Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Problém s DVBDream

peco (772)|2.1.2007 12:11
mirekv
ProgDVB ano, AltDVB nie \/
mirekv (7169)|2.1.2007 12:14
Aha, no já jsem spokojený s DVBDreamem, jednodušší plánovač ani nejde vymyslet.
Miuvek (858)|3.1.2007 10:51
Na ProgDVB je placený pouze MPEG2 filtr (Elecard), pokud vím. Stejně tak u DVB Dream i AltDVB se musí tak jako tak dekodování MPEG2 zajistit samostatnou instalací nějakého filtru, takže to vyjde nastejno. Já používám dscaler, který v ProgDVB i ALtDVB chodí v pohodě, nejsou problémy ani s PIPem.
Ovládání DVBDream je propracované ale co naplat, když je nespolehlivý.
peco (772)|3.1.2007 11:08
[quote=Miuvek]Na ProgDVB je placený pouze MPEG2 filtr (Elecard), pokud vím. Stejně tak u DVB Dream i AltDVB se musí tak jako tak dekodování MPEG2 zajistit samostatnou instalací nějakého filtru, takže to vyjde nastejno. Já používám dscaler, který v ProgDVB i ALtDVB chodí v pohodě, nejsou problémy ani s PIPem.
Ovládání DVBDream je propracované ale co naplat, když je nespolehlivý.[/quote]

Mna tiez se*e tento prehravac. Som newbie, ss2 mam kratko, a iny DVBPlaer som este ani neskusal akosi nie je cas. Obcas ma vytoci, ked spustim nahravanie z rohlasu a on mi kludne zachyti z CT nejaku tmu :(( .
To som teda nepochopil, ma zobrazeny SR01 a aj ho prehrava a po spusteni nahravania nahra tmu z CT. Cez planovac to ale nerobi, len cez ts rekorder
Miuvek (858)|3.1.2007 13:55
peco
Zkus kombinaci AltDVB-Dscaler. Zatím jsou moje dojmy s ním pozitivní. Ovládání je sice trošku jiné, ale jak zjistíš co a jak, najednou je docela intuitivní. Svižnost programu je nejlepší, co jsem u DVBplayerů viděl. Při nahrávání neprodukuje žádnou další zátěž CPU jako DVBDream. I zatížení při zobrazení je velmi přijatelné. V pohodě jede i PIP a nahrávání více programů zároveň.
Uvidíme, co ukáže běžný provoz po určité době.
Dreamer (459)|5.1.2007 18:25
Ja som z CL a SL nahraval dost vela, vsetko nahralo bez problemov, nahraval som s renderless mode, aj bez, nahravam do MPG, mam najnovsiu verziu DVB Dream 1.3c.

Este mozete vyskusat zapnut, alebo vypnut Full TS mode, v menu Options > Device Options > Optionsm to mi pomohlo v predoslych verziach, ale uz som nahraval v novej verzii aj s aj bez a nie su ziadne problemy.