Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

ako vytvorit dvd so skrytou strukturou

dochtor (45)|14.3.2005 09:22
ako vytvorim dvd (pouzivam dvd lab pro) v ktorom by sa nedalo presuvat po "title" a "chapter"? ide mi o to, ze v menu casto pouzivam skryte odkazy na tituly alebo kapitoly, ktore by si mali vediet prehrat len "zasveteni", ale je mi to prd platne ked cez navigaciu v menu prehravaca (nie dvd titulu) su zobrazene aj skryte tituly :-G
poznam dvd (zial nie z mojej produkcie) kde vas navigacia odkaze nie na titul ale na menu, kym clovek nepozna kod alebo nevie kde je tlacitko skryte nedostane sa dalej :-)
je taketo nieco mozne v dvd lab - skryt strukturu alebo odkazat na menu??
ai (2993)|15.3.2005 15:47
pro ten skryty titul, udelej na zacatku a na konci tak po dvou kapitolach (pro sichr) v co nejkratsi vzdalenosti (1 GOP), kde tyto maji odkaz na jakekoli menu chces.
Priklad toho titulu(CH=chapter):

CH1......1GOP........ch2.....1GOP.....CH3....cely titul s kapitolama....CH predposledni.....1GOP....CH posledni

navigace z prehravace nikdy neprehraje ten titul protoze to skoci vzdy treba zpatky do menu z kapitol 1 (nebo2), a ty muzes nastavit jako uzivatel skok primo na kapitolu 3, podobne CH predposledni a predposledni ma action nastavene na jakekoliv menu chces
dochtor (45)|15.3.2005 23:09
viem priradit odkaz tlacitkam v menu, ale ako priradim odkaz kapitole filmu pre navrat do menu? uz sa tu tento sposob spominal, ale ja som v stadiu uzivatela dvd lab podla navodu na doom9, to znamena najzakladnejsie zaklady...mohol by si my to prosim ta vysvetlit podrobnejsie, postup??
ai (2993)|17.3.2005 15:03
dochtor - pravym klik na kapitolu , co je v movie ta zarazka na timeline, a tam jedna z tech nabidek, uz si nevzpominam jak to tam bylo oznacene , jestli chapter action, nebo nejak jinak
dochtor (45)|17.3.2005 15:23
vdaka, vyskusam!
poexperimentoval by som aj sam, ale v poslednom case nestiham a tak neobjavujem objavene :-)