Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

FLY 2000 TV - prosím o pomoc....

stani (1647)|8.7.2007 03:12
Zdravím,

má starší kartu(ale běhá dobře) - FlyTV Platinum 33/35 na desce GA-M55plus-S3G(2.1) , samo s inetegrovaným zvukem.

Používám k tomu nejen orig. soft ale hl. FLY 2000 TV.

Problém ale je, že tam vůbec nemohu dostat zvuk - ani při koukání na TV ani při nahrávaní. Už si s tím hraji několik hodin a nemohu na to přijít. Ta TV karta předtím chodila na jiné desce("vyhořela") úplně v pohodě vč. zvuku. Na téhle novéto ne a ne nastavit. Už jsem zkusil desítky kombinací a nic....:(

U originál softu - kde není tolik možností nastavení to také nefunguje, navíc u druhé položky - Recording Control se neobjeví vůbec žádná možnost výběru!

Máte někdo nějakou radu čím by to mohlo být? Už jsem vše překontroloval, zkoušel vše možné a nic... :-?

díkes...
StD (8612)|8.7.2007 06:57
...zkusit v jiné zdravé desce s add-on zvukovkou, jestli se s tou "vyhořelou" základní deskou neodporoučela i zvuková část TVkarty. Toho lze díky PCIsběrnici "docílit" celkem snadno... zrovna teď mám zabalenou na reklamaci jednu zvukovku. :((
stani (1647)|8.7.2007 13:35
zdá se mě, že jsem ale už na tuto novou desku (s tou samou TV kartou) zachytával video z analogové kamery a vše bylo OK.

Teď jsem ale něco zkusil - vzal jsem tu analog. kameru, připojil video do TV karty, ale audio jinak - vytáhl jsem propojovací kablík mezi TV kartou a integrovanou zvukovkou(Realtek HD), a zapojil ji do line-in, tedy na přímo ale opět žádný zvuk! Zkusil jsem to pře FLY 2000 TV i přes Nero Vision a nic....:mad:

Samozřejmě jsem zkontroloval soft. nastavení té zvukovky - zda není něco mute nebo vyp., také jsem se koukal do hard. profilu, zda zařízení pracuje správně a není žádný konflikt.
Předesílám, že samozřejmě repráky pracujou normálně- když si pustím v PC nějaký videoklip třeba přes WMP - tak zvuk normálně jede a i u všech programů co dávají zvukové hlášky vše funguje OK...

taže co teď? Že by "zničehonic" odešla interní zvukovka? Ale to by měl asi ukázat správce zařízení, ne?...
StD (8612)|8.7.2007 16:15
Kdyby odešla ZK, tak to vyhodí chybu 69 "nepodařilo se iniciovat..." Když odejde audio-část TVkarty, tak je prostě ticho. Jak už jsem řekl/napsal, třeba dát TVkartu na zkušební stend, alespoň já na to mám takový jeden hloupý Celeron s čistým OS jen na zkoušky HW.
stani (1647)|8.7.2007 17:28
ale vždyť přeci píšu, že nejde line-in u té zvukovky - že jsem to prakticky vyzkoušel...
StD (8612)|9.7.2007 07:48
A zkusil jsi připojit do toho Line-In cokoli jiného jako zdroj? (radio, kazeťák apod.) Také nehraje?
stani (1647)|9.7.2007 10:44
[QUOTE=StD;145529]A zkusil jsi připojit do toho Line-In cokoli jiného jako zdroj? (radio, kazeťák apod.) Také nehraje?[/QUOTE]

Ne, myslel jsem že ta videokamera stačí...Navíc, jak píšu, už s tou novou deskou jsem nějaké video zachytával a vše bylo OK...

Protože by jsem tento problém asi řešil několik dnů a investoval do něj mnoho energie, rozhodl jsem se pro nejjednodušší řešení - objednal jsem si zvukovku za 600Kč, tu interní vypnu....
stani (1647)|11.7.2007 00:11
Hmm, tak to byly obě - jak ta interní zvukovka, tak ta TV karta.... 9-) :eek: :mad:
StD (8612)|11.7.2007 07:04
A co se takhle pro poučení ostatních "pochlubit" tím, co způsobilo tu záhadnou havárii MoBo s takovými rozsáhlými následky? :-?
stani (1647)|11.7.2007 07:54
[QUOTE=StD;145738]A co se takhle pro poučení ostatních "pochlubit" tím, co způsobilo tu záhadnou havárii MoBo s takovými rozsáhlými následky? :-?[/QUOTE]

Kdybych to věděl, tak to sem napíšu....

Ale hledal jsem na netu něco o té desce s tou integrovanou zvukovkou, a opravdu, nejsem sám kdo měl podobné problémy(také u zvukového vstupu)....
Ta interní zvukovka jde v BIOSU vypnout, takže už to neřeším...
Kobrovnik (1)|13.5.2008 20:34
Zdravíčko.
Mám TV kartu ATI TW Wonder, kterou sem měl už na pc s Win 98 a teď jsem ji rozchodil aj na WIn XP. Kartu už mám skompletovanou s PC, obraz jde pěkně, ale bohužel zvuk nikde. No nikde. Zvuk je. Mám propojené jackama Z TV do zvukovky C-Media 5.1 ale na to,abych slysel zvuk, musim byt bendy naplno a jeste neni originalni,ale sumi v nem. Zkušal sem všemožné nastavení u Fly 2000 a taky nastavení na zvukovce a nakonec taky kabel, zda neni někde chyba, ale zkrátka nikde nic a zvuk pořád nejde. Prosím oradu. Děkuji