Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

EPG DVB Dream

lorenco (16)|29.8.2006 20:29
Zdravim. Moze mi niekto poradit ako zmenim jazyk v EPG pri baliku U*C. Proste potrebujem aby to nebolo v Madarcine. Mam XPPRO SP2 a DVBDream 1.1h SS2 rev 2.3 dik
AleK (814)|29.8.2006 20:43
lorenco
klikneš pravím na program a dáš PODROBNOSTI O KANÁLU a tam dole je audio - vybereš jazyk a dáš aktualizovat vše nebo jen OK
Dreamer (459)|30.8.2006 01:11
[quote=AleK]lorenco
klikneš pravím na program a dáš PODROBNOSTI O KANÁLU a tam dole je audio - vybereš jazyk a dáš aktualizovat vše nebo jen OK[/quote]
A to zmeni aj EPG?? Nevysiela UPC len madarske EPG?
AleK (814)|30.8.2006 08:12
[quote=Dreamer][quote=AleK]lorenco
klikneš pravím na program a dáš PODROBNOSTI O KANÁLU a tam dole je audio - vybereš jazyk a dáš aktualizovat vše nebo jen OK[/quote]
A to zmeni aj EPG?? Nevysiela UPC len madarske EPG?[/quote]


no ono já to takto dělám protože když to nainstaluješ vše nastavíš tak ti jde většina právě maďarsky ?? krom českých to je jasný
blueant (820)|30.8.2006 09:22
[quote=Dreamer][quote=AleK]lorenco
klikneš pravím na program a dáš PODROBNOSTI O KANÁLU a tam dole je audio - vybereš jazyk a dáš aktualizovat vše nebo jen OK[/quote]
A to zmeni aj EPG?? Nevysiela UPC len madarske EPG?[/quote]
Vysiela aj ceske EPG. Prve je ale madarske. V dreamboxe vyberom ceskej lokalizacie vyberie aj ceske epg - samozrejme pre spolocne HU-CZ programy.
AleK (814)|30.8.2006 12:00
blueant
pro dreambox to jde nastavit pro všechny programi najednou ale nevím zda to jde i DVBDream tam to vždy dělám ručně pro každej kanál zvlášť
blueant (820)|30.8.2006 12:03
[quote=AleK]blueant
pro dreambox to jde nastavit pro všechny programi najednou ale nevím zda to jde i DVBDream tam to vždy dělám ručně pro každej kanál zvlášť[/quote]

To neviem ani ja. DVBDREAM momentalne nepouzivam.
Foolproof (2713)|30.8.2006 14:31
Alek má jedíně nějakou extra verzi :-D

Změna audia ovlivní EPG....... zkusil jsem.
Pokud se dá aktualizovat vše, spolehlivě se to vrátí na Hungary.
Pokud dám OK, zůstane CZE, ale v EPG se nezmění nic, ono taky těžko, jak by to program mohl tušit.
Šel jsem na to jinak, v settings jsem nastavil prefered language na CZE, což ovšem nevím, jestli nemá být CSY, ale je to jedno, při příštím startu se tam vrátí opět ENG a druhý je kupodivu TUR :-? :-? ,parametr "always switch to prefered language" se zase nastaví na off.

Navíc o českém nebo středoevropském fontu se nedá mluvit, je tam chaos.
Atkins (447)|3.9.2006 15:35
No to je krasa :-D