Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Dotaz pro Blu-Ray

PetrZahradnik (2)|8.6.2011 10:42
Dobrý den,
Mám doma toto : http://www.lg.com/uk/support/product/support-product-profile.jsp?customerModelCode=HT304SU&initialTab=warranty# domácí kino. Chtěl bych přejít na blu-ray, ale s tím, že bych využil reprodukroty, který mám stávajícího domácího kina.
K dotazu
1, existuje takovýto blu-ray přehrávač, který je kompatibilní s mými reproduktory?
2, pokuď ano, jaký by jste doporučili?

Děkuji za odpověď!
vivid.sk (11472)|8.6.2011 10:47
2) uz nikdy, nikdy a nikdy nekupovat AIO riesenie, pretoze je to nezmysel. O 2 roky ti tam odide mechanika a budes riesit rovnaky problem.

Kup si samotny player + nejaky AVR+bedne (pripane AVR+bedne spolu) a mas vystarane a pritom to nemusi byt ani drahe.
napriklad take [odkaz, pro zobrazení se přihlaste] ponuka tuto alternativu za par supov.


Samozejme tvoje LG mozes vyhodit, pretoze ma integrovany zosilovac a player dokopy, takze s tym nespravis nic a kedze nema ziadny digitalny vstup - tak tam neprispojis audio z ineho zariadenia.

Hold, je to stale dokola - nie sme tak bohati, aby sme kupovali lacne veci.
PetrZahradnik (2)|8.6.2011 19:53
No ono se to lehce řekne ,ale když už to DVD mám doma fááákt dlouho, tak mě příjde škoda to vyhazovat - to radši kašlu na Blue-ray momentálně a budu filmy koukat na DVD...
Ale i tak mě to mrzí...
vivid.sk (11472)|8.6.2011 23:21
[quote=PetrZahradnik;350416]...tak mě příjde škoda to vyhazovat...[/quote]

a prave toto je ten dovod, preco na AIO netreba ani pomysliet. Vacsine ludi totiz vydrzia repro velmi dlho a staci obmienat ostatne spotrebice. Ale na to treba mysliet pred kupou niecoho takeho, nie potom.

A ten BD-P si skor ci neskor ajtak kupis, takze odsuvanim problem nevyriesis. Pozerat DVDcka na dnesnych velkych plackach je naozaj ako jazdenie s Ferrari po meste 50tkou .... :)
KOCOUR65 (653)|9.6.2011 20:23
urcite jsi nevidel jeste kvalitni dvd ty ferari
vivid.sk (11472)|9.6.2011 21:44
mas pravdu, DVD uz nejaky ten rok nepozeram :)