Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

lower je bottom?

redburger (499)|16.7.2005 20:16
no...blba otazka ale pre istotu : lower field first je to iste ako bottom field first, alebo top field first?
lebo project mam lower field first a rendering na bottom.tak ci je to to iste.malo by byť ale nesom si nejak isty......hmhm
diki...
stayman (12393)|16.7.2005 20:28
este je aj upper, alebo none :-D ano, lower (spodny) = bottom (dolny) a upper (vrchny) = top (horny) :-E
redburger (499)|16.7.2005 20:57
oki ....diki staymane..taze je to dobre nastavene...... :-D
Pears (1027)|16.7.2005 23:58
[quote=redburger]no...blba otazka ale....[/quote]
Podle me to zas tak blba otazka neni. Jelikoz s videem nedelam zas tak dlouhou dobu a me zacatky (no porad jsem vlastne na zacatku) byly spise ve stylu pokus-omyl.
Je dost tezke pochopit proc ten a ten program (encoder) pouziva UPPER a druhy TOP a mel jsem v tom vazne chaozz.
Myslim, ze tento dred bude hodne uzitecny hlavne tem co s videem zacinaji a chteji si svoje videa poustet "nezubate" na svem stolnim playeru. A nejen tam.
Ovsem pokud budou vedet co maji vubec nastavit, jestli UPPER nebo LOWER :-)
redburger (499)|17.7.2005 09:29
jj mas pravdu.....ja mam kameru asi rok.a odvtedy aj striham..taze vooobec ne dlho :-) takze aj ja som na zaciatku inak.prave preto si myslim ze niektore moje dotazy pomozu hlavne zaciatocnikom.
sak je to aj pre nich, nech si pridu na svoje :-)
len ono niekde sa to tu uz spominalo...cital som to....len najst to tu je celkom obtiazne.taze pre istotu as opytam no nie?