Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: Chyba při inovaci (částečné instalaci) Win XP.

Nováček
    Registrace
    Aug 2004

Zdravím, chtěl bych poprosit o radu ohledně následujícího problému:
    Na svém PC jsem potřeboval částečně přeinstalovat (inovovat) systém (Win XP pro SP1). Zvolil jsem inovaci, po restartu se mi instalace po chvíli ukončí s hláškou:
    Chyba:
    Podpis souboru Inovace systému Windows XP Professional je neplatný. Kód chyby je fffffde3.
    Systém nemůže nalézt text zprávy číslo 0xfffffde3 v souboru zpráv pro syssetup.dll.
    Závažná chyba:
    Instalačnímu programu se nepodařilo instalovat katalogy produktů. Tato chyba je závažná. Instalační protokoly by měly obsahovat více údajů.

Instalace tedy nelze dokončit, PC se restartuje a nabihá instalace znovu. Při bootování a zvolení F8 žádná z možností nepomůže (stav nouze, poslední známá funkční konfigurace...). Nevím zda to lze opravit v konzoli pro zotavení (v té se moc nevyznám).
    Jde mi o to, aby se systém spustil normálně. Mám "záložní" (4GB) disk s XP, tak si dokumenty můžu přivlastnit.
    Díky za rady.
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pravidelně Avatar uživatele Tean
    Registrace
    Mar 2004

Nieje to nahodou stara cracknuta verzia?

Nováček
    Registrace
    Aug 2004

To nevím, na CD crack není, ale origo taky ne. Z toho CD jsem dělal čistou instalaci asi před 2 roky, teď ta inovace byla dělaná taky z toho CD. Zkoušel jsem i CD bez SP, taky to nejde.
    Že by to bylo crackem? Podle mě by XP měli dělat při inovaci zálohu bootovacích souborů+registrů.

Je tu občas Avatar uživatele lachyn
    Registrace
    Mar 2004

a dovnitr jsi se dival? nemas treba vyprskly kondiky na desce kolem CPU nebo podobny nadeleni? co pameti, testovals? HDD je v poradku?

Podobná témata

1. LCD: Částečné EPG u Philips 7864
    Od Sonron v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 21-05-2010, 13:44
  2. Částečně nefunkční DVB-T
    Od Encore1106 v sekci DVB-T
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 07-05-2008, 22:56
  3. Chyba pri instalaci softu od Sony
    Od Din0 v sekci Editace videa