Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Winfast TV 2000 XP - kolísání zvuku

cervcerv (6)|25.5.2005 22:58
Kolísá mi zvuk v nahraném videu. Pokud je v TV hudba, je zvuk nahlas, pokud tam mluví, tak je naopak zvuk potichu. Co je špatně nastavené?
Ivo Mašek (10205)|26.5.2005 07:12
Kolísá mi zvuk v nahraném videu.
Máš do obvodu zapojenu externí zvukovou kartu ? Problém bych viděl právě v té zvukové kartě. Pokud máš model tv karty, tzv. revizi A, pak byl problém právě u těchto modelů. I zvuk má svojí "frekvenci" a u modelů s revizí A byl navržen dost něšťastně integrovaný obvod pro zvuk.
cervcerv (6)|4.6.2005 08:38
TV kartu mám připojenou na CD kabel. Zvukovou kartu mám integrovanou.
Jak zjistím jakou revizi má moje karta?
Mike (617)|4.6.2005 09:35
Cetl jsi toto tema? Tam je to vse popsany, zkus na to mrknout:
https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php/1963-pro-majitele-tv-karet-leadtek
cervcerv (6)|4.6.2005 10:30
Dík za odkaz. Dozvěděl jsem se, že pokud mám kartu napojenou na CD, tak mám mít v nastavení "Audio-out Control Line" a "Audio Recording Lin" nastaveno "Přehravač CD".
Toto nastavení mám, ale stále nevím jak odstranit kolísání zvuku v nahraných videí.
Dále nevím jak zjistím revizi svojí karty.
Ivo Mašek (10205)|4.6.2005 11:03
Já také vlastním model EXPERT a tebou popisované problémy nemám. Nevím, čeho se chytit, abych ti poradil.
Mike (617)|4.6.2005 13:19
A je to kolisani jen pri nahravani? Pak bych to nehledel v karte, ale nekde ve zvukovce nebo software
cervcerv (6)|9.6.2005 20:25
Mám bohužel Revizi A :-((( a kolísá jen nahrané avi (televize je OK).
Koupil jsem jí před 2 měsíci. Dá se tato vada reklamovat a požadovat vyměnění karty za jinou revizi? Jak je možné, že ještě prodávají karty s revizí A když už je D? :-G
Ivo Mašek (10205)|9.6.2005 20:38
Prodejce je prase. Tato karta se z trhu stahovala, tuším, na začátku minulého roku a správně se u nás nemá prodávat. Ta várka byla dovezena omylem, neměla vůbec přijít do našeho regionu.
Jestli ti ještě reklamaci uznají, tak to nevím.