Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Kamera Canon MW600i - problem se snimacem

rara (50)|9.12.2005 11:34
Dobrý den.
Máte někdo zkušenosti s opravou či vyčištěním kamery MW600i. Po 29 měsících od koupě kamery se zkazil snímaný obraz, jsou tam jen svislé různobarevný pruhy, které se mění podle toho zda snímám tmavé prostředí či světlé. Zkusil jsem to odnést do autorizovaného servisu, kde mi hned řekli, to je snímač a oprava je za 4000Kč. Což mi připadá dost hodně. Dá se to zkusit opravit doma či zjistit zda je to skutečně snímač?
rara (50)|22.12.2005 13:53
Dalo by se říci: Konec dobrý, všechno dobré. Nakonec se Canon postavil k problému čelem, jednalo se o vadný snímač který měl výrobní vadu. Prodloužená záruka na snímač = výměna zdarma za nový. Už mam kameru zpátky a tak jí otestuji, jak pracuje po opravě.
rara (50)|23.12.2005 08:45
Na snímaném obraze nepozoruji žádný rozdíl oproti minulosti. pořádný test v provozních podmínkách proběhne o vánocích. Rodiná klasika.
peca (260)|2.1.2006 11:54
[quote=rara]Na snímaném obraze nepozoruji žádný rozdíl oproti minulosti. pořádný test v provozních podmínkách proběhne o vánocích. Rodiná klasika.[/quote]

Tak se zdá, že ta moje taky dodělala. Když ji zapnu tak se zobrazuje černá obrazovka. Jdou vidět jen ikony. Mám ji 2,5let :-G