Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Nastavení režimu záznamu u Sony RDR DC105

bluenite38 (30)|14.1.2010 10:08
V návodu je zmínka o nastavení režimu od mezi DR-HQ-SP-LP-EP, které se liší vzájemným poměrem doba/kvalita. Má to jít přes tlačitko REC MODE na do. Jestli tomu správně rozumím, mělo by to jít cyklicky měnit, což nejde. Zjeví se pouze DR a nic víc. Dá se to nastavit jinde, abych zmenšil výsledné soubory pro kopírování na dvd?
díky za radu
Petr
MIHI (940)|14.1.2010 15:32
Pokud nahráváš na disk digitální vysílání, tak je záznam vždy DR a nejde změnit - ukládá se vlastně ten příchozí stream tak jak je. Změnit to jde až při samotném kopírování na DVD, když zadáš něco ke kopírování, tak ti tam vyskočí nabídky s těmi režimy. Změnu tím tlačítkem REC MODE můžeš tedy dělat pouze pokud nastavuješ nahrávání z analogového vysílání nebo externích vstupu (např. přes Scart).
bluenite38 (30)|14.1.2010 16:55
aha, tak jsem již moudřejší,díky. Mezitím jsem si udělal cestu se na to osobně zeptat u prodejce na Karlově nám. v Praze a ti se tam na mě koukali, jako co že to chci za vlastnost=neví o tom nic. Jinak jsem celkem na cestě to video vrátit, jestli to vůbec jde do nějaké doby... Nemyslel jsem, že solidní značka SONY bude mít takové "chyby". Jako kdyby se tyto typy nahrávacích zařízení začali dělat včera a nemají vychytané základní uživatelské potřeby.