Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Po stažení z dv nvgs 11 do pc zrychlený obraz

katpet1212 (2)|5.9.2006 08:34
Po stažení z dv camery nv gs -11 mám občas zrychlený obraz záznamu .Nahrávám do pinnacle studio 10.6.Obraz je kvalitní ale občas se zrychlí a já nevím co s tím ,dělalo to i v ps 9. V kameře to nedělá .Už vůbec nevím co s tím ,
Saxel (2279)|5.9.2006 11:27
Pravděpodobně jde o znalostní problém - neco děláš špatně v tom Pinnaclu. Když stáhneš DV z kamery přes firewire rozhraní, nemůže být video v žádném případě zrychlené. Zrychluje ti ho až software. Jak říkám, něco děláš špatně, ale Pinnacle už neznám.
Whitejoker (616)|5.9.2006 12:39
Co to znamená zrychlený obraz, jak se to pozná?
Natahuješ to do počítače přes FireWire (IEE1394, i-link) nebo přes televizní/VIVO kartu?
pokud přes to první, je to jak píše Saxel - do kompu se dostane kopie 1:1 a jakékoliv zrychlování(??) provádíš až v kompu nějakým nastavením programu.
Pokud to taháš do kompu přes TV kartu nebo VIVO videokartu, tak se ti může rozcházet zvuk s videem (záleží, jak ti stíhá komp) - to by mohlo být to zrychlování, ale je potřeba to blíže popsat, takhle bychom byli jak Sybyla
katpet1212 (2)|5.9.2006 14:17
Natáhnu to pc a když dám přehrávání v pinnaclu pak se to místama zrychlí jako když dáš přetáčení z obrazem ale jen tak 1-2 vteřiny a dělá to ikdyž to vypálim.Jinak to dělám přez IEE1394,Udělal jsem tak asi 20 dvd a v pohodě . Začlo to dělat z ničeho nic ,zformátoval jsem kvůli tomu i pc a nic.Tak kamera je dovezená z dubaje a má navíc i pár věcí co v evropě nvgs 11 neměli ale ta je v pohodě
Whitejoker (616)|6.9.2006 08:15
Pinacle není v pohodě.
Ke stahování do kompu použij WinDV nebo Scenalyzer Live.
K sestříhání cokoliv jiného, třeba i VirtualDub.
Ještě je možnost, že se ti zrychluje motorek v kameře.
Zkus vystřihnout a uložit jen ten rychlejší kousek a podívat se třeba v Gspotu, jaké to má parametry.