Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

LG 42PC1R

filip73 (2)|18.1.2007 14:54
Prosím koupil jsem tuto plasmu a chci se zeptat.Jestli má (vrčet,bzučet) nevím jak to popsat,když je uplně vypnutý zvuk nebo má být ticho kdo má zkušenosti s tímto modelem díky za odpoved. :-(
hanz1 (3)|26.1.2007 08:00
Mám tuto plasmu a to bzučení se občas také objevuje. Podle reakcí na zahraničních forech je to asi bohužel vlastnost, ale dá se s tím žít.
CODY (5)|26.1.2007 10:04
Popis problému, který uvádíte by mohl odpovídat hlučnosti zdroje, který mění svůj kmitočet podle okamžitého odběru přijímače (zde je spojitost s danou momentální scénou). Jedná se o zcela běžný jev, který je závislý na proudu, který přístrojem teče v závislosti na zobrazovaném obrazu. Uváděný zvuk je vlastností všech PDP TV. Tyto přístroje fungují v pulsním režimu a tento zvuk do určité intenzity není vadou.
woland (305)|26.1.2007 12:19
Mám LG PC3 a to bzučení jsem zatím vůbec nezaznamenal. Big trouble mám ale při připojení PC- přes D-SUB - všechny tmavé nebo tmavě modré plochy -pozadí při kocertu,tmavě modrá obloha ,noc a pod ze zobrazují jako když nastavíte rozl. karty na co nejnižší možné -jsou vidět ohraničené přechody bar. odstínů apod no prostě hnus, pči tom vše co je zároveň při téže scéně světlé nebo detailní -obličeje,osvětlené části interiérů stromy a pod jsou naprosto v pohodě. Zkoušel jsem měnit rozlišení i přecházet na 16bit, různé playery, různé zdroje signálu z H.264 ,MKW,WMWHD, a pořád stejný problém. Neřešil jste někdo tento problém?? :-(((
hanz1 (3)|26.1.2007 19:39
S tímto vstupem nemám zkušenost, já jsem notebook propojil dvi-hdmi a obrázek je jak víno.
phlosta (1)|12.5.2007 17:09
K onomu bzučení můžu jenom souhlasit, mám zatím model LG 42PXRV a musím říst, že zvláště při napínávé scéně - ticho, je to dost otravné ... ale asi to slyším doma jenom já:-)
Petr
zevler (27)|14.5.2007 16:28
mám 50PC1R a bzučení taky. nepravidelný, v závislosti na tom co je zobrazovaný. aspoň mě to tak přijde.
zdá se mi, že přes HDMi to nedělá, ale to je možná jen zdání. je to asi vlastnost všech současných LG plasem.
nešlo by před TV napájení něco předřadit, co by to eliminovalo. jde mě čistě o princip. no a taky když sedím za zády plasmy u PC, tak to občas hučí otravně, ale to su metr od zad plasmy.
vlastax (175)|14.5.2007 22:37
Zdravím. Na vrčení a bzučení si u LG nemohu stěžovat. Neslyším nic. :)
zevler (27)|15.5.2007 09:11
[QUOTE=vlastax;141592]Zdravím. Na vrčení a bzučení si u LG nemohu stěžovat. Neslyším nic. :)[/QUOTE]

to nikoho nepřekvapuje :-) už jsme se na to ptal. v servisním menu jsme si dal místo šedých černý pruhy - na LG 50PC1R. Sice to vůbec nepoužívám /4:3, 14:9/, ale zajímá mě, jestli je černá pro plasmu nějak náročnější než šedá nebo je to jen vkus inženýru v LG.
Apeluji na majitele plasem LG, myslíte, že by tady měl smysl thread s nastavením obrazu? Myslím, že položek je dost a podělit se o nastavení by nebylo na škodu.
vlastax (175)|15.5.2007 09:42
Nastavení TV je individuální a je nepřenosné a kdo by se v tom pořád vrtal???

A nevím proč bych ořezávat a zmenšovat obraz a čučet na pruhy. Mám napevno nastaveno celoobrazovkové zobrazení a nikoho v rodině si nenapadne na něco stěžovat. Funguje jako centrální TV na všechno.


Pokud si někdo chce ale hrát, ať si hraje, ale podle mě to je k ničemu. Ztrácí čas.


Hezký den.


:)