Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Video návod na DVD Lab

star007 (15)|28.9.2010 12:09
Děkuji všem, kteří jste se mi snažili poradit a těm, kteří stále ještě tápou doporučuji pár lekcí videonávodu v češtině, které najdete na [odkaz, pro zobrazení se přihlaste] pod názvem - Help pro DVD Lab Pro.rar. Spouští se pomocí Internet Exploreru.
Mě moc pomohli a troufám si říct, že jsem se už naučila vytvořit docela pěkná menu pro DVD.
Problém pro mě je ještě programování a pochopení struktury DVD. Jestli na to znáte někdo nějakou literaturu, tak mi ji, prosím, doporučte.
Ještě jednou dík všem.
StD (8612)|28.9.2010 12:33
...chtěl jsem ti dát +Punkt za Update, ale ještě jsem nehodnotil jiné a system nedovolil, tak alespoň touto cestou :BB:
Pytkin (7947)|28.9.2010 14:38
dal som mu +1 za teba :)
StD (8612)|28.9.2010 16:12
[quote=Pytkin;298440]dal som mu +1 za teba :)[/quote]

Snad "jej" po vašem, ne? ;) (A Ď!)
Pytkin (7947)|28.9.2010 16:36
Std : ah jooo :) to som si nevsimol , ze je to ona .. ospravedlnujem sa ! :)
radek.kovacik (267)|5.10.2010 18:44
Velice dobrou knihou, popisující celkový vývoj DVD včetně jejich struktury,a to jak na fyzické, tak i logické a aplikační úrovni, je kniha Velký průvodce DVD od vydavatelství Grada. V tuto chvíli se dá koupit za super cenu 99,- Kč. Ještě nedávno ji nabízeli za 199,- Kč a původní cena byla, tuším, něco kolem 600,- Kč.

Některé věci jsou tam popsány možná trochu nesrozumitelnou formou (alespoň pro mne jako pro začátečníka), takže je to, jak já říkám "hodně rychle tištěný". To je taky důvod, proč i po jejím přečtení v tom nemám ještě úplně jasno a jsem nucen pokládat otázky zde na fóru odborníkům jako je StD, Pytkin a další. Celkově je to však nedocenitelná studnice informací, která může začátečníkům hodně pomoci (jsou tam např. tipy a triky, jak vytvořit kvalitní a profesionálně vypadající DVD; rady, jak správně navrhnout menu DVD apod.).