Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 3 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 31 až 45 z 49

Téma: Hudba do videa (free)

Je tu pravidelně Avatar uživatele peco
    Registrace
    Jun 2005

freeplaymusic - cela ponuka servera z 06/2008 5,61GB

Kód:
    http://rapidshare.com/users/1FQSZ7
    /edit:
    Staci vlozit link do automatu jDownloader a pokial nezdielate IP s niekym inym, dokaze tahat automaticky aj bez premium uctu. Najlepsie je mat dynamicku verejnu IP, kde pri spravnom nastaveni jDownloadera tento dokaze reloadnut vas router, cim sa zmeni vasa IP a stahujete nasledujuci link bez cakania.
    Naposledy upraveno uživatelem peco: 06-07-2009 v 11:12
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pravidelně Avatar uživatele peter.urblik
    Registrace
    Sep 2008

moooc krát dík...

Je tu občas
    Registrace
    May 2004

Skoda, ze som tu nenasiel tlacitko DAKUJEM a tak takto: dik ...

Nováček
    Registrace
    Apr 2010

No já nevím, jak je to s autorskými právy k uvedeným hudebním nahrávkám... použil jsem ke svému videu hudbu z freeeplaymusic.com - nějaký koncert od Smetany a na YouTube mám upozornění:

Your video, Ivanské jezero , may include content that is owned or administered by these entities:
    Entity: Music Publishing Rights Collecting Society Content Type: Musical Composition

Najít hudbu aby její použití nebylo v rozporu s žádnými zákony a zároveň odpovídalo délkou a žánrem asi nebude žádná sranda... možná by bylo lepší naučit se komponovat a hrát na všechny možné nástroje.

Je tu pořád
    Registrace
    Aug 2007

Vegas má velké množství preset (přednastavených) renderů, takže určitě to stojí za porovnání (a případně vyzkoušení - nastavit parametry exportu/renderu stejně i ve tvém sw).

Osobně nemám na PC žádné kodek balíčky (stačí, co si nainstalují přehrávače, jediné co doplňuji je ffdshow a Xvid koepi). Vyplatí se mít také zálohovanou čistou instalaci wokenic (třeba ghostem), pro takovéhle pokusy je to skvělá věc (aktuální wokna si taky zazálohuješ a přehození trvá kolem 15-20min). Lecos pak běhá "jak má" .-) (osobně zálohuju i základní upgradovanou konfiguraci se základními programy, abych to celé nemusel instalit při nějakém problému znovu).

Nováček
    Registrace
    Nov 2010

Vlákno jsem v rychlosti projel... Udivuje mne, že se tu ještě neobjevil odkaz na http://www.jamendo.com . Je to server, na kterém naleznete opravdu hodně hudby (cca 270 000 skladeb) všech žánrů zdarma a legálně! Pro amatérské filmaře ráj. Snad jen jedna důležitá věc k tomu:

Hudba na serveru je pod licencí Creative Commons a ta má několik "úrovní" od "jen pro poslech" až po "můžete editovat, měnit, používat a prodávat tuto nahrávku" ... Je velice důležité tuto licenci respektovat! (kliknutím na obrázek licence (vizte obrázek 1) si můžete zobrazit práva a povinnosti při použití, dostupné i v češtině) + vždy uvádějte autora (např. do titulků)...

Stránka s tím jejich přehrávačem mi sice funguje správně jen ve firefoxu, ale ta registrace za to opravdu stojí
    Připojené obrázky Připojené obrázky  

Nováček
    Registrace
    Jul 2011

Na adrese http://opsound.org naleznete stovky skladeb použitelných do videa, uvolněných pod licencí Creative commons. Enjoy

Nováček
    Registrace
    Jul 2011

Další server s hudbou zdarma naleznete na http://freemusicarchive.org/
    Zde je dokonce možnost vyhledání tracků, které se dají využít v komerčním projektu a to zdarma

Nováček
    Registrace
    Jul 2011

Další hudební tracky zdarma najdete i na http://vimeo.com/musicstore#music_data

Nováček
    Registrace
    Mar 2012

banda, ako je to s pravami z tej stranky freemusic? Youtube mi zacal hlasit ze sa dopustam porusenia autorskych prav

Nováček
    Registrace
    Jan 2012

Sice to není FREE, ale nedá mi to semka nenapsat - audionetwork.com, mají tam super hudbu do videa v přepočtu za 30 korun/písnička/projekt. Nevím kam jinam to napsat, jen jsem se o to chtěl podělit, vzhledem k tomu, že jsem s tým webem hrozně moc spokojený...

Nováček Avatar uživatele tomasenkoslav
    Registrace
    Jan 2012

Citace Původně odesláno od Patrik145 Zobrazit příspěvek
    banda, ako je to s pravami z tej stranky freemusic? Youtube mi zacal hlasit ze sa dopustam porusenia autorskych prav
    jj mne to hlasi U2b u smartsoundu, ale ze to nie je na zablokovanie konta

Je tu pravidelně
    Registrace
    Mar 2004

Ono se jedná o dvě věci; to free znamená, že lze bezplatně stáhnout, ale neznamená to, že je to volně použitelné pro další šíření. Na to je nutné mít licenci, nebo-li musí ta muzika být tzv. royalty, tj. uživatel musí mít k dispozici určitý doklad o možném volném nakládání. Vím co píši, používám totiž licencovanou muziku od NVMDigital.com. Pokud výše uvedené odkazy toto umožňují potom je to OK.

Nováček
    Registrace
    Jun 2012

Dobra poznamka. Prave som zverejnil video na youtube - test canon xh a1. Dopasoval tam free hudbu. A s cistym svedomim uploadoval.
    Dnes rano som sa prihlasil na youtube a hned ma potesil spravou o porušovaní autorských práv. Ihned som napisal do firmy ktora vlastni licenciu na tu moju kentretnu hudbu, ci je mozne dat "persmission" pre moje video, pre nekomercne ucely ...ecc. Avsak jednu skusenost mam z EMI-Italia. Producesntska spolocnost. A tam mi jasne povedali ze prava "gratis" nedavaju ani na take male projekty ako v mojom pripade. Takze teraz ostava uz len dufat ze druhy pokus bude uspesnejsi.

Nováček
    Registrace
    Mar 2011

tak tohle je super. Vy jste fajn, že jste to už zkoušeli. Já se toho obávám právě kvůli autorským právam...

Strana 3 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 12
    Poslední příspěvek: 04-04-2013, 14:38
  2. Free video-grafiky do videa
    Od Patrik145 v sekci Editace videa
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 01-05-2012, 10:47
  3. Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 27-04-2011, 04:42
  4. Hudba a video pro pozadí (free background)
    Od koldavideo v sekci Editace videa
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 08-01-2010, 15:47
  5. DVD-Lab a hudba
    Od Vasekpasek v sekci Mastering
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 06-02-2005, 16:24