Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

starý projekt v nové Premiere pro2

milan78 (28)|27.8.2006 15:13
mám postříháno v Premiere pro2 a potřeboval bych projekt otevřít v Premiere 6.5 (nebudu se rozrpisovat proč), vím, že projekt z pro2 nejde otevřít v 6.5. Stačila by mi i rada, jak vyjet soupisku z timeline, jako to jde u Avidu. Není to dlouhý projekt, přestříhal bych to i podle timecodů, ale nenašel jsem v Premiere pro2, jak vyexportovat storyboard nebo podobný soupis timecodů. Díky za jakoukoliv pomoc
Modena (1706)|27.8.2006 16:51
[quote=milan78]mám postříháno v Premiere pro2 a potřeboval bych projekt otevřít v Premiere 6.5 (nebudu se rozrpisovat proč), vím, že projekt z pro2 nejde otevřít v 6.5. Stačila by mi i rada, jak vyjet soupisku z timeline, jako to jde u Avidu. Není to dlouhý projekt, přestříhal bych to i podle timecodů, ale nenašel jsem v Premiere pro2, jak vyexportovat storyboard nebo podobný soupis timecodů. Díky za jakoukoliv pomoc[/quote]
Mám 3 HDD :
1.c-system
2.pomocné soubory
3.video
Tzn., že všechny rendery z PremierePro 2.0 mám přehledně nasměrované a po kopě na E: ve složce Adobe/PremierePro/Render - jsou to DV AVI kontejnery a neměl by být pro tebe problém je najít a načíst do Premiere 6.5 ! Pochopitelně se ti ale neotevře to, co u 6.5 není ve stíračkách a ostatních effects - vyhodí to chybovou hlášku s malým explorerem, abys pohledal ručně !
Jestli máš pouze jeden HDD, hledej ty DV AVI v C/Dokoment and Settings/Dokumenty/jméno/Adobe/PremierePro - jsou i adresované v čase (grabing+poslední změna) :-)