Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Vegas

focus (253)|7.8.2006 21:40
Daju sa prosim Vas uzamknut viacere "tracky". Nieco ako lock na event, ale ja by som potrebval locknut napriklad 3 tracky. Ide to niekde? :-?

Diki.
stayman (12393)|7.8.2006 21:45
Ked si oznacis tracky pomocou "selection tool" tak ti ich uzamkne.
focus (253)|7.8.2006 22:29
Nerozumiem, ide mi to len pomocou selection tool a potom prave tlacitko a create subclip. Ale ja by som potreboval zamknut cele tracky, ale ked mam navoleny selection tool tak v hlavickach trackov sa mi neda nic oznacit... :-(
stayman (12393)|7.8.2006 22:33
Pockaj, chcel si locknut tracky ano? Tak to je v Switches -> Lock a to funguje aj na viacero trakoch sucasne, ked si ich tym selection tool oznacis. Tak teraz to vysvetli, ze co vlastne potrebujes, asi som ta nepochopil
focus (253)|7.8.2006 23:14
Chcel by som napriklad :
mam dva video tracks, urobim v nich nejaky edit, a tieto kompletne dva tracks by som chcel zablokovat proti editovaniu.

Napriklad mam nejake video a pred toto video chcem dorobit nejaky uvod. Tak by som si chcel cely ten zvysok posunut niekde napriklad na 10min. a zamknut proti editovaniu. (zatial vidim moznost len lock events) A potom v klude dorobit uvod.
Uz som si to par krat rozdrbal, tak hladam vsetky moznosti uzamykania.
Ked bude uvod dorobeny, znovu odblokujem a nadpojim na telo.

Dik.
stayman (12393)|7.8.2006 23:16
Tak potom som ti poradil spravne. 8-)
focus (253)|7.8.2006 23:24
Zatial diki.
No problem je prave v tom, ze oznacene evens locknem, ale napriklad dva tracky (nemam na mysli events) uz nelocknem....

No este poskusam, aj tak dikes.
focus (253)|7.8.2006 23:26
Ale staci aj ten lock na events, lebo on si lockne aj poziciu.

Dik.