Connection window je prehledne a jednoduche az to neni mozne. Jde o to naucit se vytvorit subpicture menu a to je vlastne stejne jako u Reel DVD (nebo Scenaristu). DVD Lab Pro bude stejne ucinny az bude mit povolene VM commands na kapitolach, nebo nedej boze na cells (jako ve Scenaristu) ,zatim jen pred a po movie (menu,...jakemkoliv pgs)
Hodo (26)|13.8.2004 01:59
No, už jsem to ReelDVD přestal řešit, ukecal jsem kámoše, kterej to zkusil nainstalit k sobě na mašinu a chová se to u něj naprosto stejně, takže už lze takřka stopro vyloučit mou možnou blbost :-) .

Začínám si tedy na různý doporučení pohrávat s tím DVD Maestrem, tak uvidíme, k čemu se dopracujeme postupem času.
ai (2993)|13.8.2004 19:15
V tom pripade bys mel vedet, ze je dobre( nemusi byt) si nainstalovat Ravisent Cinemaster 2000 na preview, i kdyz vpodstate staci ten malinky prehravac u "tracks", nebo najit na netu jen Cinmhook.dll, Cinmst32.dll, Dvdpld32.dll a dat je do system32 slozky, nebo se podivej na h**p://www.dvd2dvd-r.be/maestro.htm.
Simulacni okno ovsem nepojede ale to celkem nevadi, staci "Compile" na hardisk a prehrat VIDEO_TS, doporucuju tento prehravac (simulator) http://videoproductions.com.au/dvd-lab/DVDTrayPlayerPro199a.ZIP ....linka ted zrovna nejede, autor ji odstranil, chysta vypustit verzi 2.00
stayman (12393)|3.12.2004 01:47
Toto sa povie \/
ai (2993)|3.12.2004 04:30
ja se jen opravuju zhora z 12. Augusta, DVD Lab Pro ma povolene VM commands na chapters v.1.00 :-) (right click na chapter v movie okne)