Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Pinnacle Hybrid Tuner Kit for Vista 330eV

skodik (5)|6.7.2007 13:10
Zdravicko,
no jeste tady o teto karte zadny thread neni, ale presto ohledne ni je si myslim dost otazniku, ohledne jako o vicerokartach Pinnacle.

1) Tedy k teto karte se dodava CD, na kterem je pouze "driver" pro Win Media Center, je to hezka hracka, ale presto bych zkusil asi neco jineho.

=>Ale jaky dalsi aternativni program mohu pouzit?
- aby byl dostatecne svizny pri prepinani kanalu
- umoznoval presne nastaveni formatu nahravani
- mel timeshiffting

Shodou nahod, jsem mel PCTV Hybrid ExpressCard (koupil jsem ho moji blbosti pac jsem si myslel ze mam ExpressCard slot, ale mam jen nove PMCIA), no a tato karta obsahuje Pinnacele TVCetner Pro a kupodivu v tom 330eV funguje taky, ale ten SW je takovy cely pribrzdeny zere asi 2x tolik co MCE a prepinani programu je fakt hodne pomale. A u MCE taky, coz je hlavni vec ktera mi vadi a ma i jeste horsi obraz jak MCE.

2) Druha otazka je spise vylozene na tuto TV kartu je k ni MCE ovladac a externi USB prijimac (oddeleny od TV karty) a ja bych chtel tento ovladac pouzivat i jinde nez v MCE, jak? Nevyhybam se ani resenim pres 3rd aplikace jako je Girder s kterym mam bohate zkusenosti uz z davnych dob, ale nemam pro nej driver pro tento ovladac :(

- celkove me je trochu zahadou co tento externi prijimac vlastne dela, v navodu a i na webech je totiz popsan i jako vysilac a opravdu cas od casu problikne, ale na co vysila, pro koho?
Dale se k nemu daji pripojit dalsi cidla, ale proc 2? Jsou to dalsi externi prijimace?

Je mi to cele trochu zahadou ale pravdou je ze to ve Vistach vicemene funguje, ackoliv je to line.

Predem diky za Vase rady! Skodik
StD (8612)|7.7.2007 07:05
Nejsem sice příznivcem těchto nových hraček (jsem příznivcem starého dobrého PCIželeza), ale být tebou, podívám se na stránky Sceneo TVCentral (nur in Deutsch). Link dám později z druhé mašiny v práci, ale jsem tu někde tohle thema dával.
skodik (5)|7.7.2007 14:07
[QUOTE=StD;145421]Nejsem sice příznivcem těchto nových hraček (jsem příznivcem starého dobrého PCIželeza), ale být tebou, podívám se na stránky Sceneo TVCentral (nur in Deutsch). Link dám později z druhé mašiny v práci, ale jsem tu někde tohle thema dával.[/QUOTE]
Jo uz jsem na to narazil, ze jsi o tom nekde psal, ale co jsem tak letmo koukal, tak je to z blata do louze (aneb MCE all in one program) nebo nevim, hlavne bych asi neprekousl tu nemcinu, nebo se tam da zapnout i AJ?

Jinak ohledne MCE, ono to funguje cele docela krasne, umi to hezky nahravat pak i hned palit do DVD, ale surove video z toho v normalnim formatu clovek nedostane a vubec neda se tam lautr nic nastavit hlavne ohledne TimeShiffting vubec nic a to je dost blbe. Ovsem zatim to je komplexne prekvapive ac jsem MS skeptik dobry produkt, kde to dobre funguje.

