Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Samsung PS51D8000

Jan casnocha (2)|31.7.2011 23:24
Zdravim,koupil jsem si mojí první plazmu-(Samsung PS51D8000).A když stlumim zvuk,tak jdou slyšet ,jak bzučej ze zadu větračky na chlazení.Neni to strašný,ale jde to to slyšet. Tak se ptám jestli to je u plazmy normalní a nebo se jedná o vadnej kus?
garb7 (1189)|1.8.2011 00:27
Ano to je normální, rozdíl mezi kusy bude minimální ,pokud by nebyla TV tak tenká, mohlo by se to chladit přirozeným průchodem vzduchu.
Jan casnocha (2)|1.8.2011 00:34
[quote=garb7;359788]Ano to je normální, rozdíl mezi kusy bude minimální ,pokud by nebyla TV tak tenká, mohlo by se to chladit přirozeným průchodem vzduchu.[/quote]

Aha,já jen že tchán má staršího panasonica a tam nejde nic slyšet.Tak právě nevim,nemám s plazmou zkušenosti.
zatty (1215)|1.8.2011 12:17
tvůj tchán má taky to ho panasonika který je 2,5 tak tlustejsi...ano to bzužení je normální
Kanape (125)|4.8.2011 11:57
Měl jsem taky tuto televizi, než jsem ji vrátil. Ani jsem doposud nevěděl, že v ní jsou nějaké větráky. Na mém starém Panasoniku totiž nebyly. Zkoušel jsem jednou úplně vypnout zvuk a posluchal u televizoru, zda neuslyším nějaký zvuk, ale nic takového. Možná se zrovna netočily. Ale jak říkám vůbec jsem nevěděl že je ta TV má.
bandiit (160)|4.8.2011 12:16
Já bych řekl, že větráčky nemá. Bzučení bych přisuzoval trafu.
bavorak (1494)|4.8.2011 12:54
[quote=Kanape;360418]Měl jsem taky tuto televizi, než jsem ji vrátil.[/quote]

a preco si ju vracal ? Nieco ti nevyhovovalo, alebo porucha ?
Kanape (125)|5.8.2011 09:55
[quote=bavorak;360442]a preco si ju vracal ? Nieco ti nevyhovovalo, alebo porucha ?[/quote]

Potřebuji TV se sat. tunerem a bohužel u této byl tuner špatný. Tak jsem to reklamoval. Nejdříve jsem je musel přesvědčit, že mám dobrý signál ze satelitu. Naštěstí jsem to mohl demonstrovat pomocí externího sat. přijímače. No a když reklamaci nebyli schopni vyřídit do měsíce, tak jsem ho vrátil. Jinak celkem dobrá TV, trochu horší černá a barevné režimy přednastaveny dosti divoce, tady je zbytečně velký prostor pro experimentování. 3D jsem nepoužíval, to jsem měl v plánu později. Skylink mi chodil na kartu Irdeto se Skylink modulem, nahrávání bez problémů vč. time shiftu, WiFi připojení k internetu bez problému, ale podrobněji jsem to nezkoumal.
Ale vzhledově ty letošní Samsungy nemají chybu. Protože chci Plazmu, čekám až se objeví v obchodech Panasonic TX-P50VT30 a pak se rozhodnu mezi těmito dvěma. Víc možností bohužel není.
slay (161)|29.8.2011 15:21
[quote=Kanape;360613]Potřebuji TV se sat. tunerem a bohužel u této byl tuner špatný. Tak jsem to reklamoval. Nejdříve jsem je musel přesvědčit, že mám dobrý signál ze satelitu. Naštěstí jsem to mohl demonstrovat pomocí externího sat. přijímače. No a když reklamaci nebyli schopni vyřídit do měsíce, tak jsem ho vrátil. Jinak celkem dobrá TV, trochu horší černá a barevné režimy přednastaveny dosti divoce, tady je zbytečně velký prostor pro experimentování. 3D jsem nepoužíval, to jsem měl v plánu později. Skylink mi chodil na kartu Irdeto se Skylink modulem, nahrávání bez problémů vč. time shiftu, WiFi připojení k internetu bez problému, ale podrobněji jsem to nezkoumal.
Ale vzhledově ty letošní Samsungy nemají chybu. Protože chci Plazmu, čekám až se objeví v obchodech Panasonic TX-P50VT30 a pak se rozhodnu mezi těmito dvěma. Víc možností bohužel není.[/quote]
Ahoj, už jsi porovnal toho Panáka? Rozhoduji se taky mezi těmito dvěma tv.
persson (299)|29.8.2011 23:42
[quote=slay;364167]Ahoj, už jsi porovnal toho Panáka? Rozhoduji se taky mezi těmito dvěma tv.[/quote]

Mam toho panaka doma uz 3 miesiac a musim povedat, ze som vrcholne spokojny, nic lepsie na trhu neni a ani nebude... 2D obraz perfektny v sd aj hd rozliseni a 3D, tam si trufam povedat, ze ziadna plazma sa nechyta na panaka.... Radsej pockajte a kupte panaka
huberokororo (58)|30.8.2011 10:10
[quote=persson;364224]Mam toho panaka doma uz 3 miesiac a musim povedat, ze som vrcholne spokojny, nic lepsie na trhu neni a ani nebude... 2D obraz perfektny v sd aj hd rozliseni a 3D, tam si trufam povedat, ze ziadna plazma sa nechyta na panaka.... Radsej pockajte a kupte panaka[/quote]
nic lepsie na trhu neni a ani nebude..,pán je věštec s ultramegagalaktickou tv.
Kanape (125)|30.8.2011 12:45
[quote=slay;364167]Ahoj, už jsi porovnal toho Panáka? Rozhoduji se taky mezi těmito dvěma tv.[/quote]

Omlouvám se byl jsem na dovolené a vrátil jsem se až teď. Zatím jsem panáka neobjevil v žádném obchodě, ale díval jsem se na internet, že se už ty TV objevily, tomu napovídá, že už v některých shopech klesly ceny. Už i můj kamarád se pořád vyptává, kdy ji budu mít, aby se mohl přijet podívat. Tak ho budu ještě chvíli napínat. Zatím se dívám na starou CRT 82".
jarino1978 (8045)|19.11.2011 14:58
odporučím obraz nastaviť, tá plazma ho má lepší, ako VT30/GT30.
maciakba (55)|19.11.2011 15:42
jarino to bola reakcia asi na moj prispevok, no pojdem sa s tym vyhrat, nechce sa mi totiz ist do 46 palcoveho LCD ked mozem mat za tu istu cenu 51palcov
lerby (906)|19.11.2011 15:42
To: Jarino

Ked dostelujes nabeznu hranu Y-RR (Main reset) , tak budes mat aj ANSI kontrast minimalne rovnaky.
ajukoko (15)|3.12.2011 21:25
Zitra si jedu PS51D8000, chci televizi rychle vyzkouset a pak zase zabalit a dat rodine k vanocum. Na co se mam pri zamerit? Bzuceni, vadne pixely, co dal?
Je soucasti baleni ten ovladac RMC30D1?
ajukoko (15)|5.12.2011 08:33
Tak televizi mam doma. Jaky drzak na zeď jste použili? Koukal jsem na stell 1021. Jen váhám jestli staci vzdálenost tv od zdu 4 cm? Dostanu se pak ke konektorum? Moc diky tomu kdo mi poradí.
interfernet422 (1575)|5.12.2011 10:00
Teď jsem připojoval HDMI kabel do jedné TV která byla dost natěsno na stěně a kdybych neměl úhlovou propojku tak bych kabel zlomil. I tak jsem u připojení maturoval. Tvoje TV má konektory řešeny jinak, takže snad to půjde. Podmínkou bude dostat do toho prostoru ruku, což by havířské lopaty mohl být problém. Držák visí jen nahoře, takže by mělo jít dolní část TV odtáhnout od stěny a pohodlně zapojit.
Kanape (125)|5.12.2011 10:32
[quote=ajukoko;382459]Tak televizi mam doma. Jaky drzak na zeď jste použili? Koukal jsem na stell 1021. Jen váhám jestli staci vzdálenost tv od zdu 4 cm? Dostanu se pak ke konektorum? Moc diky tomu kdo mi poradí.[/quote]

Já jsem mezi držák a TV dal podložky asi 2cm silné (ty byly m.j. přiloženy v balení držáku) a teď se dostanu (sice ne pohodlně) na konektor, který bych chtěl zapojit/vypojit. Pokud používáš i sat. tuner, tak stejně bude asi problém se dostat na CI slot. Naštěstí můj Panasonic to má pohodlně z boku.
maciakba (55)|20.12.2011 10:05
tak uz som aj ja vlastnikom tejto TV, oproti LEDke krasne podanie farieb (verne a nie presytene)
ale taktiez som zaznamenal prvy problem ked ani nie po hodine a pol (mozno 2 hodky s tym ze PC som par krat restartoval a par krat pustil film) mi ostalo vypalene logo explolera a windows logo na TV, mam pocit ze to uz zmizlo ale je mozne aby sa to tak rychlo vypalilo? (hral som sa s nastanevim aby som mohol pozerat BDfilmy cez PC)