btw, k PCI zelezu, no jo to vis ze bych taky preferoval, ale do ntb to nenacpes, jinak jsem mel taky stareho dobreho Leadteka 2000XP Expert, ac jsem na nej nadaval, tak byl zlatej :)
StD (8612)|8.7.2007 06:47
...z blata do louze ... to zase až tak není, neb instalačka má ve v. 3 něco okolo 60 MB oproti 200 MB "konkurence". :-E
skodik (5)|8.7.2007 11:32
No dobre no zkusim, ale soudruzi z NDR mozna dokazou nacpat do tech 80MB vic balastu jak kapitalisti ze zapadu do 200MB :D
StD (8612)|8.7.2007 16:19
:D ...jenomže die Genossen aus Pinnacle si těch 200MB a více berou minimálně z RAM a to už je znát. :-((
dzefo (11)|10.7.2007 06:33
to skodik: a podarilo sa ti to nainstalovat aspom na win mediacenter lebo ja mam tutp kartu uz 3 tyzdne a neviem ju nainstalovat ani tam uz som stoho zufaly. mam vistu ultimate skusal som to na dvoch pc a media center mi napise ked dam zive vysielavie ze karta nenalezena alebo ju pouziva ina aplikacia atd ale v spravcovy zariadeni je nainstalovana a v ulead video studio 11 dokonca naladim programy ale zas neviem nastavit zvuk potrebujem ju naladit v tom win mediacentri kvoli ovladacke. dakujem za kazdu radu
Ivo Mašek (10205)|10.7.2007 10:42
Pánové, já vám do toho vašeho Pinnacle něchci nějak kecat, ale mám takový dojem, že budete potřebovat OS Vista Media Center. I Leadtek pro tento systém dělá své některé tunery.
https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php?t=8581
StD (8612)|10.7.2007 12:51
Ivo, to Sceneo už má BonaVista plug-in... tudíž je O/S-independent. Jediná vadička na kráse je ta cena.
skodik (5)|10.7.2007 17:09
No me to jede v pohode, mam Visty Premium z USA a fungovalo to na prvni pokus analog i digital, ale je to line jak jsem rekl. Pak jsem to jeste rozjel v Pinnacle TVCenterPro, tak zkus kdyztak tohle.

A k OS, ale MCE uz jsem neistalovany normalne v sytemu, takze ne ze bych to nejak doistalovaval.
dzefo (11)|13.7.2007 17:23
skusam druhu kartu taku istu a ten isty vysledok neviem co to moze byt ci to nie je v konflikte s ati grafikou s vivo alebo nieakymi kodekami uz mam nervy stoho v haji...
dzefo (11)|27.7.2007 21:45
uz som to rozbehol v mce ale zas mi to nejde vo Pinnacle TVCenterPro ako to postim napise chybovu hlasku a zavre sa to
ivan_h (2)|30.7.2007 20:56
TAk to som ozaj zvedavý ako si ju rozchodil, pretože sa s ňou trápim už 3 dni a ani ťuk..
čakám, popri hľadaní na nete napíš
dzefo (11)|9.8.2007 10:16
a co ti pise??? aku chybu?
jfrcka (3)|9.8.2007 11:05
Nechodí někomu tento tuner v klasických WinXP sp2
dzefo (11)|9.8.2007 11:13
nie tam nie je mce. na winxp mce pojde, teoreticky sa to da aj na normalnom xp vyskusam to ked budem mat cas pouzijem tieto ovladace pod vistou isli... http://cdn.pinnaclesys.com/SupportFiles/PCTV%20Drivers/ReadmePCTV.htm.
jfrcka (3)|10.8.2007 14:17
Tak jsem to rozjel pod WinXP sp2.
Nainstaloval jsem PinnacleTVcenter(ten nejede a padá na chybu), ale nainstalovali se ovladače pro 330eV.
Pak to pouštím v AVS TV Box a maká to.
dzefo (11)|24.5.2008 15:47
kua zas mam problem stouto kartou presiel som na vistu 64 bit ovladace si vista stiahla sama ale problem je ze v mediacentri nenajde ziadnu stanicu mate stym niekto skusenosti?
Damianus (1)|27.5.2008 15:36
Tak lidi pohoda normalne provozuju pod win XP pro SP3 a funguje jak ma pod dvb dream nebo pinnacle tv centrem. Ale chci se zeptat je moznost to nejak provozovat pod TUXEM?? A zda tahle hracka bude zvladat HDTV??? Diky moc
jfrcka (3)|27.6.2008 13:31
[QUOTE=Damianus;179061]Tak lidi pohoda normalne provozuju pod win XP pro SP3 a funguje jak ma pod dvb dream nebo pinnacle tv centrem. Ale chci se zeptat je moznost to nejak provozovat pod TUXEM?? A zda tahle hracka bude zvladat HDTV??? Diky moc[/QUOTE]

HDTV neumí zkoušel jsem to v Praze, našel program, ale nezobrazil.
dzefo (11)|29.7.2009 06:26
tak skusam tuto kartu na win 7 a vo Windows Media Center ide na 64 bit na 64 bit viste nesla!!! jediny problem je ze nema podpisany ovladac a pri starte win to musim cez f8 zakazovat da sa nieako vypnut sledovanie podpisanych ovladacov na win 7 natrvalo?