+ mam pocit ze telka vcelku dost zvrndzi z 2 metrov je to fest pocut volume mam tak na 2 - 4, pri 4 metrov to ale este stale pocut :-( je to normalne?
Kanape (125)|20.12.2011 14:32
[quote=maciakba;385856]tak uz som aj ja vlastnikom tejto TV, oproti LEDke krasne podanie farieb (verne a nie presytene)
ale taktiez som zaznamenal prvy problem ked ani nie po hodine a pol (mozno 2 hodky s tym ze PC som par krat restartoval a par krat pustil film) mi ostalo vypalene logo explolera a windows logo na TV, mam pocit ze to uz zmizlo ale je mozne aby sa to tak rychlo vypalilo? (hral som sa s nastanevim aby som mohol pozerat BDfilmy cez PC)

+ mam pocit ze telka vcelku dost zvrndzi z 2 metrov je to fest pocut volume mam tak na 2 - 4, pri 4 metrov to ale este stale pocut :-( je to normalne?[/quote]

Někde se doporučovalo novou plazmu zahořovat a to po nějakých 100 hod. Nepouštět jas a kontrast naplno a používat spíš eko režim. A nenechávat TV běžet při statických obrazech. V TV je také dobré zapnout funkci posuvu pixelů nebo jak se to jmenuje.
+ A kdo se dívá na TV při nastavení hlasitosti na 2 - 4? U PC, který je určitě hlasitější Ti to nevadí a u TV ano? Divné, ne?
maciakba (55)|20.12.2011 16:31
uz som o tom vypalovani co to precital, hned som tam nastavil setrenie energie a eko senzor...

PC mam tichy, tichsi ako NTB (komponenty som volil podla hlucnosti) a ta telka mi ho prehlusi, ono ta tv je pustena aj ako echo vecer takze mi to celkom vadi, no skusim ju este par dni poskusat co na to povedia moje usi
KamilZ (10277)|20.12.2011 20:40
[quote=maciakba;385856]mam pocit ze telka vcelku dost zvrndzi z 2 metrov je to fest pocut volume mam tak na 2 - 4, pri 4 metrov to ale este stale pocut :-( je to normalne?[/quote]
To vrnění Ti jde z repro?
maciakba (55)|21.12.2011 10:36
nejde to z repro, ide to z TV taky elektricky sum to je

ale viac sa stve to vypalovanie, aj pri jase a vsetkych eko moznostiach sa mi tam za 10minut vypalia ikonky windowsu :(
maciakba (55)|25.12.2011 02:18
vie mi niekto poradit ako nastavit aby sa mi info o tom co prave ide na danej stanici zobrazilo pri zmene kanala? nikde v navode sa k tomu neviem dopracovat...
ajukoko (15)|8.1.2012 17:40
Pravidelne ctu avforums.com, kde je rozsahla diskuze ohledne firmware update. Ja jsem zatim na puvodni verzi 1016.3. Na webu je uz k dispozici 1020.
Jake jsou vase zkusenosti? Nedochazi ke zmene kvality obrazu? Co mate?
sencor11 (2)|25.11.2012 19:16
Dobry vecer mam Samung PS51D8000 a nevim jaky mam koupit modul aby mi sel zastrcit do common interface kdyz jsem si koupil CI modul Irdeto tak je moc veliky a siroky a vystup z TV je uzky?Nevim jestli se musi koupit nejaka redukce aby to tam slo nasadit nebo se kupuje nejaky specialni modul???Prosim poradte chci pouzivat Skylink dekuju

[HL]mod: nezakládej nové téma, když tady je na TV už jedno založené, přesunuto.[/HL]
sencor11 (2)|25.11.2012 21:10
Nepasuje je to male a uzke nic jineho tam neni osilam foto v priloze???
vivid.sk (11472)|25.11.2012 21:20
Pokial som to spravne pochopil, v baleni by si mal mat akysi "adapter", ktory tam zacvaknes, do ktoreho nasledne mozes vlozit CI modul.
[ATTACH=CONFIG]20659[/ATTACH]
rear-connections.jpg
KamilZ (10277)|25.11.2012 22:40
JJ, vivid má pravdu:
[ATTACH=CONFIG]20660[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]20661[/ATTACH]
ci2.png ci1.png